Skup samochodów Toruń

Skup aut dla klientów z Torunia – usługi Auto Kurek

Auto Kurek prowadzi również skup samochodów w mieście Toruń i w całym powiecie toruńskim. Nasze usługi obejmują: auta zadbane, serwisowane, jak również zupełnie wyeksploatowane. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe oraz wiele innych rodzajów pojazdów. Co ważne, umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki lub w przypadku złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym wyprodukowane w latach 1960–2014. Cena, którą możemy zaoferować Państwu za dany samochód mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Bierzemy pod uwagę samochody całe, jak i uszkodzone. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Oferujemy niezwykle wygodną finalizację transakcji, ponieważ samochody odbieramy własnym transportem z miasta Toruń 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu!

skup aut toruń
kontakt telefoniczny
skup samochodów toruń

Skup aut – Toruń

Zajmujemy się skupem samochodów na terenie całej Polski, w tym w mieście Toruń. Mamy spore doświadczenie na rynku. Skupujemy pojazdy za gotówkę. Oferujemy także możliwość przelewu na wskazane przez Państwa konto bankowe. Z naszych usług zadowolona jest bardzo duża liczba klientów, którzy współpracują z nami na stałe i polecają naszą firmę swojej rodzinie, a także znajomym. Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do grona naszych klientów wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, zadzwonisz pod podany numer telefonu lub napiszesz wiadomość e-mail.

Oferta korzystnego skupu każdego samochodu w Toruniu

Skup samochodów w Auto Kurek to szybkie otrzymanie pieniędzy do ręki lub przelanie ustalonej kwoty na wskazane konto bankowe. Jesteśmy bardzo elastyczni, dostosowujemy terminy zgodnie z wolą klientów. Dojeżdżamy do każdego klienta, nie żądając żadnych opłat. Serdecznie zapraszamy do sprzedaży każdego pojazdu!

laweta ze starymi i uszkodzonymi autami

Formularz zgłoszeniowy