Skup aut Warszawa Mokotów

Firma Auto Kurek prowadzi skup samochodów Warszawa-Mokotów oraz placówki w kilkunastu innych dzielnicach Warszawy. Ponadto punkty skupu znajdują się w siedmiu różnych województwach w całym kraju. Jesteśmy firmą, która oprócz kupowania samochodów używanych i wyeksploatowanych od klienta, eksportuje je za granicę do, takich miejsc jak Afryka czy Azja Południowa. Ponieważ są ludzie, dla których nawet bardzo zniszczone samochody to idealny środek transportu. Nasza firma zajmuje się również kasacją samochodów za naprawdę dobre pieniądze. Wartość samochodu oceniana jest za pomocą naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy stwierdzą ile kilogram samochodu jest warty. Auto klient może sprzedać za gotówkę, ale również przelew bankowy. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, a pieniądze po dostarczeniu samochodu do skupu klient może otrzymać już po kilkudziesięciu minutach.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wstępnym krokiem jest kontakt z naszą firmą – telefoniczny (bezpośrednie numery to – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź przy pomocy stworzonego przez nasze przedsiębiorstwo formularza online znajdującego się na stronie www. Wówczas nasz pracownik wyznaczy dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

W następnym korku robimy oględziny auta – przysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych ekspertów, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Finalny etap to zakup pojazdu – cały proces przebiega szybko i bez nadmiernych formalności. Po podpisaniu wszelkich dokumentów wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena samochodu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres,
  • odbiór samochodu własnym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za samochód,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup samochodów i pojazdów warszawa mokotów - sprawdź cennik

  Warszawa-Mokotów to skup z tradycją

  W miejscu Warszawa-Mokotów skup aut istnieje od początków naszego istnienia na rynku, a więc od lat dziewięćdziesiątych. Pracują tam wykwalifikowani pracownicy, dla których wycena auta nie jest problemem i przebiega bardzo szybko. Dodatkowym atutem tej dzielnicy jest fakt, że mieści się ona w lewobrzeżnej części miasta, skąd wszędzie jest blisko. Wybierając ten skup klient samochód, który chce sprzedać może dostarczyć samodzielnie, lub zadzwonić po nasz transport zupełnie za darmo przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

  Firma od wielu lat, rocznie skupuje ponad 5 tysięcy pojazdów, a ta liczba wciąż rośnie, ponieważ jesteśmy szanowani na rynku. Klienci chętnie sprzedają u nas samochody, gdyż oferujemy bardzo uczciwe stawki nawet za mocno wyeksploatowane auta. Każda strona jest, więc zadowolona z transakcji. Firma skupuje samochody od 1960-2014 roku. Bez względu na ich stan, model czy producenta. Wszystkie ceny są adekwatne do stanu technicznego auta, więc nie ma co zwlekać z ich sprzedażą.

  Najlepsza oferta na rynku

  Auto Kurek płaci gotówką lub przelewem bankowym zaraz po dokonaniu transakcji, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Auta wyceniane są w taki sposób, aby cena była adekwatna do stanu auta, a wszystko liczone jest za kilogram, więc im auto cięższe tym teoretycznie klient więcej zarobi. Co ważne firma przyjmuje każde pojazdy zaczynając od osobowych, poprzez dostawcze, a kończąc na ciężarowych. Nawet tych używanych przez miliony kilometrów. Wszystko dlatego, że dla firmy Auto Kurek nie ma auta bez wartości.

  Do skupu samochodów Warszawa-Mokotów auto klient może przywieźć samodzielnie lub za pomocą naszego firmowego transportu, który odbywa się 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Po przeprowadzeniu oględzin i wyceny samochodu wykwalifikowany pracownik ustala cenę za jeden kilogram auta, która praktycznie zawsze jest bardzo korzystna dla klienta. Później następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży i wypłata pieniędzy lub ich przelew na konto bankowe podane przez klienta. Wszystko szybko, sprawnie, uczciwie i bezproblemowo, a co najważniejsze korzystnie dla naszych klientów.

  maluch w siedzibie Auto Kurek
  złom samochodowy

  Samochody na eksport

  Auta, które zostaną kupione przez firmę w skupie Warszawa-Mokotów mogą zostać wysłane na eksport do krajów afrykańskich lub azjatyckich, gdzie jeszcze przez lata będą służyć za transport ludziom tam mieszkającym. Jest to ze strony klienta bardzo dobry układ, ponieważ dostaje pieniądze za samochód, którym już nie jeździ, a dodatkowo wie, że dostał go ktoś potrzebujący takiego transportu w krajach biedniejszych, niż nasza ojczyzna. Skup aut używanych Auto Kurek gwarantuje również, że zakup auta, jak i jego eksport to całkiem legalne i zgodne z prawem transakcje.

  Za samochody klient może uzyskać od 300 złotych do 200 000 złotych. Wszystko zależy od ich stanu technicznego. Jednak ta druga kwota zarezerwowana jest dla samochodów wyjątkowych. Przede wszystkim luksusowych, które nie były używane długi okres czasu jednak mają pewne usterki lub są lekko uszkodzone. Mimo to wszystkie samochody są wyceniane bardzo korzystnie dla klienta, więc nawet za samochody starsze i mocno uszkodzone można dostać sporo pieniędzy. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni ze sprzedaży i otrzymanej gotówki lub przelewu.

  Skup aut Warszawa Mokotów

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z innych dzielnic Warszawy, w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.