Skup aut Warszawa Ursynów

Auto Kurek to firma, która od wielu lat specjalizuje się w skupie samochodów używanych oraz ich kasacji. Przedsiębiorstwo prowadzi tego typu usługi w siedmiu województwach w całej Polsce, dzięki czemu jest to bardzo szybkie i wygodne rozwiązanie z perspektywy klienta, a więc osoby auto sprzedającej. Szybki przegląd stanu auta oraz wypłata pieniędzy lub przelew na konto bankowe w kilkadziesiąt minut od przybycia na miejsce skupu z pewnością zachęca do wykonania tego ruchu, zamiast wysyłania auta na złom czy też do innego kupca. Skup aut Warszawa Ursynów to dzielnica, w której znajduje się taki skup. Auto klient może zawieźć tam sam, ale istnieje także możliwość przetransportowania go przez firmę Auto Kurek zupełnie za darmo 7 dni w tygodniu.

skup samochodów i pojazdów warszawa ursynów

Skup aut za gotówkę Warszawa Ursynów

W firmie Auto Kurek można sprzedać samochód za pieniądze, które wcale nie są małe. Nasza firma stara się skutecznie wycenić stan auta, ponieważ na tej podstawie ustalana jest kwota wypłacona klientom. Przyjmujemy każdy samochód poczynając od samochodów osobowych, przez terenowe, a kończąc na dostawczych. Auto odbierane jest transportem firmowym 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Samochód można także dostarczyć na własną rękę.

Auto zostanie wycenione w mgnieniu oka przez pracowników firmy, po tym na przelew lub gotówkę trzeba czekać tylko kilka minut. Cały proces trwa kilkadziesiąt minut, od momentu, jak samochód zostanie przetransportowany do skupu. Na Ursynowie przyjmowane są samochody od roku 1960 do 2014, za nie można dostać od 300 złotych, aż do 200 tysięcy złotych. Nie ważne, czy są to samochody używane, ale serwisowane czy też samochody uszkodzone. W takim przypadku zmieni się jedynie kwota wypłaty.
Umowa zawierana podczas odkupienia auta przez naszą firmę od klienta może zostać w pełni przez klienta przestudiowana, ponieważ firma Auto Kurek działa legalnie od wielu lat i od samego początku cieszy się dużym uznaniem. Skup to sprawdzony wybór przez wielu klientów, którzy przekonali się, o profesjonalizmie przez pryzmat własnych doświadczeń. Co ważne wszystko przebiega szybko, ponieważ wiemy, jak cenny jest czas naszych klientów.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wstępnym krokiem jest kontakt z naszą firmą – telefoniczny (bezpośrednie numery to – 692 443 443 lub 660 637 702) bądź za pośrednictwem stworzonego przez naszą spółkę formularza online znajdującego się na stronie www. Wtedy nasz pracownik uzgodni z Państwem dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Później wykonujemy oględziny auta – wysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to kupno auta – cały proces przebiega szybko i bez nadmiernych formalności. Następuje podpisanie obowiązkowej dokumentacji i wypłata gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena pojazdu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez klienta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za samochód,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  Czynny siedem dni w tygodniu

  Skup samochodów Warszawa Ursynów czynny jest cały tydzień, a więc w każdej chwili można dokonać sprzedaży swojego wyeksploatowanego auta. Firma Auto Kurek ceni sobie najbardziej samochody powypadkowych oraz luksusowe, za które jest w stanie zapłacić najwięcej. Co ważne marka czy model auta nie mają tutaj żadnego znaczenia. Najważniejszy jest ich stan, po którym wycena jest, z pewnością atrakcyjna dla klienta.
  Jako jedna z niewielu firma Auto Kurek skupuje samochody firmowe, które mają bardzo wysokie przebiegi. Przez powszechne zdanie, że samochody, którymi jeżdżą pracownicy firm to auta najgorszego sortu, ponieważ nikt, o nie nie dba. Doskonale, o tym wiemy, dlatego wychodzimy naprzeciw klientom, którzy na próżno szukają kupców takich aut i skupujemy je od nich, po bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu klienci mogą się go szybko pozbyć za dobre pieniądze.

  Bardzo podobna sytuacja ma miejsce w przypadku samochodów ciężarowych, których przebieg często dochodzi do sześciu zer. Również przy tego typu samochodach marka czy też rok auta i jego poziom wyeksploatowania nie ma najmniejszego znaczenia, ponieważ dla firmy Auto Kurek każdy samochód jest wartościowy. Transport tego typu pojazdów również odbywa się 24h na dobę przez siedem dni. Za sprzedanie samochodu ciężarowego firmie można naprawdę nieźle zarobić.

  silniki aut po kasacji
  auta w skupie

  Skupujemy auta również z Anglii i na eksport

  W punkcie skupu Warszawa Ursynów klient może również sprzedać samochód wyprodukowany w Anglii, którego kierownica leży po stronie prawej. W ostatnim czasie w naszym kraju jest duże zapotrzebowanie na tego typu samochody, dlatego też nasza firma chętnie te modele w swoim skupie zobaczy. Oczywiście stan samochodu nie ma znaczenia, ale im mniej zwlekasz tym lepszy jego stan, a cena wyższa, co oznacza, że czekanie nie popłaca.

  Dla jednych samochody, które już nie są potrzebne to złom, który najlepiej byłoby oddać na złomowisko. Jednak dla drugich może to być jeszcze całkiem niezły środek transportu. Na przykład dla osób z Afryki, gdzie drogi nie wyglądają najlepiej samochody nie muszą być idealne. Skup samochodów Auto Kurek doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego chętnie odkupi nawet najbardziej wyeksploatowane samochody, które następnie zostaną wysłane do krajów afrykańskich, aby tam służyć jeszcze przez jakiś czas.

  Skup aut Warszawa Ursynów

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.