Skup aut Warszawa Wola

Skupujemy samochody za gotówkę! Płacimy adekwatną cenę i rozstrzygamy wszelkie spory na korzyść naszego klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy nowe miejsce specjalnie dla potrzeb mieszkańców Warszawa Wola. Wraz z rozrostem naszej firmy zwiększamy ilość naszych filii specjalnie dla Państwa wygody i komfortu. Firma Auto Kurek, będąca jedną z bardzo niewielu firm świadczących usługi na najwyższym poziomie, ceni sobie Państwa dobro na pierwszym miejscu, tak więc mamy całą załogą szczerą nadzieję, że dokonamy razem niejednej, zadowalającej dla obu stron transakcji.

skup samochodów i pojazdów warszawa - sprawdź cennik

Auto Kurek – Warszawa Wola

Skupujemy samochody za najwyższą, możliwą cenę i nie baczymy na ich wygląd, stan czy wyposażenie, które u innych firm mogłoby zaniżyć wypłatę należności. U nas każda inspekcja przeprowadzana jest drobiazgowo specjalnie po to, by w wypłacie uwzględnić wszelkie pozytywne aspekty sprzedawanego nam samochodu. Patrzymy więc na dodatkowe wyposażenie, stan czy przebieg pod kątem nie obniżenia kwoty wypłaty, a w celu jej podwyższenia! Nie bez powodu zaufało nam już tysiące klientów, którzy są zachwyceni zarówno rewelacyjną wyceną przez wykwalifikowanych pracowników, jak i natychmiastową wypłatą należności.

W naszej firmie liczy się pozytywna relacja z klientem, toteż naszą załogę zasilają jedynie osoby znające się na rzeczy lepiej niż ktokolwiek inny. To specjaliści, którzy potrafią ocenić samochód obiektywnym i profesjonalnym okiem nie odejmując mu wartości, a dodając ją. Starają się zrewidować dodatkowe wyposażenie czy dobry stan lub też luksusową markę. Dziesiątki firm podobnych do Auto Kurek patrzy na stan samochodu i jego przebieg pod kątem obniżenia wypłacanej kwoty. U nas jest odwrotnie, więc jeśli planujecie Państwo sprzedaż lub złomowanie samochodu to lepszego miejsca nie znajdziecie, zarówno w kwestii kwoty jak i profesjonalnej obsługi.

kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Proces skupu pojazdów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 i 692 443 443 ) bądź poprzez formularz internetowy (znajduje się na firmowej stronie internetowej). W ten sposób pracownik z naszego przedsiębiorstwa będzie mógł wyznaczyć datę spotkania, na którym wykonamy wycenę sprzedawanego pojazdu. Spotkanie jest bezpłatne.


Oględziny auta

W kolejnym korku przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Ostatni etap to kupno pojazdu – cała procedura przebiega skutecznie i bez nadmiernych formalności. Następuje podpisanie obowiązkowej dokumentacji i wypłata gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena auta,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za samochód,
  • skupujemy wszystkie auta (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  Jakie auta przyjmujemy w skupie aut w Warszawie Wola?

  Każde! Przyjmujemy nie tylko samochody osobowe, ale także dostawcze, sportowe czy terenowe i inne, które warto nam przybliżyć. Oferujemy skup samochodów bez barier, więc potrafimy przyjąć i zaoferować świetną cenę za każdy wóz. Jedyną kwestią, na którą trzeba zwrócić uwagę to rok produkcji. Na ten moment przyjmujemy samochody w bardzo szerokim zakresie, mianowicie w widełkach 1960-2014. Czyli widełkach, które widełkami są jedynie wirtualnie bo większość samochodów na naszych ulicach nie ociera się o taki wiek.

  Wszystkie kwestie możemy uzgodnić telefonicznie lub mailowo, gdyż jako jedna z najprężniej rozwijających się firm mamy do zaoferowania – poza Państwa dojazdem – także odbiór samochodu spod domu klienta! Niewiele firm oferuje taką usługę, ale my chcąc sprostać rynkowi oferujemy ją z przyjemnością. Nasi konsultanci są pod telefonem lub przed komputerem 24h 7 dni w tygodni i chętnie odpowiedzą na Państwa zapytania. Nasi pracownicy przechodzą szkolenia i wiedzą jakich porad udzielać klientowi, by ten z pełnią zadowolenia i uśmiechem na ustach pamiętał naszą transakcję.

  złomowane pojazdy
  siedziba firmy Auto Kurek

  Auto Kurek – czym się wyróżniamy w Warszawa Wola?

  Skupujemy samochody od 1996 roku i poznaliśmy ten biznes od podszewki. Mogliśmy dzięki temu dopasować go mając na uwadze dobro naszego klienta. Wiemy więc jaką atmosferę ceni sobie klient, jakie sprawy są przy sprzedaży dla niego najważniejsze i co zrobić by ten klient wspominał okres sprzedaży z uśmiechem na ustach. To dla niektórych firm bywa trudne, ale dla nas stało się chlebem powszednim i codziennością.

  Na ten moment możemy szczycić się wynikiem 5200 transakcji rocznie i wysyłką 70 kontenerów samochodów za granicę. Wiele z nich ląduje w krajach rozwijających się, które desperacko potrzebują tanich, ale wytrzymałych samochodów. Dla tych ludzi wyposażenie czy kolor nie mają znaczenia, dla nich liczy się możliwość samorozwoju czy możliwość pracy poza miejscem zamieszkania.

  Nie ma w Polsce lepszego miejsca na skup samochodów za gotówkę. Nasze cechy, doświadczenie, pozytywnie nastawiona i profesjonalna załoga to tylko niektórzy gwarancji sukcesu i długofalowej współpracy. Z chęcią z Państwem porozmawiamy przez telefon lub e-mail i uzgodnimy szczegóły patrząc tylko i wyłącznie na Państwa dobro. Zapraszamy, firma Auto Kurek.

  Skup aut Warszawa Wola

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.