Skup aut Warszawa Włochy

Samochody nawet najbardziej wyeksploatowane nie są bez wartości. To chyba zdanie, które najlepiej opisuje działalność firmy Auto Kurek, które skupuje wszelkiego rodzaju modele i marki samochodów za naprawdę dobre pieniądze. Prowadzimy działalność od ponad 22 lat w takich miejscach jak Warszawa-Włochy czy też Warszawa-Ursynów. Miejsc tych jest wiele. W siedmiu województwach można znaleźć skup samochodów przez nas prowadzonych. Skup aut Warszawa-Włochy to jedno z największych miejsc przeznaczonych do tego typu działalności. Codziennie transportowanych jest w to miejsce dziesiątki aut, a każdy skrupulatnie wyceniany przez wykwalifikowanych pracowników firmy.

skup samochodów i pojazdów warszawa włochy - sprawdź cennik

Skup aut każdego producenta

Bez względu na to czy auto jest wyprodukowane przez niemiecki koncern motoryzacyjny czy japońską firmę, która zajmuje się tym samym. Modele oraz marki samochodów nie mają żadnego wpływu na to, czy samochód zostanie przez firmę odkupiony. Jedyną kategorią, jaka decyduje, o tym ile za samochód klient może dostać pieniędzy, jest jego wycena pod kątem wyeksploatowania i stanu. Dlatego też nie ma co zwlekać ze sprzedażą samochodów używanych i mocno wyeksploatowanych, ponieważ czas nie działa na ich korzyść.

Skup samochodów Auto Kurek bierze pod uwagę jedynie fakt, czy samochód jest luksusowy, ponieważ za takie auta jest w stanie zapłacić więcej. Mimo to skupujemy samochody luksusowe, ale również osobowe, ciężarowe, a nawet dostawcze i firmowe, których z reguły nikt nie chce kupić. Wszystko to odbywa się siedem dni w tygodniu, ponieważ skup Warszawa-Włochy otwarty jest dla klientów każdego dnia.

Siedem dni w tygodniu i 24h na dobę. Praktycznie w każdej chwili samochód może być odebrany od klienta. Nie trzeba osobiście transportować auta do skupu. Zajmiemy się tym szybko i sprawnie, po czym wystarczy poczekać kilkadziesiąt minut na umowę, którą trzeba podpisać, a pieniądze w gotówce lub przelew zostaną wypłacone klientowi. Skup Warszawa-Włochy to miejsce, w którym codziennie wiele aut jest wycenianych, mimo to wszystko odbywa się szybko, co świadczy o naszym profesjonalizmie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź poprzez internetowy formularz (zamieściliśmy go na naszej witrynie internetowej). W ten sposób nasz specjalista będzie mógł zaproponować Państwu datę spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego pojazdu. Wycena jest darmowa.


Oględziny auta

Później przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin auta i wycenia go na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Ostatni etap to przeniesienie prawa własności samochodu – cały proces przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Po podpisaniu podstawowych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego powinniście wybrać nasze usługi? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena samochodu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres,
  • odbiór auta firmowym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę gotówki za pojazd,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  Skup w Warszawie z tradycją

  Skup aut używanych Warszawa Wilanów
  Skup w Warszawa-Włochy istnieje wiele lat, praktycznie tyle ile sama firma, dlatego jest to miejsce wyjątkowe nie tylko dla pracowników, ale również stałych klientów, którzy chętnie oddają swoje zużyte samochody na potrzeby firmy Auto Kurek. Skup ten to jednak jedno z wielu miejsc w Warszawie i w Polsce, w których firma zajmuje się wyceną i wypłacaniem pieniędzy za pojazdy używane, serwisowane, uszkodzone czy też kompletnie wyeksploatowane.

  Ponad 5300 samochodów rocznie to właśnie wynik, jakim może pochwalić się firma Auto Kurek, jeśli chodzi o wycenę i skup samochodów używanych od roku 1996 kiedy to firma powstała. Firma ustala ceny za kilogram samochodu, które różnią się od siebie w zależności od stanu samochodu, ale to właśnie dlatego tak bardzo klienci cenią sobie naszą firmę. Wszystko, bowiem wyceniane jest bardzo uczciwie, o czym klienci nie mogą powiedzieć w przypadku konkurencyjnych firm tego rodzaju.

  Kolejną ciekawą liczbą jest 70 kontenerów, które zostają wysłane na różne kontynenty świata. Tam właśnie znajdują się samochody, które zostają kupione w skupie Warszawa-Włochy oraz innych miejscach, gdzie dokonujemy wymiany auto za gotówkę lub przelew pieniędzy dla klienta. Są, bowiem na świecie miejsca i ludzie, gdzie i dla kogo samochód ma dużą wartość i nie jest wcale bezużyteczny, ponieważ został uszkodzony w wypadku lub mocno wyeksploatowany.

  silnik z demontażu auta
  peugeot na złomowisku

  Minimum formalności w skupie Warszawa-Włochy

  Stawiamy przede wszystkim na szybką i bezproblemową realizację. Dlatego też nasze skupy otwarte są przez siedem dni w tygodniu, aby klient mógł w szybki sposób dostać oczekiwaną gotówkę bez zbędnych formalności. Najważniejsza jest umowa kupna-sprzedaży, którą klient ma prawo przeczytać od deski do deski i podpisać w odpowiednim dla niego momencie, kiedy wszystko doskonale zrozumie. Jesteśmy, bowiem firmą, która ceni sobie zaufanie i uczciwość, wobec naszych klientów.

  Skup aut Warszawa-Włochy oraz skupy w innych miejscach w stolicy i w Polsce prowadzą także transport aut, które klient chce sprzedać, aby wszystko trwało jeszcze krócej, dzięki temu osoba chcąca auto sprzedać za gotówkę, nie będzie musiała szukać dniami odpowiedniego transportu. Wystarczy jeden telefon, a za auto po transporcie i wycenie klient otrzyma od nas wyczekiwane pieniądze w kilkadziesiąt minut, a wszystko odbędzie się oczywiście w skupie Warszawa-Włochy.

  Warszawa-Włochy to skup aut, w którym klient za swój samochód będzie mógł oczekiwać zapłaty od 300 złotych do, aż 200 000 złotych. Wszystko zależy od stanu samochodu, który zostanie sprawdzony i adekwatnie do niego ustalona zostanie cena pojazdu. Nasz skup samochodów Warszawa-Włochy to także doskonałe miejsca dla klienta, który nie ma ochoty czekać miesiącami na pożyczkę na nowe auto czy szukać kupca na wyeksploatowany i mocno używany model, co może być bardzo ciężkim zadaniem.

  Skup aut Warszawa Włochy

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.