złomowanie aut Brwinów

Potrzebujesz pomocy w kwestii złomowania pojazdów? Brwinów to miasto, gdzie masz zarejestrowane auto, ale chcesz się go pozbyć ze względu na liczne uszkodzenia mechaniczne i wizualne? W takim razie skorzystaj z pomocy naszej firmy zajmującej się kasacją aut. Kasacja pojazdów Brwinów to usługi, z jakich może skorzystać każdy, kto chce pozbyć się niechcianego pojazdu i jednocześnie odzyskać środki w gotówce od ręki. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a złomowanie pojazdów załatwimy praktycznie od ręki.

Auto szrot Brwinów – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Masz auto do oddania na auto szrot, ale nie wiesz, jak je przetransportować? Z Auto Kurek to żaden problem! Współpracując z nami, kasacja pojazdów Brwinów możliwa jest także po wcześniejszym odbiorze auta spod adresu podanego przez klienta. Taka usługa jest całkowicie darmowa. Złomowanie aut Brwinów w Auto Kurek to wiele korzyści: darmowy transport, szybkie złomowanie oraz minimum formalności wraz z ekspresową wypłatą należnych środków.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Niebieskie auto

  Złomowanie samochodów Brwinów – jak to działa w Auto Kurek?

  Proces złomowania aut w Brwinowie w naszej firmie Auto Kurek nie jest skomplikowany. Kasacja aut, którą przeprowadzamy, zaczyna się przede wszystkim od kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

  Musisz zadzwonić na jeden z naszych numerów telefonów: 660 637 702 lub 692 443 443 . Możesz też skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej, a na pewno oddzwonimy, by dopełnić pozostałych formalności.

   

  Na etapie rozmowy telefonicznej zostaniesz poproszony przez pracownika złomowania samochodów Brwinów Auto Kurek o podanie standardowych informacji potrzebnych do umowy, a także danych o samochodzie np. lokalizacja. Na tej podstawie wycenimy pojazd i umówimy się na bezpłatny odbiór.

  Ostatnim krokiem jest dostarczenie auta do stacji złomowania pojazdów w Brwinowie, należącej do naszej firmy. Na tym etapie podpiszesz umowę, otrzymasz stosowne zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu oraz pieniądze należne za pojazd. Nasz auto szrot ma przejrzysty cennik, który poznasz już przy pierwszym kontakcie z nami.

  Jest wiele powodów, dla jakich warto zdecydować się na złomowanie pojazdów w renomowanym auto szrocie. W Auto Kurek zapewniamy:

   

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • ekspresową wypłatę należnych środków,
  • brak ukrytych opłat,
  • możliwość darmowego transportu auta z dowolnego adresu.
  transportowane auta

  Złomowanie aut Brwinów w Auto Kurek – dlaczego warto?

  Demontaż samochodów i kasacja pojazdów to nie jedyne profile naszej działalności. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy także skup aut Brwinów – ale też w innych miastach na terenie Polski. Nasza działalność obejmuje jak najbardziej złomowanie samochodów Brwinów wraz z wydawaniem niezbędnej dokumentacji. Wszystkie pojazdy wyceniamy na podstawie danych z dowodu oraz realnej wagi złomu.

  FAQ

  W Auto Kurek do złomowania samochodów Brwinów przyjmujemy każdy pojazd – niezależnie od jego stanu technicznego, jak i rocznika. Możesz oddać do kasacji i demontażu nawet doszczętnie uszkodzone auto.

  Nasz auto złom Auto Kurek nie wymaga tablic rejestracyjnych do złomowania auta. Robimy to na podstawie numeru VIN oraz innych parametrów, które wpisujemy w zaświadczenie o zezłomowaniu auta.

  Tak. Oddając na auto szrot niekompletny pojazd, czyli taki, którego waga jest mniejsza niż 90% wagi wynikającej z dowodu rejestracyjnego, będziesz zobowiązany do uiszczenia dodatkowej opłaty.

  Auto Kurek jako firma z wieloletnim doświadczeniem w złomowaniu aut Brwinów i nie tylko wydaje zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania w Wydziale Komunikacji. Wystarczy udać się do urzędu z wnioskiem i zaświadczeniem, a pojazd zostanie natychmiast wyrejestrowany z bazy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.