Skup aut Warszawa Żoliborz

Skup aut bywa ciężkim biznesem dla słabych firm, dla których liczy się tylko zysk. My jesteśmy po drugiej stronie barykady – proklienckie nastawienie to nasza dewiza od wielu lat. Jako jedna z największych firm skupujących samochody rozwijamy się stale i oferujemy Państwu nową lokalizację dogodną dla wielu mieszkańców Warszawa Żoliborz. Wychodzimy z założenia, że klient jest najważniejszą częścią transakcji i nowa lokalizacja tuż za rogiem spowoduje kolejny i dodatkowy ukłon w Państwa stronę. Mamy nadzieję, że spotkamy się w niej i dokonamy przyjemnej dla obu stron transakcji, która jest już naszą codziennością.

skup samochodów i pojazdów warszawa żoliborz - sprawdź cennik

Auto Kurek Warszawa Żoliborz

Skup aut to nasza działalność już od roku 1996 kiedy to zaczynaliśmy stawiać w tym biznesie pierwsze, niepewne kroki. Teraz po wielu latach staliśmy się potentatem, od którego uczą się nowe firmy. Przyjęliśmy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która stawała się coraz lepsza razem z rozwojem firmy, a teraz możemy szczycić się liczbą 5200 transakcji w przeciągu ostatniego roku! Niech ta ogromna ilość zadowolonych klientów świadczy o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie, który coraz ciężej spotkać w naszym kraju.

Cechujemy się nie tylko rewelacyjnym zapleczem pracowniczym, ale także podejściem do klienta, który zdaje się wracać do nas coraz chętniej. Mianowicie jako jedyni w Polsce wyceniamy oferowane nam samochody zdecydowanie lepiej niż inne skupy. My nie doszukujemy się na siłę drobiazgów, które mają zmniejszyć wypłatę – my poszukujemy takich drobiazgów, które tę wypłatę mogą zwiększyć! Obiektywni pracownicy przeglądają samochody już od ponad dekady i wiedzą czego oraz jak szukać by zwiększyć kwotę wypłaty.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu aut rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 i 692 443 443 ) bądź poprzez internetowy formularz (zamieściliśmy go na firmowej witrynie internetowej). Wówczas nasz konsultant ustali dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który chcą Państwo sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Później robimy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Ostateczny krok to kupno auta – cały proces przebiega skutecznie i bez zbędnych formalności. Następuje podpisanie koniecznej dokumentacji i wypłata gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena auta,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez klienta adres,
  • odbiór samochodu firmowym transportem,
  • natychmiastową wypłatę gotówki za samochód,
  • kupujemy każde auto (bez względu na stan techniczny i markę).

  Skup samochodów 24h Warszawa Żoliborz

  Skup samochodów to już nasze hobby, nie tylko biznes. Sprawdzamy się w nim jako mało kto, więc oferujemy usługi dodatkowe jak odbiór samochodu spod domu klienta. Niewiele firm decyduje się na taki krok, ale my i nasza załoga jesteśmy na to przygotowani. Lubimy również pomagać, więc pod telefonem czy przed komputerem stale oczekują nasi konsultanci, którzy z wielką chęcią odpowiedzą na zadawane pytania. Cała kadra jest przygotowana na każdą ewentualność i każdy z nich dobrze wie jak Państwu pomóc.

  Przyjmujemy każdy samochód, który chcecie Państwo sprzedać lub zezłomować. Marki luksusowe czy ekonomiczne, samochody duże czy małe, samochody sportowe czy terenowe – wszystkie z chęcią od Państwa odkupimy płacąc bardzo dobrą, adekwatną do stanu i wyposażenia kwotę. Wszystko z minimalną ilością prostych do wypełnienia formalności, w czym oczywiście pomoże nasza wykwalifikowana kadra pracownicza. Jedynym obostrzeniem jest data produkcji samochodu, która aktualnie jest niezwykle szeroka bo obowiązuje roczniki 1960-2014.

  Przyjmujemy także nawet bardzo mocno wyeksploatowane samochody firmowe czy samochody z kierownicą po drugiej stronie. Niestraszne są nam samochody, które wiele przeszły bo i za nie jesteśmy w stanie dobrze zapłacić. Samochody luksusowe zaś to nasza specjalność i uważamy, że podejście do bardzo drogich samochodów liczy się w tym biznesie jak mało co. My, będąc firmą szczerą i prokliencką oferujemy za nie cenę, która jest nie do otrzymania w jakiejkolwiek innej firmie działającej w tej samej branży.

  auta na kasacji
  elementy karoserii

  Skup samochodów na warszawskim Żoliborzu

  Jesteśmy ludźmi z pasją, więc poza ogromną ilością ubiegłorocznych transakcji możemy się także cieszyć wysyłaniem 70-ciu kontenerów z samochodami rocznie. Głównie są to kontenery wysyłane do krajów trzeciego świata, gdzie w miejscach rozwijających się będą służyć tamtejszej ludności jako bilet do lepszego życia. Będą zupełną odmianą życia zarówno w kwestii podjęcia pracy poza miejscem zamieszkania, jak i pomogą w samokształceniu, szkole czy studiach.

  Wiemy jak działać by nie tylko utrzymać się na rynku, ale także jak się rozwijać. Co roku otwieramy nowe filie i miejsca, w których można sprzedać nam swoje 4 kółka. Zatrudniamy dodatkowych pracowników, którzy zmniejszą ewentualny czas oczekiwania i przyspieszają załatwianie spraw papierkowych. Zatrudniamy ludzi z pasją, którzy wiedzą, że to klient jest najważniejszy i że to właśnie od klienta zależy nasza pozycja na rynku.

  Mamy więc szczerą nadzieję, że skup samochodów Warszawa Żoliborz przypadnie Państwu do gustu i że spotkamy się niejednokrotnie. Chcemy pokazać, że właściwe traktowanie klientów i bezinteresowna pomoc są najważniejsze w relacjach międzyludzkich. Skup aut Auto Kurek istnieje specjalnie dla Państwa, dla naszych klientów, którzy powierzają nam swoje zaufanie, a my to zaufanie przeistaczamy naszym doświadczeniem na 100% zadowolenia. Zapraszamy!

  Skup aut Warszawa Żoliborz

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.