Skup aut Brzeg Dolny

W naszym skupie aut w Brzegu dolnym można sprzedać każdy samochód – zarówno ten używany i powypadkowy, nienadający się do dalszej jazdy, jak i ten, przed którym jeszcze wiele lat eksploatacji. W skupie samochodów używanych w Brzegu Dolnym można sprzedać pojazdy każdego typu – od standardowych osobówek, aż na ciężarowych kończąc, i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Brzeg Dolny – Auto Kurek

W naszym skupie aut za gotówkę pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, dzięki którym cały proces może trwać nawet jeden dzień. Dysponujemy naszym własnym transportem, auta wyceniamy rzetelnie i w lokalizacji wybranej przez klienta, a także dysponujemy wcześniej przygotowaną umową. Należność wynikającą ze sprzedaży auta w naszym skupie pojazdów wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Brzeg Dolny - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny pod numerem 660 637 702 lub 692 443 443 lub wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie online to pierwszy etap współpracy. Już podczas pierwszej rozmowy warto podać wszystkie szczegóły dotyczące pojazdu, a także wyznaczyć miejsce i termin spotkania w celu dokonania oględzin samochodu.

Oględziny auta

Kolejnym krokiem jest weryfikacja pojazdu, podczas której pracownik sprawdzi stan techniczny i wizualny pojazdu, a na podstawie oceny i zebranych danych może zaproponować korzystną i uczciwą cenę. W trakcie oględzin weryfikowane są także dokumenty dotyczące samochodu oraz brane pod uwagę wszystkie zalety, które mogą pozytywnie wpłynąć na wycenę.

Kupno pojazdu

Ostatnim etapem jest przeniesienie praw własności na naszą firmę, co odbywa się na podstawie podpisanych dokumentów. Formalności są zawsze ograniczone do minimum, dzięki czemu cała procedura przebiega szybko i sprawnie. Po zaakceptowaniu ceny i wszystkich etapach przychodzi czas na wypłacenie wcześniej ustalonej sumy.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • uczciwa wycena,
  • minimum formalności,
  • odbiór pojazdu naszym transportem,
  • skup auta w każdym stanie,
  • ekspresowa wypłata gotówki,
  • możliwy kontakt 24h/7.
  skup aut Brzeg Dolny

  Jak wygląda sprzedaż auta w naszym skupie pojazdów?

  W naszym skupie aut w Brzegu Dolnym można z łatwością sprzedać w praktyce każdy rodzaj samochodu i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie adekwatne do jego stanu. Oznacza to jedno – dużą prostotę całej transakcji, czego o sprzedaży prywatnej nie można powiedzieć. Sprzedaż auta w mediach społecznościowych, gazetach motoryzacyjnych czy portalach, należy przede wszystkim do dość skomplikowanych przedsięwzięć. Trzeba z własnej kieszeni opłacić ogłoszenie, po czym spotykać się z osobami potencjalnie zainteresowanymi zakupem. Niestety nie jest to tak proste, jak brzmi – klienci bywają niebezpieczni, niepunktualni, a już z całą pewnością bywają uciążliwi. W naszym skupie aut w Brzegu Dolnym i okolicach jest zupełnie odwrotnie. Cała transakcja nie powinna trwać dłużej niż 1 dzień i kończy się podpisaniem bezpiecznej umowy i wypłatą należności w formie gotówki.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut w Brzegu Dolnym można sprzedać każdy rodzaj samochodu. Zarówno najpopularniejsze obecnie auta typu SUV, jak i małe miejskie samochody, duże ciężarówki, VAN-y i pojazdy specjalistyczne, w tym terenówki oraz auta sportowe niedopuszczone do ruchu po drogach publicznych.

  Mam do sprzedania auto niesprawne? Gdzie je sprzedać?

  Nasz skup aut działa przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia, dzięki czemu jesteśmy cały czas dostępni dla naszych klientów, co pozwala na szybką i sprawną sprzedaż pojazdu. Ponadto oferujemy usługi na terenie całej Polski, dzięki czemu możemy odkupić samochód z dowolnego miasta.

  Jak wyceniacie samochody

  Cena za samochód jest zawsze ustalana na podstawie dokonanej weryfikacji. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę popularność danego pojazdu, jego model, markę, rocznik, przebieg, wyposażenie oraz stan wizualny i techniczny. Zaproponowana cena zawsze mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł i jest ustalana indywidualnie.

  Skup aut Brzeg Dolny i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627