Skup aut Warszawa Ochota

Jeżeli chciałbyś pozbyć się samochodu, którym nie będziesz już jeździł, ale nie chcesz oddać go na złom czy też do kasacji wybierz firmę Auto Kurek. Zajmujemy się skupem aut używanych, które nie są już potrzebne właścicielom. Mogą to być samochody mocno wyeksploatowane, używane, serwisowane czy też mocno uszkodzone. Znaczenia nie ma również rok produkcji, model czy też producent auta. Wszystkie samochody od roku 1960 do 2014 mogą zostać u nas sprzedane. Wystarczy, że wyrazisz taką chęć, a w ciągu 24h przyjedziemy do ciebie po samochód. Możesz również przetransportować go osobiście. Jesteśmy w siedmiu województwach. Skup samochodów Warszawa-Ochota to miejsce, gdzie również możesz z autem przyjechać. Wykwalifikowani pracownicy sprawdzą stan auta i wycenią go jak najszybciej, abyś mógł cieszy się ze sprzedaży samochodu za gotówkę, lub jeśli wolisz przelewem bankowym na twoje konto.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (nasi konsultanci czekają pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ) bądź przez internetowy formularz (zamieściliśmy go na firmowej stronie internetowej). Wówczas nasz konsultant ustali dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie robimy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Ostatni krok to zakup pojazdu – cały proces przebiega szybko i bez nadmiernych formalności. Po podpisaniu niezbędnych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • uczciwa wycena auta,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez klienta adres,
  • odbiór samochodu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę gotówki za pojazd,
  • skupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup samochodów i pojazdów warszawa ochota - sprawdź cennik

  Skup samochodów w Warszawie – dzielnica Ochota

  Miejsce to istnieje od wielu lat. Firma Auto Kurek prowadzi tam skup samochodów używanych, za które klienci dostają naprawdę pokaźne sumy pieniędzy. Jest to kwota od 300 złotych do 200 000 złotych w zależności od stanu technicznego auta. Cena jest za jeden kilogram. Wyceną zajmują się wykwalifikowani pracownicy, którzy zawsze wyceniają samochód na korzyść klienta. Lepiej oddać samochód w to miejsce, niż na złom, gdyż można dużo więcej zarobić.

  Auto Kurek to również pewność, że wszystko przebiegnie legalnie. Jesteśmy legalną firmą, która przeprowadza transakcje zgodnie z prawem i w każdym wypadku podpisuje umowę kupna-sprzedaży z klientem. Jest to sposób, który również łatwo i sprawnie przebiega. Dzięki temu wystarczy jeden podpis, a pieniądze trafiają do klientów. Dlatego też wystarczy kilkadziesiąt minut od podstawienia samochodu do skupu aut Warszawa-Ochota, aby pieniądze trafiły do rąk klientów lub na ich konta bankowe.

  Auta, które zostają przez nas kupione mogą być różnego rodzaju. Skupujemy samochody ciężarowe, dostawcze czy też osobowe. Najchętniej kupujemy samochody luksusowe, które mają dla nas największą wartość. Auto Kurek kupi samochody używane, serwisowane, ale również te mocno uszkodzone i wyeksploatowane. Cena zostanie ustalona na podstawie stanu i wagi samochodu. Z pewnością jednak będzie to korzystny układ dla klienta.

  Auta z Warszawy-Ochoty na eksport i z importu

  Samochody, które zostaną zakupione przez naszą firmę w skupie samochodów Warszawa-Ochota zostaną później w wielu przypadkach wysłane do krajów afrykańskich czy też azjatyckich. Najchętniej skupujemy samochody dostawcze, ponieważ wytrzymałe auta to priorytet na Czarnym Lądzie. Kupujemy pojazdy niezależnie od stanu, ponieważ później oddajemy je do dalszych prac, aby były sprawne i gotowe do podróży. Auta ciężarowe to pojazdy ciężkie, dlatego klienci mogą na nich sporo zarobić, nawet do kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy złotych.

  Auta o prostej obsłudze, które są jak najmniej zautomatyzowane to najchętniej kupowane przez nas samochody, jednak te nowsze, gdzie elektroniki jest więcej również są mile widziane. Z wiadomych względów mniej technologii jest lepszym wyjściem na terenie mniej rozwiniętych państw. Tak jak w przypadku samochodów kupowanych do innych celów, tak również w tym tutaj wycenienie pojazdu odbywa się w niedługim czasie, tak samo jak wypłata pieniędzy. Oczywiście klient może podać adres, na który przyjedziemy z transportem po pojazd. Wszystko 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  W skupie aut Warszawa-Ochota zajmujemy się również skupem aut sprowadzanych z Anglii, ponieważ cieszą się one bardzo dużą popularnością, dzięki zniesionym ustawom zabraniającym jazdy z kierownicą po stronie prawej. Im wyższe parametry tych samochodów tym wyższa cena nie ma, więc co czekać ze sprzedażą. Pojazdy firma Auto Kurek kupuje za gotówkę, ale również przeprowadzając przelew na konto bankowe klienta. Wszystko odbywa się sprawnie i w szybkich odstępach czasu. Klient nie będzie, więc musiał czekać długo na zastrzyk gotówki. Wystarczy podpis na umowie kupna-sprzedaży zaraz po wycenie samochodu.

  grill mitsubishi

  Skup aut Warszawa Ochota

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.