Skup aut Warszawa Bielany

Warszawa to ogromne i mocno zaludnione miasto, więc wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom otworzyliśmy filię, której lokalizacja przypadnie Państwu do gustu. Oferujemy skup aut na Warszawskich Bielanach po najlepszych cenach, dając przy tym pewność zadowolenia i przyjemności z transakcji dla obu stron. Sprzedawaniu samochodu za gotówkę zawsze towarzyszy ból rozstania z rzeczą, z którą łączą nas tak silne więzi. Sentyment jakim darzymy nasze 4 kółka jest nieoceniony. Lecz my, całą grupą Auto Kurek, chcemy dołożyć wszelkich starań, by ostatnie chwile spędzone z towarzyszem podróży były miłe i przyjemne.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Proces skupu pojazdów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź poprzez internetowy formularz (umieściliśmy go na firmowej stronie internetowej). W ten sposób ekspert naszej firmy będzie mógł wskazać datę spotkania, na którym przeprowadzimy wycenę sprzedawanego samochodu. Wycena jest darmowa.


Oględziny auta

Następnie przeprowadzamy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny pojazdu i wycenia go na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Finalny etap to przeniesienie prawa własności auta – cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Po zatwierdzeniu wszelkich dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • uczciwa wycena pojazdu,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za samochód,
  • skupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup samochodów i pojazdów warszawa bielany - sprawdź cennik

  Skup aut 24h Warszawa Bielany – jak działamy?

  Kupimy od Ciebie samochód za najlepszą możliwą cenę oferując przy tym 100% zaangażowania w przygotowaniu i rzeczowej wycenie biorąc pod uwagę całe wyposażenie i stan samochodu. Nie ma u nas gdybania, nie ma zastanawiania, jest działanie na najwyższym poziomie. Mamy za sobą wiele tysięcy bardzo pozytywnych transakcji, w których kontrahenci wyrażali się o nas jedynie w superlatywach i często wracają do nas z kolejnym, zakupionym później samochodem. Doświadczenie jakie posiedliśmy przy skupie aut jest nie do przecenienia i chcemy je wykorzystać na Państwa korzyść.

  Odkupujemy auta za najlepszą cenę i wpłacamy należność w gotówce lub przelewem zależnie od Państwa potrzeb i chęci. Wierzymy, że klient, który pozbywa się samochodu chce poczuć sporą dozę bezpieczeństwa, a natychmiastowo wypłacana gotówka właśnie to bezpieczeństwo Państwu zapewni. Możecie Państwo zaoferować nam dosłownie każdy samochód, którego rok produkcji mieści się w widełkach 1960-2014, a my, zależnie od jego jakości, stanu czy wyposażenia oferujemy adekwatną – bardzo dobrą, wręcz nie do pobicia cenę.

  Skup aut za gotówkę Warszawa Bielany

  Odkupimy od Państwa praktycznie każdy samochód niezależnie od jego stanu czy przebiegu zwracając przy tym baczną uwagę na dodatkowe wyposażenie czy ciekawe rozwiązania, które w innych firmach przechodzą bez echa. U nas wszelkie włożone w samochód pieniądze będą rozliczone, a ich obecność wpłynie bardzo mocno na końcową wycenę samochodu. Wraz z wykwalifikowanymi pracownikami jesteśmy w stanie prześwietlić samochód tak dobrze, by zaoferować cenę nie do pobicia. Podejmiemy wszelkie próby dające w efekcie rozpatrzenie każdej sprawy po myśli klienta i robimy co w naszej mocy, by klient wyszedł zachwycony i obsługą i ceną końcową. Naszym mottem jest wychodzenie naprzeciw klientom i tego się trzymamy.

  Nie tolerujemy partactwa, więc nasi pracownicy, jako niezwykle wyedukowana i znająca się na pracy grupa, chętnie odpowie na Państwa pytania pod dostępnymi na stronie numerami telefonów oraz poprzez e-mail. Odpowiadamy na pytania 24h na dobę, 7 dni w tygodniu rozwiewając wszelkie wątpliwości. Ufamy, że jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie i zaoferować jej najlepsze dostępne rozwiązania.

  układy hamulcowe z demontażu
  peugeot na złomie

  Skup samochodów Warszawie Bielany to gwarancja bezpieczeństwa

  Stawiamy na bezpieczeństwo i zaufanie, toteż możemy pochwalić się ilością 5300 samochodów, które rocznie wyceniamy i odkupujemy od Państwa. Te 5300 osób rocznie rozstaje się ze swoimi 4 kółkami i w zaufaniu kieruje je do nas, byśmy je wycenili tak dobrze, by otrzeć łzy w najbardziej przyjemny dla klienta sposób. Tak też się dzieje, a my jako firma stajemy się również hobbystami, którzy darzą sympatią swoją pracę. Nie traktujemy jej jako wymóg czy pracę na siłę, a jako coś, w czym lubimy się sprawdzać, oferując przy tym coraz lepsze warunki dla naszych klientów.

  Ciekawostką jest także to, iż jako firma eksportujemy corocznie nawet 70 kontenerów pełnych samochodów, które dopływają do kraju docelowego dając przyjemność kolejnym nabywcom. Często są to ludzie lub firmy z krajów rozwijających się, gdzie nie liczą się dynamika czy idealne wyposażenie, a działający samochód, który pomoże tym ludziom normalnie funkcjonować i rozwijać się czy to w szkole, czy w pracy. To nie praca, a również misja. Mamy ogromne doświadczenie i dołożymy wszelkich starań by obsługa Państwa jako naszego klienta była na jak najwyższym poziomie.

  Skup aut Warszawa Bielany

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.