Skup aut Warszawa Rembertów

Wywóz i oddanie samochodu na złom to już nie jest popularny sposób pozbycia się auta, za które dostać można góra kilkaset złotych. Firma Auto Kurek samochody, które teoretycznie nadają się tylko na złom, ponieważ są mocno uszkodzone lub wyeksploatowane kupuje od klientów i płaci za nie naprawdę ciekawe kwoty. Dużo lepszą opcją jest, więc wybranie skupu aut Warszawa-Rembertów czy skupu w innej dzielnicy stolicy, aby sprzedać auto, za gotówkę lub przelewem bankowym, który firma realizuje bardzo szybko po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży z klientem. Samochód może zostać przetransportowany do skupu przez klienta, jak również firma może wysłać swój transport pod wskazany adres 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

skup samochodów i pojazdów warszawa rembertów - sprawdź cennik

Skup samochodów używanych za gotówkę oraz przelewem bankowym

Nasza firma specjalizuje się skupem samochodów za gotówkę, lub przelew bankowy realizowany kilkadziesiąt minut po zakupie samochodu. Jest to bardzo szybki i łatwy sposób, aby zastrzyk gotówki zasilił portfel klienta, którego pojazd i tak stał nieużywany. Marka, model czy rodzaj auta nie ma znaczenia. Dla firmy Auto Kurek liczy się jedynie jego stan techniczny, ponieważ na tej podstawie oceniana jest potencjalna wartość auta za kilogram przez wykwalifikowanych pracowników w skupie samochodów Warszawa-Rembertów.

Firma przyjmuje samochody ciężarowe, dostawcze, osobowe, ale również luksusowe, za które jest w stanie zapłacić najwięcej. Na te pojazdy jest największy popyt, dlatego też sprzedając nam ten samochód klient zostanie sowicie wynagrodzony. Wynagrodzenie wynosi od 300 złotych do 200 000 złotych w zależności od stanu technicznego auta, ale również rodzaju, jak na przykład auta luksusowe. Przyjmujemy samochody wyprodukowane po 1960 roku, aż do roku 2014. Auta całe lub uszkodzone czy zupełnie wyeksploatowane.

Skup aut Warszawa-Rembertów czynny jest 7 dni w tygodniu, a więc w każdej chwili samochód można przywieźć lub zadzwonić do nas i poprosić, o transport, który działa 24h na dobę. Po transporcie pojazdu na miejsce wykwalifikowani pracownicy zajmą się wyceną, która w większości przypadków jest na korzyść klienta. Po wycenie wystarczy podpisać umowę kupna-sprzedaży, a pieniądze będą w kieszeni lub na koncie klienta, co zajmuje zawsze około kilkudziesięciu minut. Jest to, więc szybki sposób na duży zastrzyk pieniędzy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Proces skupu pojazdów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (nasi pracownicy czekają pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź poprzez internetowy formularz (umieściliśmy go na firmowej witrynie internetowej). Wtedy jeden z naszych pracowników wyznaczy termin, w którym dojdzie do wyceny samochodu, który zamierzacie sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Następnie przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin pojazdu i wycenia go na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Finalny krok to przeniesienie prawa własności pojazdu – cały proces przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Po zatwierdzeniu wszelkich dokumentów wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • uczciwa wycena auta,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres,
  • odbiór samochodu własnym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • skupujemy wszystkie pojazdy (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  Gwarantowane zadowolenie klienta

  Firma Auto Kurek gwarantuje, że klient po transakcji będzie w pełni zadowolony. Skup aut Warszawa-Rembertów przyjmuje kilkanaście samochodów dziennie. W całym roku jest to około 5300 kupionych przez nas aut używanych we wszystkich skupach. Klienci w większości przypadków są zadowoleni z transakcji, ponieważ oddając auto do kasacji nie zarobiliby za nie więcej, niż ma to miejsce w skupie. Warto, więc pomyśleć o sprzedaży samochodu, które nie jest już przez Państwa używany, gdyż zastrzyk gotówki zawsze jest potrzebny.

  Zadowolenie klienta jest bardzo ważną rzeczą w przypadku firmy Auto Kurek, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby końcowa ocena współpracy była jak najwyższa. Wyceniamy auta na korzyść klienta. Skupujemy je w wielu ilościach bez względu na ich stan techniczny, dlatego też warto samochód sprzedać nam, niż zostawić na złomie. Robimy z samochodów używanych duży pożytek na potrzeby krajów, które pojazdów potrzebują, jak na przykład kraje afrykańskie. Sprzedając nam auto klient wie, że pomaga tym samym potrzebującym i dostaje za to dość duże pieniądze.

  Do skupu samochodów Warszawa-Rembertów auta trafiają z różnych stron naszego kraju. Są to samochody premium, które niewątpliwie są przez nas najbardziej pożądane, ale są również auta kompletnie wyeksploatowane i stare, jak na przykład poczciwy Fiat 126p. Firma Auto Kurek podpisuje z klientem umowę kupna-sprzedaży. Wszystko, więc odbywa się jak najbardziej legalnie i zgodnie z prawem, co powinno zachęcić do sprzedaży auta właśnie nam. Ponadto płacimy za nie naprawdę spore sumy pieniędzy, nawet do 200 000 złotych, za samochody luksusowe w dobrym stanie.

  zużyte opony

  Skup aut Warszawa Rembertów

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.