Skup aut Warszawa Praga-Północ

W firmie Auto Kurek codziennie sprzedawanych jest wiele samochodów używanych bez względu na ich stan techniczny czy też poziom eksploatacji. Pojazdy te wyceniane są przez wykwalifikowanych pracowników firmy, którzy sprawdzają stan samochodu, uszkodzenia oraz ilość kolizji, po sprawdzeniu wszystkie kwota, jaką skup jest w stanie zapłacić za auto, z pewnością zadowoli klienta. W skupie aut Warszawa Praga-Północ, odbywają się tego typu transakcje kilka, a nawet kilkanaście razy na dzień. Przyjmujemy tam samochody używane różnego producenta i marki. Wszystkie od 1960 do 2014 roku, za które jesteśmy w stanie zapłacić od 300 złotych do nawet 200 000 złotych, za samochody luksusowe w dobrym stanie.

skup samochodów i pojazdów warszawa praga północ - sprawdź cennik

Nie zwlekaj z oddaniem samochodu do skupu

W naszym skupie samochodów Warszawa Praga-Północ płacimy za jakość auta, im jest wyższa tym kwota za kilogram pojazdu jest większa, dlatego też nie ma co zwlekać z oddaniem pojazdu. Za samochód mniej uszkodzony i mniej wyeksploatowany płacimy więcej. Nie czekaj, więc, aż pojawi się rdza na aucie, z którego już nie korzystasz. Samochód możesz do nas dostarczyć przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

Firma Auto Kurek przyjmie każdą ilość pojazdów bez względu na ich stan techniczny, nawet auta, które są kompletnie wyeksploatowane dla nas są wartościowe. Warto, więc skorzystać z naszej usługi zamiast oddawać pojazd do kasacji czy na złom, gdyż my zapłacimy dużo więcej. Cena zostanie ustalona skrupulatnie i uczciwie przez naszych pracowników. Klient może być pewny, że nie zostanie oszukany.

Działamy legalnie od ponad 22 lat. Mamy duże doświadczenie w wycenie samochodów. Wszystko odbywa się sprawnie i szybko, a przede wszystkim zgodnie z prawem, gdyż podczas transakcji zawiązujemy z klientem umowę kupna-sprzedaży. Jest to jednak jedyny dokument, który klient musi podpisać, ponieważ dbamy także o szybkość transakcji i minimum formalności. Skup aut po przetransportowaniu pojazdu na miejsce trwa, więc tylko kilkadziesiąt minut.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą spółką – telefoniczny (bezpośrednie numery to – 660 637 702 oraz 692 443 443 ) bądź za pośrednictwem stworzonego przez nasze przedsiębiorstwo formularza online znajdującego się na stronie www. Wtedy jeden z naszych pracowników uzgodni z Państwem dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który chcą Państwo sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Potem przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który wykonuje oględziny pojazdu i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, rocznika oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Końcowy etap to zakup samochodu – cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Następuje podpisanie koniecznej dokumentacji i wypłata gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę pojazdu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta firmowym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za auto,
  • skupujemy każdy samochód (bez względu na stan techniczny i markę).

  Skup Warszawa Praga-Północ: Doskonałe miejsce dla osób potrzebujących gotówki

  Sprzedaż samochodu naszej firmie to idealna transakcja dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na różnego rodzaju okazje. Nie jest to pożyczka, którą trzeba spłacać latami. Transportujesz do nas swoje auto, z którego nie korzystasz, a my za gotówkę lub przelewem bankowym płacimy praktycznie zaraz po zakończonej współpracy. Szybki i prosty sposób na sporą gotówkę. Płacimy od 300 złotych do nawet 200 000 złotych.

  To od ciebie i twojego samochodu zależy, jaką kwotę otrzymasz. Najważniejszy jest stan techniczny samochodu oraz jego rok produkcji i poziom eksploatacji. Za samochody w dobrym stanie, które wyprodukowane zostały już w tym tysiącleciu jesteśmy gotowi zapłacić sporą sumę pieniędzy. Ważny jest również rodzaj auta, gdyż za samochody luksusowe czy też pojazdy ciężarowe zapłacimy dużo więcej, niż za zwykłe modele.

  Transport pojazdów odbywa się przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić do skupu samochodów Warszawa Praga-Północ, a możesz być pewien, że w krótkim czasie pieniądze wylądują na twoim koncie lub w twojej kieszeni. Wszystko sprawnie, szybko, a przede wszystkim skutecznie. Kwoty, które proponujemy za samochody są zawsze z korzyścią dla klienta. Skupujemy pojazdy osobowe, ciężarowe, luksusowe czy też pojazdy z lat 1960 i w górę.

  silniki aut po kasacji
  auta na złomie

  Samochody firmowe oraz te z importu

  W firmie Auto Kurek każde auto jest wartościowe, o czym świadczy fakt, że jesteśmy w stanie kupić samochód, którego nikt nie chce zakupić. Tak jest w przypadku aut firmowych, o których wiadomo, że mają wiele przejechanych kilometrów, są mocno wyeksploatowane i nikt tak naprawdę, o nie nie dbał. Aut używanych tego typu nikt nie chce kupić jednak my oferujemy za niego sporo gotówki, co jest lepszym rozwiązaniem, niż oddanie go do kasacji.

  Skupujemy także samochody sprowadzone z Anglii. Tak zwane “angliki” są bardzo popularne na polskim rynku. Dlatego też chętnie za nie zapłacimy. Wystarczy, że przywieziesz samochód do skupu aut Warszawa Praga-Północ, lub do nas zadzwonisz, a pieniądze na koncie lub w gotówce pojawią się u ciebie w krótkim czasie. Im wyższe parametry tym wyższa cena. Kupimy “angliki” w dowolnym stanie technicznym i poziomie eksploatacji.

  Zakupione przez firmę samochody często zostają wysłane na eksport do krajów z Azji czy też Afryki. W tamtejszych krajach liczy się jedynie to, aby pojazd był sprawny. Dla osób z tamtych miejsc auto jest bardzo wartościowym dobrem, tak samo jak dla naszej firmy. Samochody, które klienci nam sprzedadzą mogą, więc pomóc w lepszym życiu osób na Czarnym Lądzie czy też w Azji. Móc pomagać i jeszcze dostawać za to pieniądze to coś pięknego.

  Skup aut Warszawa Praga-Północ

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.