Skup aut Warszawa Śródmieście - skup samochodów używanych

Wśród usług realizowanych przez naszą firmę Auto Kurek warto wyróżnić skup aut w Warszawie Śródmieście, w którym można sprzedać w korzystnej cenie samochody osobowe, dostawcze oraz specjalistyczne, sportowe, limuzyny oraz pojazdy typu SUV i nie tylko. Za każdy pojazd sprzedawany w naszym auto skupie 24h oferujemy cenę w zakresie od 300 do 200 000 zł, zależnie od jego stanu i kompletności.

Wśród zalet naszego skupu aut za gotówkę 24h Auto Kurek warto wymienić 24-godzinną dostępność naszych pracowników oraz korzystną cenę odkupu pojazdu. Dokonujemy inspekcji zarówno w naszym punkcie stacjonarnym, jak i w miejscu wybranym przez klienta. Co więcej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego skupu aut w Warszawie Śródmieściu oferujemy także pełne wsparcie i przyjazną atmosferę

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wstępnym krokiem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (dostępne numery to – 660 637 702 oraz 692 443 443 ) bądź za pośrednictwem opracowanego przez nasze przedsiębiorstwo formularza online znajdującego się na stronie www. Wówczas nasz konsultant ustali dokładną datę, w której dojdzie do wyceny samochodu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Potem robimy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin pojazdu i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Finalny krok to zakup samochodu – cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Po podpisaniu podstawowych dokumentów wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego powinniście wybrać nasze usługi? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • uczciwa wycena samochodu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres,
  • odbiór auta firmowym transportem,
  • szybką wypłatę gotówki za auto,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  skup aut Warszawa Śródmieście

  Dlaczego warto współpracować z Auto Kurek w Warszawie Śródmieście?

  W naszej firmie nie uznajemy żadnych kompromisów od początku jej obecności na rynku, dlatego wszystkie realizowane przez nas usługi dopracowaliśmy do perfekcji. Nasz skup pojazdów jest znany wśród mieszkańców całego kraju między innymi za pełne bezpieczeństwo każdej transakcji. Zawsze dysponujemy wstępnie przygotowanymi umowami, które są sporządzone w prosty i przejrzysty sposób. Co więcej, wypłacamy także należność w standardzie w formie gotówkowej oraz przelewem bankowym na wyraźne życzenie klienta. Warto także zauważyć, że nasz skup samochodów używanych w Warszawie Śródmieście posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, które uprawniają nas do realizacji wszystkich naszych usług. Od początku naszego istnienia stawiamy także na przyjazną atmosferę podczas sprzedaży auta oraz indywidualne traktowanie każdej sprawy.

  Skup aut Warszawa Śródmieście

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627