Skup aut Warszawa Białołęka

Auto Kurek działa na terenie całego kraju ciesząc się pozytywną opinią wśród swoich klientów. Wyjątkową rekomendacją jest fakt, iż klienci do nas wracają zadowoleni. Skup aut Warszawa Białołęka przechodzi bardzo płynnie i rzetelnie, każdy proces jest koordynowany, a klient może być pewien, że otrzyma najlepsze warunki na rynku samochodów używanych. Wyróżnia nas rzetelność, uczciwość i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza firma działa 24 na dobę, oferując klientowi przez cały ten czas usługi na tym samym poziomie. Skup aut w Warszawie Białołęka, jak wszystkie salony Auto Kurek znajdujące się w Polsce, przyjmuje samochody osobowe, dostawcze, sportowe oraz terenowe i inne. Stan techniczny samochodów nie ma gra roli – skupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, jak i te po wypadkach, uszkodzone lub rozbite. Interesuje nas każdy rocznik, niezależnie od kilometrów na liczniku. Płacimy gotówką od 300 złotych do 200 000 złotych od razu po podpisaniu umowy, samochód możemy zabrać osobiście o każdej dogodnej dla klienta godzinie. Jeśli nie wiesz co zrobić z samochodem, który już dawno odmawia posłuszeństwa, to zadzwoń do nas i poznaj naszą ofertę. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

kontakt telefoniczny

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Proces skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź poprzez internetowy formularz (znajduje się na firmowej stronie internetowej). Wtedy nasz pracownik uzgodni z Państwem termin, w którym dojdzie do wyceny pojazdu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Następnie przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Końcowy etap to zakup auta – cały proces przebiega szybko i bez nadmiernych formalności. Następuje podpisanie koniecznej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • rzetelną wycenę pojazdu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez klienta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę gotówki za samochód,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na stan techniczny i markę).
skup samochodów i pojazdów warszawa białołęka - sprawdź cennik

Skup samochodów

Działamy szybko oraz sprawnie, tak aby klient czuł się komfortowo. Wiemy ile znaczy oddanie samochodu w inne ręce, zwłaszcza jeśli samochód był częścią rodziny wiele lat. Chcemy pomóc wszystkim, którzy planują zakup nowego samochodu lub chcą usunąć ze swojego podwórka dawno nieużywane auto. Skup aut w Warszawie oferuje swoje usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dodatkowo każdą papierologię załatwiamy za klienta, a klient może być pewien, że wszystko będzie zorganizowane tak jak powinno być zorganizowane. Skupujemy samochodu od ręki, za gotówkę, ale także wykonujemy przelewy. Uczciwie oszacujemy cenę samochodu względem jego stanu technicznego, odbierzemy auto własnym transportem w każdy dzień tygodnia, tak by klient miał swobodę wyboru i nie musiał zmieniać swoich planów. W przypadku złomowania samochodu, dbamy o sporządzenie odpowiednich dokumentów o demontażu. Wszystko zostaje dopełnione za naszych klientów, tak aby czuli pełen komfort, tak aby nie musieli się o nic martwić..

Dlaczego warto współpracować z Auto Kurek w Warszawie?

Wyróżnia nas przede wszystkim szybkość działania, terminowość i profesjonalne podejście w każdych sytuacjach. Będąc mieszkańcem Warszawy nie musisz już szukać złomowiska, aby zutylizować na przykład powypadkowy samochód. Wystarczy zadzwonić do nas i pozwolić nam działać. O każdym procesie działania będziesz informowany na bieżąco, dokumenty przedstawimy jasno i rzetelnie, tak abyś wiedział za co konkretnie otrzymujesz pieniądze. Odkupmy samochód za rozsądną cenę, odbierzemy go osobiście w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.

Stworzyliśmy firmę która ma nie tylko kupować samochody, ale również wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i dbamy o ich komfort w czasie transakcji. Warszawski skup samochodów działa na całym terenie miasta, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając obsługę na wysokim poziomie od pierwszej chwili. Każdy proces zostaje omówiony i szczegółowo opisany klientowi, aby miał świadomość co będzie po kolei się odbywało, jak długo proces będzie trwał, jak wycenia się samochód oddany do skupu aut Warszawa i jaką kwotę może otrzymać za oddawany samochód.

przód auta mitsubishi
części na szrocie

Auto Kurek działa szybko i sprawnie.

W dzisiejszych czasach pędzimy przed siebie i nie znajdujemy czasu na najprostsze potrzeby. A więc dbaj o swój czas i pozwól zadbać o wszystko firmie Auto Kurek. Nasza firma zajmie się wszystkim od samego początku do samego końca. Niejednokrotnie “szyliśmy na miarę” rozwiązania dla indywidualnych klientów. Cały proces zostanie dostosowany do Twoich potrzeb, dowiesz się jakie korzyści płyną ze współpracy z naszą firmą, ponieważ oferujemy najwyższe ceny i najwyższy poziom obsługi, nie tylko w Warszawie, ale również w Polsce. Korzystając z usług Auto-Kurek nie musisz nigdzie jechać, wystarczy, że skontaktujesz się z pracownikiem firmy i umówisz się na spotkanie na dogodnych warunkach dla Ciebie.

Formularz zgłoszeniowy