Złomowanie aut Pułtusk

Usługi, jakie proponuje nasz auto szrot, to przede wszystkim złomowanie aut. Pułtusk to miasto, gdzie wiele osób poszukuje wygodnego i taniego sposobu na pozbycie się niechcianego auta, które jest niezdatne do jazdy lub po prostu nie opłaca się go naprawiać. Auto Kurek jako firma z wieloletnim doświadczeniem rzetelnie podchodzi do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż podczas złomowania liczy się recykling, dlatego jako autokasacja w Pułtusku i okolicach dokładnie segregujemy odpady samochodowe. Kasacja aut to dobra opcja, aby pozbyć się kłopotu z zalegającym autem, a także wyeliminować konieczność wykupienia podstawowej polisy OC dla samochodu.

Auto szrot Pułtusk- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wybierając naszą firmę Auto Kurek, masz możliwość zaoszczędzenia sporo czasu poprzez minimum formalności związanych z kasacją pojazdów. Co to oznacza w praktyce? Decydując się na złomowanie samochodu, cena jego odkupu będzie zależna od tego, ile w rzeczywistości waży oddawany do kasacji pojazd. Auto kasacja Pułtusk i okolice – to jedna z podstawowych usług, które realizujemy już od wielu lat. Warto też zaznaczyć, że oferujemy bezpłatny transport pojazdów z podanego przez klienta adresu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Niebieskie auto

  Jak działa złomowanie aut Pułtusk w Auto Kurek?

  Jeśli chodzi o zasadę działania złomowania pojazdów Pułtusk – sprawa jest prosta. Wystarczy, że masz samochód, który nadaje się do demontażu i kasacji, a następnie poprosisz o naszą wycenę. Z Auto Kurek możesz nawiązać współpracę na kilka sposobów.

  Na początek zdecyduj się na jedną z dostępnych form kontaktu. Możesz postawić na kontakt telefoniczny pod numerem 660 637 702 lub 692 443 443 . Proponujemy też kontakt zwrotny po pozostawieniu swoich danych w formularzu na stronie naszego auto szrotu i skupu.

   

  Podczas rozmowy telefonicznej nasz pracownik poprosi o standardowe informacje osobowe potrzebne do umowy oraz przygotowanie danych z dowodu rejestracyjnego pojazdu wraz z opisem jego stanu technicznego. Dzięki temu jako auto złom wycenimy Twój samochód.

  Finalnie możesz podpisać umowę, umówić się na darmowy odbiór auta z dowolnego adresu, a także na jego demontaż i kasację. Złomowanie aut Pułtusk to gwarancja ekspresowej wypłaty należnych środków bez zbędnej zwłoki. Nasze zalety to głównie:

   

  • szybkość działania,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • rzetelna wycena i transparentność cen,
  • możliwość odbioru auta do kasacji bez dodatkowych opłat ze strony klienta.
  transportowane auta

  Złomowanie samochodów Pułtusk w Auto Kurek – co nas wyróżnia?

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyróżniamy się przede wszystkim ekspresowym działaniem, bezproblemową wypłatą gotówki po kasacji, a także indywidualnym podejściem do każdego klienta. Złomowanie pojazdów w Pułtusku to jeden z naszych podstawowych profili działalności. Jako Auto Kurek realizujemy nie tylko demontaż samochodów, ale także skupujemy auta w Pułtusku i innych miastach na terenie Polski. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zdecydujesz na odbiór auta z dowolnego adresu. U nas szybko otrzymasz potrzebne zaświadczenia o kasacji i złomowaniu pojazdu i dopełnisz wszystkich formalności w krótkim czasie.

  FAQ

  W Auto Kurek jako auto szrot przyjmujemy zarówno auta sprawne, jak i całkowicie uszkodzone np. powypadkowe. Nie ma znaczenia marka, model, typ oraz rocznik auta. Kasacja aut Auto Kurek to miejsce, gdzie możesz pozbyć się każdego pojazdu.

  Jak najbardziej! Od nas zawsze otrzymasz zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu zaraz po wykonaniu usługi przez auto szrot – Auto Kurek.

  W naszej firmie Auto Kurek złomowanie pojazdów jest w 100% darmowe. Co ciekawe, decydując się na kasację auta, możesz otrzymać też za niego zapłatę zgodnie z tym, ile ważny pojazd w stosunku do wagi wskazanej w dowodzie rejestracyjnym.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.