Skup aut Warszawa Białołęka - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Warszawie Białołęka można sprzedać samochód tylko w ciągu jednego dnia. Przyjmujemy samochody w każdym typie i roczniku, za które płacimy zależnie od ich stanu od 300 zł do nawet 200 000 zł w przypadku aut kolekcjonerskich lub doskonale utrzymanych. Możesz u nas sprzedać samochód terenowy, sportowy, osobowy lub ciężarowy, a także auto typu SUV lub auto powypadkowe.

Nasz skup samochodów używanych w Warszawie Białołęka istnieje na rynku już od wielu lat, podczas których uzyskaliśmy ogromną wiedzę z zakresu realizacji usługi skupu pojazdów. Oferujemy między innymi 24-godzinny tryb pracy, korzystną wycenę pojazdu na podstawie analizy, a także szybką wypłatę gotówki do ręki tuż po podpisaniu umowy. Z chęcią także odpowiadamy na wszelkie pytania związane ze skupem aut na części.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Proces skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź poprzez internetowy formularz (znajduje się na firmowej stronie internetowej). Wtedy nasz pracownik uzgodni z Państwem termin, w którym dojdzie do wyceny pojazdu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Następnie przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Końcowy etap to zakup auta – cały proces przebiega szybko i bez nadmiernych formalności. Następuje podpisanie koniecznej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • rzetelną wycenę pojazdu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez klienta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę gotówki za samochód,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na stan techniczny i markę).
  skup samochodów i pojazdów warszawa białołęka - sprawdź cennik

  Jedyny słuszny wybór – skup aut Warszawa Białołęka

  Nasz skup aut za gotówkę nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych w całym kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz krytycznemu podejściu względem bezpieczeństwa oferujemy zawsze szybką obsługę, bezpieczne i wstępnie przygotowane umowy sporządzone w przejrzysty sposób, a także błyskawiczną realizację wszystkich naszych usług, takich jak skup aut w Warszawie Białołęka.

  Nasi pracownicy to fachowcy z dziedziny motoryzacji, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane ze skupem pojazdów i rozwieją wszystkie wątpliwości podczas realizacji. Przykładamy także dużą wagę do komfortu naszych klientów, dlatego oferujemy w standardzie wypłatę gotówki do ręki po podpisaniu umowy lub przelew bankowy na wyraźne życzenie klienta.

  Skup aut Warszawa Białołęka

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627