Skup aut Warszawa Praga-Południe

Auto Kurek to firma, która zajmuje się skupem samochodów używanych, które nie są potrzebne swoim właścicielom, ponieważ są mocno wyeksploatowane lub uszkodzone. Dla naszej firmy, takie pojazdy mają dużą wartość, dlatego chętnie przyjmiemy każdą ich ilość. Skup aut Warszawa Praga-Południe to jedno z miejsc, gdzie klient swój pojazd może dostarczyć. Zapewniamy również transport, jeżeli klient sobie tego życzy. Działamy 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę, więc w każdej chwili będziemy gotowi przyjechać pod wskazany adres. Zapewniamy najwyższe ceny odkupu samochodów każdego producenta i w każdym stanie. Zapłacimy za nie od 300 złotych do 200 000 złotych.

skup samochodów i pojazdów warszawa praga południe - sprawdź cennik

Skrupulatna i uczciwa wycena

Po transporcie samochodu do skupu aut Warszawa Praga-Południe nasi wykwalifikowani pracownicy wyceniają samochód oceniając jego stan techniczny oraz poziom eksploatacji i uszkodzeń. Wszystko to składa się na wycenę samochodu, która zawsze jest bardzo korzystna dla klienta. Jeżeli samochód jest młodszy i w lepszym stanie klient dostanie za niego naprawdę dobre pieniądze. Warto, więc oddać auto jak najszybciej.

Wycena samochodu to dosłownie kilkadziesiąt minut pracy. Wyróżnia nas od konkurencji szybkość działania. Minimum formalności i tylko jedna umowa kupna-sprzedaży podpisywana z klientem, a samochód za gotówkę lub przelewem bankowym klient sprzeda w mgnieniu oka. Będzie to duży zastrzyk gotówki w bardzo krótkim czasie i przy znikomym wysiłku. Wystarczy, że swoje używane lub wyeksploatowane auto oddasz w nasze ręce.

Skup samochodów Auto Kurek to gwarancja uczciwości. Na bardzo szczegółową wycenę składa się kilka czynników, które następnie przedstawiają faktyczny koszt samochodu. Zawsze jest to wycena, która ma również uszczęśliwić klienta. Ponadto firma działa zgodnie z prawem, wszystko jest legalne, więc nie ma czego się obawiać od strony prawa. Mimo to wystarczy jedna umowa, aby samochód był nasz, a pieniądze właśnie Twoje.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą spółką – telefoniczny (aktywne numery to – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź przy pomocy przygotowanego przez naszą spółkę formularza online znajdującego się na stronie www. Dzięki temu nasz specjalista będzie mógł wyznaczyć datę spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego auta. Wycena jest darmowa.


Oględziny auta

Następnie robimy oględziny auta – wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny auta i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Finalny etap to kupno pojazdu – cały proces przebiega skutecznie i bez niepotrzebnych formalności. Po podpisaniu wszelkich dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • rzetelną wycenę pojazdu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę gotówki za samochód,
  • kupujemy wszystkie auta (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  Kupimy każdy samochód

  Skupujemy każdy rodzaj samochodów używanych, bez względu na jego markę, producenta, kolor czy też stan techniczny. Samochód może być mocno wyeksploatowany, ale może być także młody jednak po wielu stłuczkach. Auta serwisowane, zadbane to także pojazdy, które z chęcią zobaczymy w naszym skupie. Auto Kurek zajmie się transportem samochodu, klient musi tylko podpisać odpowiednią umowę, a pieniądze trafią na jego konto lub w gotówce zaraz po dokonaniu transakcji.

  Samochody luksusowe, to auta, które najchętniej kupimy. Wiąże się to z dużym zainteresowaniem na te modele. Oczywiście sowicie za nie zapłacimy, jeśli ich stan techniczny będzie na dobrym poziomie, a zużycie nieduże. Auta luksusowe to jednak nie wszystko. Skupujemy również wiele innych rodzajów samochodów używanych, jak na przykład ciężarówki, busy czy też auta dostawcze, które mają bardzo duże przebiegi.

  W skład samochodów, które warto przywieźć do skupu aut Warszawa Praga-Południe, to również samochody firmowe, które bardzo ciężko sprzedać ze względu na panującą opinię, że pojazdy te są bardzo mocno wyeksploatowane i zniszczone, gdyż nikt nie dba, o takie samochody. Po części jest to prawda, mimo to chętnie je od klienta odkupujemy. Klient ma pewność, że wycena będzie uczciwa, a sama sprzedaż potrwa dużo mniej, niż na początku sądził.

  skup aut używanych
  demontaż aut

  Samochody z Anglii w skupie aut Warszawa Praga-Południe

  W ostatnim czasie można zauważyć, że jest bardzo duże zainteresowanie samochodami sprowadzanymi z Anglii. Dlatego też chętnie zobaczymy tak zwanych “anglików” w naszych szeregach. Za te samochody również zapłacimy fajną kwotę pieniędzy. Kupimy je za gotówkę lub przelewem bankowym, to już zależy od klienta. Firma skrupulatnie wyceni auto, aby obydwie strony były zadowolone z transakcji i nie wróciły do domów z niczym.

  Auta, które zakupimy eksportujemy do krajów Czarnego Lądu oraz do Azji. Pojazdy, które zostaną przez klientów sprzedane przechodzą wiele napraw, aby były sprawne i mogły trafić do potrzebujących. Doskonale wiemy, że tam nie trzeba samochodów nowych, ale sprawne. Dlatego też chętnie kupujemy auta używane z bardzo dużym przebiegiem oraz poziomem eksploatacji. Dzięki takim parametrom aut ludzie z tamtych krajów mogą sobie na nie pozwolić. Ułatwia to transport, ale również życie dla tych osób.

  W skupie samochodów Warszawa Praga-Południe co roku firma Auto Kurek kupuje ponad pięć tysięcy modeli aut. Wszystkie te samochody mają bardzo duże przebiegi, poziom eksploatacji oraz uszkodzenia. Są również takie, które są naprawdę sprawne i młode. Auta od roku 1960 do 2014 to przedział, w którym działamy. Jeżeli, więc posiadasz taki samochód i chciałbyś go sprzedać za dobre pieniądze zapraszamy do nas. Na pewno się nie zawiedziesz. Lepiej auto sprzedać firmie Auto Kurek i zarobić, niż oddać na złom.

  Skup aut Warszawa Praga-Południe

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.