Skup aut Warszawa Targówek

Auto Kurek to ceniona i znana w branży firma, która specjalizuje się w skupowaniu pojazdów używanych i ich kasacji. Przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad dwóch dekad i oferuje swoje usługi już w siedmiu województwach na terenie całego kraju. Jesteśmy firmą, która z szacunkiem podchodzi do klienta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zajmą się wyceną samochodu i zaoferują satysfakcjonującą obydwie strony umowę sprzedaży. Klient otrzyma gotówkę do ręki lub na konto bankowe. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie – przy zgodzie obydwu stron. Wystarczy kilkadziesiąt minut aby sfinalizować transakcję i otrzymać pieniądze!

skup samochodów i pojazdów warszawa targówek - sprawdź cennik

Skup aut za gotówkę Warszawa Targówek

Warszawa Targówek to jedna z lokalizacji w której znajduje się nasz punkt obsługi klienta. Podobnie jak w pozostałych punktach pracują tam wykwalifikowani specjaliści, którzy branżę motoryzacyjną znają od podszewki. To właśnie oni szybko i profesjonalnie ocenią wartość pojazdu a następnie przedstawią klientowi finalną kwotę wykupu. Nasi klienci mogą sami zawieźć swoje auto, ale istnieje również możliwość przetransportowanie pojazdu przez naszą firmę. Usługę tę realizujemy zupełnie za darmo przez 7 dni w tygodniu.

Firma Auto Kurek oferuje klientom uczciwe i szybko zarobione pieniądze. Kładziemy duży nacisk na stronę formalną i staramy się przeprowadzić szybką i realną wycenę kupowanego samochodu, ponieważ to właśnie na jej podstawie jesteśmy w stanie wypłacić klientowi gotówkę. Skupujemy używane pojazdy wszystkich marek o różnym przeznaczeniu – od samochodów terenowych, poprzez auta osobowe, kończąc na samochodach dostawczych. Cały proces przebiega bardzo szybko i bezproblemowo – 24 godziny na dobę!

Firma Auto Kurek działa w 100% legalnie i zapewnia klientowi wgląd w całą procedurę i dokumenty sprzedaży. Od momentu przetransportowanie auta do momentu wypłaty gotówki nie minie więcej niż kilkadziesiąt minut! Klient sam wybiera sposób wypłaty – przelew na wskazane konto bankowe lub gotówka do ręki od razu po podpisaniu umowy. Przyjmujemy samochodu używane, serwisowane oraz uszkodzone. Gwarantujemy pełen profesjonalizm!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (nasi konsultanci czekają pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź przez formularz internetowy (można go wypełnić na firmowej stronie internetowej). Wtedy nasz konsultant wyznaczy termin, w którym dojdzie do wyceny pojazdu, który zamierzacie sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie robimy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin auta i wycenia go na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Ostatni krok to zakup auta – cały proces przebiega szybko i bez nadmiernych formalności. Następuje zatwierdzenie potrzebnej dokumentacji i wypłata gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • wiarygodna wycena auta,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • skupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  Najlepsza oferta na rynku 24/7

  Firma Auto Kurek skupuje wszystkie samochody bez względu na ich rocznik, stan czy uszkodzenia. Przez blisko 22 lata zdobywaliśmy uznanie i szacunek klientów w całej Polsce, którzy cenią nas przede wszystkim za szybkość w dokonywaniu transakcji i dostępność 24 godzina na dobę przez 7 dni w tygodniu. Te cechy odróżniają nas od konkurencji i pokazują dlaczego tyle osób do tej pory nam zaufało. Liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań aby transakcje przebiegały szybko i bez większych problemów.

  Skup aut używanych Warszawa Targówek jest otwarty dla klientów codziennie od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny na dobę! To bardzo ważne, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że większość naszych klientów to osoby, które pracują lub mają inne obowiązki w standardowych godzinach pracy. Wszystkim tym osobom wychodzimy naprzeciw i oferujemy nielimitowane godziny otwarcia. Nie znajdziecie tego u konkurencji!

  zderzaki z demontażu
  hamulce ze starych samochodów

  Auta z importu i auta na eksport

  Auto Kurek zajmuje się również skupem samochodów używanych sprowadzonych z Anglii, które stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Polski rząd zalegalizował możliwość jazdy z kierownicą po prawej stronie, dlatego też auta z tego kraju cieszą się u nas rosnącą popularnością. Skupujemy takie auta niezależnie od ich stanu i przebiegu! To dobra informacja dla wszystkich tych, którzy są w posiadaniu pojazdu zakupionego na Wyspach i w najbliższym czasie chcą wymienić auto na nowsze.

  Duży przebieg i stan zużycia pojazdu sprawiają, że klienci często pozbywają się swoich aut aby mieć możliwość wymiany na ,,nowszy model”. Firma Auto Kurek znalazła sposób na to, aby dać tym pojazdom drugie życie. W krajach Trzeciego Świata auto nie jest symbolem statusu a jedynie środkiem transportu. Dla europejczyka stary samochód nadaje się na złom, ale nie zdaje sobie on sprawy z tego, że w Afryce posłuży on jeszcze komuś przez długie lata. Zajmujemy się odkupem takich wyeksploatowanych aut i wysyłamy je do krajów afrykańskich, aby mogły tam służyć kolejnym nabywcom.

  Skup aut Warszawa Targówek

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.