Skup aut Warszawa Ursus

Będąc mieszkańcem Warszawy Ursus możesz już dzisiaj skorzystać z naszych usług. Wyróżnia nas przede wszystkim pasja, terminowość i profesjonalne podejście w każdych sytuacjach. Wystarczy zadzwonić do nas i pozwolić nam działać. Klientów traktujemy indywidualnie, ponieważ każda sytuacja daje nowe doświadczenia i można ją rozwiązać na wiele sposobów. Zapewniamy najwyższe ceny za zakup na rynku samochodów osobowych. O każdym procesie działania będziesz informowany na bieżąco, dokumenty zostaną omówione szczegółowo przez pracownika. Odkupmy samochód za rozsądną cenę, odbierzemy go osobiście w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Stworzyliśmy firmę która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów i dbamy o ich komfort w czasie transakcji. Warszawski skup samochodów działa na całym terenie miasta, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając obsługę na wysokim poziomie od pierwszej chwili. Każdy proces zostaje omówiony i szczegółowo opisany klientowi, aby miał świadomość co będzie po kolei się odbywało, jak długo proces będzie trwał, jak wycenia się samochód oddany do skupu aut Warszawa i jaką kwotę otrzyma za samochód.

skup samochodów i pojazdów warszawa ursus - sprawdź cennik

Skup samochodów.

U nas poznasz uczciwą cenę za swoje auto, odbierzemy je własnym transportem w każdy dzień tygodnia, tak byś miał swobodę wyboru i nie musiał zmieniać swoich planów. Wiemy ile znaczy proces oddania samochodu w inne ręce, zwłaszcza jeśli samochód był częścią rodziny wiele lat. Dokładnie dlatego działamy z pasją dla Ciebie. Dokładamy wszelkich starań, aby proces przekazania był szybki i sprawny. Skup aut w Warszawie Ursus oferuje swoje usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wszystkie dokumenty załatwiamy za klienta, dlatego może być pewien, że wszystko będzie zorganizowane tak jak powinno być zorganizowane. A wszelkie niejasności zostaną rozwiane na bieżąco. Skupujemy samochody od ręki, za gotówkę lub na życzenie klienta wykonujemy przelewy na konto. W przypadku złomowania samochodu, sporządzamy odpowiednie dokumenty o demontażu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu aut rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 i 692 443 443 ) bądź przez formularz internetowy (zamieściliśmy go na naszej witrynie internetowej). Wówczas nasz pracownik ustali dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który zamierzacie sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Następnie przeprowadzamy oględziny auta – wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to przeniesienie prawa własności pojazdu – cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Po podpisaniu wszelkich dokumentów wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena samochodu,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta firmowym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • kupujemy wszystkie auta (bez względu na markę i ich stan techniczny).

  Dlaczego warto współpracować z Auto Kurek w Warszawie Ursus?

  Będąc mieszkańcem Warszawy Ursus możesz już dzisiaj skorzystać z naszych usług. Wyróżnia nas przede wszystkim pasja, terminowość i profesjonalne podejście w każdych sytuacjach. Wystarczy zadzwonić do nas i pozwolić nam działać. Klientów traktujemy indywidualnie, ponieważ każda sytuacja daje nowe doświadczenia i można ją rozwiązać na wiele sposobów. Zapewniamy najwyższe ceny za zakup na rynku samochodów osobowych. O każdym procesie działania będziesz informowany na bieżąco, dokumenty zostaną omówione szczegółowo przez pracownika. Odkupimy samochód za rozsądną cenę, odbierzemy go osobiście w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Stworzyliśmy firmę która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów i dbamy o ich komfort w czasie transakcji. Warszawski skup samochodów działa na całym terenie miasta, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając obsługę na wysokim poziomie od pierwszej chwili. Każdy proces zostaje omówiony i szczegółowo opisany klientowi, aby miał świadomość co będzie po kolei się odbywało, jak długo proces będzie trwał, jak wycenia się samochód oddany do skupu aut Warszawa i jaką kwotę otrzyma za samochód.Nie czekaj i zadbaj o swój czas – zadzwoń do Auto Kurek i przekonaj się jakie to proste.

  grill mitsubishi
  maluch w naszej siedzibie

  Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu.

  Auto Kurek działa wiele lat na terenie całego kraju ciesząc się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Skup aut w Warszawie Ursus przechodzi bardzo komfortowo i rzetelnie, każdy proces jest omawiany z klientem, aby był pewien, że otrzyma najlepsze warunki na rynku samochodów używanych. Wyróżnia nas rzetelność, uczciwość i indywidualne podejście do poszczególnego klienta. Firma Auto Kurek Warszawa Ursus działa 24h na dobę, oferując klientowi przez cały czas usługi na tym samym wysokim poziomie. Skup aut w Warszawie Ursus, jak i pozostałe salony Auto Kurek znajdujące się w Polsce, przyjmuje samochody osobowe, dostawcze, sportowe oraz terenowe i inne. Skupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, jak i te po wypadkach, uszkodzone lub rozbite. Interesuje nas każdy rocznik, niezależnie od kilometrów na liczniku. Płacimy gotówką od 300 złotych do 200 000 złotych od razu po podpisaniu umowy, samochód możemy zabrać osobiście o każdej dogodnej dla klienta godzinie własnym transportem. Nie wahaj się i zadzwoń do naszego pracownika i dowiedz się więcej.

  Skup aut Warszawa Ursus

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.