Złomowanie aut Tarczyn

Złomowanie aut w Tarczynie jest przydatne w wielu sytuacjach. Auto kasacja w Tarczynie i okolicach przyjmuje wszystkie pojazdy zarówno od klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Chętnie zaopiekujemy się Twoim autem, dzięki czemu możesz zyskać na takiej współpracy podwójnie. Z nami nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z transportem auta, a także szybko dopełnisz kluczowych formalności.

Auto szrot Tarczyn – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Chcesz pozbyć się auta szybko i bez zbędnych kosztów oraz wysiłku? W takim razie zdecyduj się na złomowanie samochodu. Transport pojazdu od klienta, jak i jego rozbiórka jest bezpłatna. Dodatkowo za szrot samochodowy zapłacimy kwotę zależną od realnej wagi pojazdu. Auto Kurek to doświadczona firma, gdzie kasacja aut odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i zastosowaniem nowoczesnych maszyn.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Niebieskie auto

  Kasacja pojazdów Auto Kurek Tarczyn – jak działa auto złom?

  łomowanie pojazdów w Auto Kurek rozpoczyna się przede wszystkim od kontaktu z naszym pracownikiem. Możesz zostawić swoje dane kontaktowe na stronie internetowej poprzez formularz, a także zadzwonić na jeden z numerów telefonów: 660 637 702 lub 692 443 443 .

  Nasz specjalista podczas rozmowy telefonicznej poprosi o podanie standardowych informacji o samochodzie oraz danych osobowych. To pozwoli na dokonanie rzetelnej wyceny pojazdu i umówienie terminu jego odbioru od klienta.

   

  Ostatni krok to podpisanie niezbędnej dokumentacji, wydanie zaświadczenia o kasacji auta, a także wypłata należnej gotówki. W Auto Kurek możesz liczyć na naprawdę minimum formalności.

  Nie każdy wie, dlaczego warto postawić na złomowanie pojazdów w Auto Kurek Tarczyn. Oto kilka cech, które wyróżniają naszą firmę:

   

  • błyskawiczna wycena pojazdu oraz wypłata gotówki po kasacji,
  • dostęp do usług przez całą dobę 7 dni w tygodniu,
  • minimum formalności do załatwienia,
  • bezpłatny transport auta oraz dojazd do klienta,
  • indywidualne podejście.
  transportowane auta

  Złomowanie i demontaż samochodów Tarczyn – postaw na sprawdzone usługi i doświadczenie!

  Na przestrzeni lat zaufało nam już wielu klientów z Tarczyna i innych miast na terenie Polski. Przyjmujemy nawet najbardziej wysłużone auta na nasz auto szrot. Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z auto kasacji Tarczyn i okolice w Auto Kurek są w 100% zadowolone, o czym świadczą opinie o naszej firmie w sieci. Możemy poszczycić się nowoczesnym zapleczem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników, co pozwala na szybką i bezproblemową rozbiórkę aut, demontaż oraz kasację wraz z wydaniem stosownego zaświadczenia. Posiadamy niezbędne licencje oraz doświadczenie, które pozwala nam działać jako legalna stacja złomowania pojazdów. Co ciekawe, nasza firma Auto Kurek zajmuje się też skupem aut w Tarczynie i nie tylko.

  FAQ

  Auto Kurek to firma, która przyjmuje praktycznie wszystkie samochody niezależnie od ich stanu technicznego, marki, przeznaczenia oraz rocznika. U nas do kasacji aut możesz oddać praktycznie każdy samochód, który wycenimy już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

  Złomowanie samochodów w Tarczynie jest możliwe nawet bez posiadania tablic rejestracyjnych. Wystarczy, że wraz z samochodem dostaniemy dowód rejestracyjny i ewentualnie kartę pojazdu. Do podpisania dokumentów potrzebny będzie też dowód osobisty.

  W Auto Kurek zawsze wydajemy zaświadczenia o złomowaniu pojazdów po wykonaniu usługi. Otrzymasz dokument natychmiast, a z nim możesz udać się do Wydziału Komunikacji, celem wyrejestrowania pojazdu z ewidencji w urzędzie.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.