Złomowanie aut Ślesin

Obecnie każdy samochód nadaje się do eksploatacji na drodze przez określony czas. Auto szrot, który prowadzimy na terenie Ślesina, przyjmuje zarówno auta nowe, jak i używane, a także te powypadkowe. Złomowanie aut w Ślesinie odbywa się zawsze z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i narzędzi. Jeśli chcesz pozbyć się problemu zalegającego pojazdu, koniecznie postaw na kasację aut w Auto Kurek. Auto kasacja w Ślesinie i okolicach dostępna jest dla każdego – nawet dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują rzetelnej obsługi i minimum formalności na etapie złomowania samochodu. Cena pojazdu oddanego na szrot zależy od jego wagi. Nasza stacja demontażu i złomowania pojazdów to świetny wybór dla każdego, kto ma problem z uszkodzonym autem, którego nie chce naprawiać.

Auto szrot Ślesin – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto Kurek to firma, której naprawdę warto zaufać. Dlaczego? Przede wszystkim oferujemy darmowy transport pojazdów z adresu wskazanego przez klienta. Swoje zadania wykonujemy z powodzeniem już od wielu lat, a sama kasacja aut odbywa się zgodnie z założeniami poprawnego recyklingu. Oznacza to, że realizujemy zarówno demontaż samochodów, jak i ich kompleksową kasację.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Niebieskie auto

  Sposób obsługi klientów w Auto Kurek – złomowanie aut Ślesin i nie tylko w praktyce

  Decydując się na korzystanie z usług Auto Kurek, możesz liczyć na skuteczne złomowanie pojazdów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz dostępny na stronie internetowej lub telefonicznie pod numerem 660 637 702 lub 692 443 443 .

  Podczas rozmowy telefonicznej nasz pracownik poprosi o podanie standardowych informacji o pojeździe oraz danych osobowych, które umożliwią wykonanie kompleksowej wyceny auta.

   

  Finalnie umówimy termin odbioru pojazdu, podpiszemy dokumenty oraz wydamy zaświadczenie o kasacji auta. Z nami masz pewność, że otrzymasz szybko należną gotówkę za zezłomowane auto z minimum formalności do załatwienia.

  Auto Kurek to firma z doświadczeniem oraz zatrudniająca wykwalifikowaną kadrę pracowników. Dodatkowe atuty naszego auto złomu, to:

   

  • błyskawiczne procedury,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • szybka wypłata gotówki,
  • darmowy odbiór pojazdu z dowolnego adresu na terenie Ślesina i nie tylko.
  transportowane auta

  Na co zwracamy uwagę podczas złomowania pojazdów w Ślesinie?

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem realizujemy złomowanie pojazdów najszybciej, jak tylko jest to możliwe. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich naszych klientów. Stworzyliśmy auto szrot dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość świadczonych usług oraz transparentność cen. Warto dodać, że złomowanie aut Ślesin to nie jedyna działalność, jaką prowadzimy. Realizujemy też skup samochodów w Ślesinie i innych miastach na terenie Polski. Kasacja aut przeprowadzana jest w naszej firmie z użyciem profesjonalnych maszyn. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas rozbiórki, dlatego starannie demontujemy wszystkie podzespoły i segregujemy je tak, aby nadawały się do dalszego recyklingu.

  FAQ

  Nasz auto szrot przyjmuje do kasacji aut każdy pojazd niezależnie od jego stanu technicznego oraz rocznika. U nas na auto złom możesz oddać zarówno samochód powypadkowy, jak i taki nadający się jeszcze do jazdy po drogach publicznych.

  Do kasacji pojazdów wymagamy jedynie dostarczenia kompletu dokumentów, czyli dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu, o ile ta była wydana. Przyda się także dowód osobisty do podpisania umowy kasacji auta.

  Złomowanie samochodów Ślesin i nie tylko jest w 100% darmowe w naszej firmie Auto Kurek. Jako kasacja pojazdów oferujemy bezpłatny odbiór i nie ukrywamy żadnych kosztów na tym etapie.

  Jak najbardziej! Jeśli jednak przyjmujemy pojazdy, których waga realna jest mniejsza niż 90% wagi zawartej w dowodzie rejestracyjnym – wymagamy dopłaty za każdy brakujący kilogram.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.