Skup aut Warszawa Wawer - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Warszawie Wawer można sprzedać praktycznie każdy samochód, w tym między innymi auta powypadkowe, osobowe, dostawcze, ciężarowe czy też terenowe, specjalistyczne i sportowe. Przyjmujemy auta w doskonałym stanie technicznym, jak i modele, które lata świetności mają już dawno za sobą. Zależnie od stanu oraz modelu, oferujemy za poszczególne auta kwotę w zakresie od 300 do 200 000 zł, przekazując ją w formie gotówki do ręki po podpisaniu umowy.
Nasz skup samochodów używanych w Warszawie Wawer jest godnym zaufania miejscem, w którym można liczyć na pełną uczciwość oraz zaangażowanie naszych pracowników podczas realizacji. Zapewniamy minimum formalności, pełne bezpieczeństwo transakcji oraz wysokie ceny odkupu pojazdów. Ponadto 24-godzinny tryb pracy sprawia, że zapewniamy także bardzo krótkie terminy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Podstawowym etapem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (dostępne numery to – 692 443 443 i 660 637 702) bądź za pośrednictwem opracowanego przez nas formularza online znajdującego się na stronie www. W ten sposób nasz specjalista będzie mógł zaproponować Państwu datę spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego auta. Spotkanie jest bezpłatne.


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin pojazdu i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Końcowy krok to kupno samochodu – cała procedura przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Następuje podpisanie niezbędnej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę samochodu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór samochodu własnym transportem,
  • szybką wypłatę gotówki za samochód,
  • kupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  skup aut Warszawa Wawer

  Dlaczego warto współpracować z Auto Kurek w Warszawie Wawer

  Sprzedaż pojazdów w naszym skupie aut w Warszawie Wawer jest doskonałą alternatywą tradycyjnej sprzedaży samochodu za pośrednictwem internetu bądź czasopism branżowych. Ocena samochodu przez naszego pracownika, podpisanie wstępnie przygotowanej umowy oraz wypłata należności z reguły nie zajmuje więcej niż 1 dzień roboczy. Co więcej, zapewniamy także pełne bezpieczeństwo. Prywatna sprzedaż samochodu wiąże się z bezpośrednim kontaktem z nieuczciwymi kupującymi, podczas gdy współpraca z nami zawsze przebiega w przyjemnej atmosferze. Nasz auto skup 24h posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, które gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas realizacji wszystkich usług.

  Skup aut Warszawa Wawer

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627