złomowanie aut Kłecko

W dzisiejszych czasach każdy pojazd samochodowy ma określone zadanie i porusza się po drogach tylko przez określony czas. Na początku samochód musi zostać wyprodukowany, a następnie jest eksploatowany przez różnych użytkowników. Wieloletnie prowadzenie auta prowadzi do jego zużycia, a finalnie całkowitego wyłączenia z ruchu. W takich sytuacjach jedyną dobrą opcją jest złomowanie aut np. w Kłecku. Wybierz naszą firmę, jeśli chcesz pozbyć się uszkodzonego pojazdu. Pamiętaj, że złomowanie pojazdów to główna domena naszej działalności.

Auto szrot Kłecko – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Chcesz wiedzieć, dlaczego warto wybrać nasz auto szrot? Jest wiele powodów! Przede wszystkim nasza działalność to nie tylko kasacja pojazdów w miejscowości Kłecko. Oprócz tego godnie płacimy za uszkodzone pojazdy i realizujemy ich kompleksowy transport. Z nami nie musisz martwić się o formalności. Postaw na złomowanie samochodów Kłecko i zaoszczędź sporo czasu.

Kontakt telefoniczny

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy

Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

 • zapewniamy szybką procedurę,
 • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
 • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
 • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
 • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
 • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
Niebieskie auto

Złomowanie pojazdów Kłecko – Auto Kurek. Jak to działa?

W pierwszej kolejności jako auto szrot kontaktujemy się telefonicznie z klientami, którzy chcą dokonać złomowania pojazdu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 660 637 702 lub 692 443 443. Możesz też złożyć formularz bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Podczas rozmowy z naszym pracownikiem wystarczy podać standardowe informacje, co pozwoli na dokładną wycenę samochodu i dopełnienie formalności.

 

Finalnie otrzymasz dokumenty do podpisania – współpraca z Auto Kurek w kwestii złomowania pojazdów to minimum formalności. Z naszej strony masz też gwarancję szybkiej płatności za złomowany pojazd.

Jest wiele powodów, dla jakich warto wybrać kasację aut Auto Kurek. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy nie tylko kasację i demontaż samochodów, ale także skup aut w Kłecku i innych miejscowościach na terenie Polski. Współpraca z nami to:

 

 • błyskawiczne procedury,
 • szybka wypłata należnych środków,
 • bezpłatny dojazd na adres wskazany przez klienta,
 • usługi złomowania realizowane przez 24 godziny na dobę,
 • natychmiastowa wycena.
transportowane auta

Dlaczego warto wybrać złomowanie pojazdów Kłecko – Auto Kurek?

Współpraca z naszą firmą jest naprawdę prosta. Złomowanie pojazdów z naszym udziałem odbywa się bez zbędnych formalności oraz ukrytych opłat. Świadczymy usługi kasacji pojazdów w Kłecku oraz ich kompletne złomowanie. Jako Auto Kurek, czyli doświadczony auto szrot obsługujemy klientów mieszkających w Kłecku oraz wielu innych miejscowościach. Chcesz poznać wartość swojego pojazdu? W takim razie sprawdź naszą stronę i zakładkę złomowanie samochodu. Cennik otrzymasz już podczas pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem!

FAQ

W Auto Kurek przyjmujemy do złomowania pojazdów zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. U nas oddasz samochód w każdym stanie.

Złomowanie samochodów Kłecko pozwala na zdobycie dodatkowej gotówki. Nasz cennik uwzględnia każdy kilogram wagi pojazdu uwzględniony w dowodzie rejestracyjnym.

W celu wyrejestrowania pojazdu z użytku musisz złożyć stosowny wniosek do Wydziału Komunikacji w terminie 30 dni od kasacji auta w naszej firmie. W Auto Kurek wydajemy stosowne zaświadczenia do urzędu o zezłomowaniu auta.

W Auto Kurek obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Współpraca z nami jest w 100% legalna, dlatego serdecznie zachęcamy do kasacji pojazdów – Kłecko z naszym udziałem.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.