Skup aut Warszawa Wesoła - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Warszawie Wesoła Auto Kurek można sprzedać każdy rodzaj samochodu — zarówno auta osobowe, jak i modele terenowe, sportowe, ciężarowe oraz specjalistyczne. Płacimy za nie wynagrodzenie w formie gotówki w zakresie od 300 do 200 000 zł, w zależności od ich stanu oraz popularności na rynku wtórnym. Można u nas sprzedać auta w perfekcyjnym stanie, ale skupujemy również samochody uszkodzone, jak i modele, które do dalszego użytkowania wymagają remontu lub kosztownej naprawy.

Nie bez powodu nasz skup samochodów używanych w Warszawie Wesoła jest obecnie jednym z najpopularniejszych w całym regionie. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, zawsze dokonujemy rzeczowej wyceny, a całe wynagrodzenie z tytułu sprzedaży pojazdu w naszym auto skupie 24h przekazujemy klientowi w formie gotówki do ręki. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo i uzgodnić podczas rozmowy termin oględzin auta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ) bądź przez internetowy formularz (można go wypełnić na naszej witrynie internetowej). Wtedy jeden z naszych pracowników ustali dokładną datę, w której dojdzie do wyceny samochodu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

W kolejnym korku wykonujemy oględziny auta – wysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Finalny etap to zakup auta – cała procedura przebiega skutecznie i bez zbędnych formalności. Następuje zatwierdzenie niezbędnej dokumentacji i wypłata gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego powinniście zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę samochodu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu firmowym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za auto,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na stan techniczny i markę).

  Dlaczego warto współpracować z Auto Kurek w Warszawie Wesoła

  Sprzedaż auta w naszym skupie pojazdów ma same zalety i dlatego stanowi znakomitą alternatywę do tradycyjnej sprzedaży za pośrednictwem portali ogłoszeniowych lub prasy motoryzacyjnej. Wśród atutów warto wymienić między innymi błyskawiczną realizację.

  Sprzedaż auta we własnym zakresie zajmuje wiele czasu, często nawet kilka tygodni lub miesięcy, podczas gdy sprzedaż w naszym skupie aut w Warszawie Wesoła zajmuje dosłownie 1 dzień roboczy i obejmuje skontaktowanie się z nami, umówienie się na inspekcję oraz podpisanie umowy i wypłatę gotówki. Kolejną zaletą skupu aut za gotówkę Auto Kurek jest stuprocentowe bezpieczeństwo całej transakcji. Oferujemy przejrzyste i wstępnie przygotowane umowy, a także pomoc naszych specjalistów na każdym etapie realizacji. Co więcej, zapewniamy także zawsze przyjazną atmosferę oraz korzystne ceny odkupu pojazdów.

  siedziba Auto Kurek

  Skup aut Warszawa Wesoła

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627