Skup aut Warszawa Wesoła

Skup samochodów Auto Kurek działa wiele lat na terenie całego kraju ciesząc się pozytywną opinią wśród klientów. Skup aut w Warszawie Wesołą zapewnia bardzo wysoki poziom procesu skupu aut używanych. Indywidualne podejście do każdego nowego i stałego klienta stało się szczególną cechą tego miejsca. Każda nowa sytuacja jest rozpatrywana od początku. Firma Auto Kurek Warszawa Wesoła działa 24h na dobę, oferując klientom przez cały czas usługi na stałym wysokim poziomie. Skup samochodów w Warszawie przyjmuje samochody osobowe, dostawcze, sportowe oraz terenowe i inne. Skupowane są samochody zarówno w bardzo dobrym stanie, jak i te po wypadkach, uszkodzone lub rozbite. Interesuje nas każdy rocznik, niezależnie od kilometrów na liczniku. Płacimy gotówką od 300 złotych do 200 000 złotych od razu po podpisaniu umowy, samochód możemy zabrać osobiście o każdej dogodnej dla klienta godzinie własnym transportem. Zadzwoń do naszego pracownika i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

skup samochodów i pojazdów warszawa wesoła - sprawdź cennik

Skup samochodów

W tym miejscu poznasz uczciwą cenę za swoje auto, ponieważ mamy najlepszych specjalistów, którzy zajmują się wyceną. Zapewniamy odbiór samochodu własnym transportem w każdy dzień tygodnia, tak byś miał swobodę wyboru i nie musiał zmieniać niczego co sobie zaplanowałeś. Wiemy jak trudno oddać auto, które było częścią rodziny wiele lat, dlatego staramy się, aby ten proces był przyjemny i szybki. Skup aut w Warszawie Wesoła oferuje swoje usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wszelka dokumentacja uzupełniona zostaje za klienta, dlatego może być pewien, że wszystko będzie będzie szło sprawnie, wszelkie niejasności zostaną rozwiane na bieżąco. Samochody skupowane są za gotówkę lub na życzenie klienta pieniądze są przelewane na konto. W przypadku złomowania samochodu, sporządzamy odpowiednie dokumenty o demontażu.

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ) bądź przez internetowy formularz (można go wypełnić na naszej witrynie internetowej). Wtedy jeden z naszych pracowników ustali dokładną datę, w której dojdzie do wyceny samochodu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

W kolejnym korku wykonujemy oględziny auta – wysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Finalny etap to zakup auta – cała procedura przebiega skutecznie i bez zbędnych formalności. Następuje zatwierdzenie niezbędnej dokumentacji i wypłata gotówki.

Dlaczego powinniście zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę samochodu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu firmowym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za auto,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na stan techniczny i markę).

Dlaczego warto współpracować z Auto Kurek w Warszawie Wesoła

Będąc mieszkańcem Warszawy koniecznie sprawdź usługi skupu samochodów Warszawa Wesoła. Wyróżnia nas przede wszystkim pasja, terminowość i profesjonalne podejście w każdych nawet nietypowej sytuacjach. Zapewniamy najwyższe ceny za zakup na rynku samochodowym. O każdym procesie działania informujemy na bieżąco, dokumenty zostają omówione szczegółowo przez pracownika Auto Kurek. Odkupimy Twój samochód za dobrą cenę, odbierzemy go własnym transportem w dogodnym miejscu i czasie. Warszawski skup samochodów działa na całym terenie miasta, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając obsługę na wysokim poziomie od pierwszej chwili.

Każdy proces i transakcja, jaka dokonywana jest w naszym skupie, zostaje bardzo dokładnie omówiona i szczegółowo opisana klientowi, aby miał pewność co do wysokiej jakości usług. Dzięki temu nawet osoby, które nie znają się na samochodach, będą doskonale wiedziały, jakie kwestie zostały wzięte pod uwagę podczas wyceny pojazdu. Stworzyliśmy firmę która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów i dbamy o ich komfort w czasie transakcji. Zadzwoń i przekonaj się, jakie to wszystko może być proste razem z nami.

siedziba Auto Kurek
części z demontażu

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem

Nasza firma zajmie się wszystkim od samego początku do samego końca. Zatem zadbaj o swój czas i zadzwoń do Auto Kurek, umów się na spotkanie i przekonaj się jakie to proste. “Szyjemy na miarę” tak wiele rozwiązań pod nietypowe sytuacje, że jesteśmy pewni, że będziemy potrafili pomóc każdemu. Nie boimy się wyzwań. Cały proces zostanie dostosowany do Twoich potrzeb, otrzymasz najwyższą cenę i najwyższy poziom obsługi, nie tylko w Warszawie Wesoła, ale również w innych częściach miasta. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i nie ma miejsc, do których nie da się dojechać. Znajdziemy rozwiązanie w każdej sytuacji. Jesteśmy dumni, żę działamy prężnie napolskim rynku od wielu lat, z tak wielkim sukcesem. Zaufało nam wielu Polaków i dziękujemy im za to. Dzięki nim nasza firma rozwija się i może pomagać innym. Działamy całodobowo, w każdy dzień tygodnia, co sprawia, że możesz sprzedać nam samochód o każdej porze dnia i nocy, a my po niego przyjdziemy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta. Pamiętaj, że nie musisz wychodzić z domu, aby dokonać z nami transakcji. Wystarczy kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem i ustalenie terminu oraz miejsca spotkania.

Formularz zgłoszeniowy