Skup aut Warszawa Bemowo

Profesjonalny skup samochodów na Bemowie

Szeroka oferta naszej firmy zajmującej się skupowaniem aut skierowana jest również do mieszkańców warszawskiego Bemowa. Osoby zamieszkujące tę okolicę mogą bez przeszkód pojawić się u nas ze swoim pojazdem używanym, który chcą sprzedać. Zajmujemy się skupem różnego rodzaju samochodów. Przyjmujemy auta dostawcze, terenowe i osobowe. U nas możesz zostawić pojazd w dowolnym stanie technicznym. Ważne, aby pochodził on z rocznika od 1960 do 2014. Nasza oferta zostanie dopasowana do kondycji oraz wieku pojazdu. Zostanie on przez nas bardzo rzetelnie wyceniony, dzięki czemu otrzymasz za niego dokładnie taką kwotę, która Ci się należy.

skup aut używanych za gotówkę 24h
kontakt telefoniczny

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (zalecane numery to – 692 443 443 lub 660 637 702) bądź przy pomocy przygotowanego przez nas formularza online znajdującego się na stronie www. Dzięki temu nasz specjalista będzie mógł zaproponować Państwu termin spotkania, na którym przeprowadzimy wycenę sprzedawanego samochodu. Spotkanie jest bezpłatne.


Oględziny auta

Potem przeprowadzamy oględziny auta – przysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Ostateczny krok to zakup auta – cała procedura przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Po podpisaniu wszystkich dokumentów wypłacamy pieniądze.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena samochodu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez klienta adres,
  • odbiór auta firmowym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę gotówki za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy (bez względu na markę i ich stan techniczny).
skup samochodów i pojazdów warszawa bemowo - sprawdź cennik

Rzetelna wycena i płatność od ręki

Skup samochodowy Auto Kurek wyróżnia się na tle konkurencji. Jesteśmy firmą, która gwarantuje rzetelność i uczciwość. Wycena u nas przeprowadzana jest przez profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że zostaniesz oszukany. Podczas ustalania proponowanej kwoty za Twój pojazd bierzemy pod uwagę jego wiek, stan techniczny, ilość wypadków oraz liczbę przejechanych kilometrów. Na tej podstawie dokonujemy wyceny. Dzięki temu, że sprawdzamy wiele różnych parametrów, nasza cena jest adekwatna do realnego stanu Twojego pojazdu. Sprawia to, że nie musisz bać się, że zaoferowana przez nas kwota będzie niższa, niż powinna.

Dużym atutem naszego skupu jest natychmiastowa wypłata należności. W momencie, gdy zostanie zawarta przez nas pisemna umowa oraz dopilnowane wszystkie inne formalności, pieniądze dostaniesz praktycznie od razu. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, czy wolisz dostać gotówkę, czy przelew bankowy na wskazane przez Ciebie konto. Dzięki tak dużej dowolności i szybkiemu działaniu, każdy może wybrać opcję, która będzie dla niego najbardziej dogodna. Cały proces jest szybki, prosty i przyjemny zarówno dla jednej, jak i dla drugiej strony.

Najlepsza oferta w Warszawie Bemowo

Pracownicy Auto Kurek zapewniają profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Dokładają wszelkich starań, aby osoba sprzedająca nam auto była zadowolona zarówno z otrzymanej oferty, jak i z samej kompleksowej obsługi. Poza rzetelną wyceną i konkurencyjną ofertą cenową, u nas możesz liczyć na naprawdę fachową pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności. Jeśli nie jesteś pewien, jakie zaświadczenia musisz przynieść, aby sprzedać pojazd do skupu, to możesz skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy chętnie udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, związane ze sprzedażą auta.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego oferujemy im bardzo konkurencyjne ceny za ich pojazdy i zapewniamy płatność od ręki. Przyspiesza to znacznie cały proces i gwarantuje szybkie otrzymanie potrzebnych pieniędzy, co sprawdza się szczególnie w sytuacjach podbramkowych. Na warszawskim Bemowie nie znajdziesz drugiego tak profesjonalnego miejsca, z indywidualnym podejściem do każdego klienta i z bardzo konkurencyjną ofertą cenową.

auta zezłomowane
samochody po kasacji

Zaufaj specjalistom z warszawskiego Bemowa

Już teraz odwiedź nasz oddział na Warszawskim Bemowie lub skontaktuj się z naszymi pracownikami telefonicznie, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin spotkania. Jesteśmy przekonani, że nasze profesjonalne usługi Cię pozytywnie zaskoczą. Skąd ta pewność? Ponieważ w naszym skupie nie uznajemy półśrodków. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz dajemy możliwość szybkiego załatwienia wszystkich formalności, co jest bardzo wygodne dla każdej, nawet najbardziej wymagającej osoby, która zechce sprzedać auto w naszym skupie na warszawskim Bemowie.

Nasze usługi zawsze dopasowywane są indywidualnie do potrzeb danego klienta. Dzięki temu nawet osoby, które nie znają się zbytnio na obowiązujących cenach na dany model pojazdu, nie muszą się obawiać, że zostaną oszukane. Wszystko zostanie im dokładnie wyjaśnione, a każdy czynnik, brany pod uwagę podczas dokonywania wyceny, odpowiednio rozpisany w taki sposób, aby wszystko było jasne i przejrzyste. Sprawi to, że nawet osoby nieznające się na tym temacie, będą dokładnie wiedziały, na jakiej podstawie została wysunięta konkretna propozycja cenowa.

Formularz zgłoszeniowy