Złomowanie aut Szczytno

Na nasz auto szrot w Szczytnie trafiają przeróżne pojazdy, zazwyczaj takie, których nie opłaca się lub nie da się ponownie naprawić, spełniając wszelkie wymagania związane z bezpieczeństwem ich użytkowania. Z tego względu przeprowadzamy złomowanie aut w Szczytnie, które uległy rozległym uszkodzeniom w trakcie wypadku, są po pożarach lub zalaniu, a także takie, do których nie da się już znaleźć części zamiennych. Złomowanie samochodów w Szczytnie jest z tego względu w niektórych przypadkach dosłownie jedynym rozwiązaniem.

Auto szrot Szczytno – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Kasacja pojazdów w Szczytnie to dla nas codzienność – przez wiele lat obecności na tym rynku obsłużyliśmy tysiące zadowolonych klientów, którzy polecają nas dalej ze względu na przyjazne podejście, pomoc oraz profesjonalizm. Przeprowadzając demontaż samochodu, wynagrodzenie przekazujemy w formie gotówki do ręki. Ponadto odbieramy auta z miejsca ich składowania i pomagamy w zakresie formalności.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z kasacji samochodu, należy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem telefonu 692 443 443 lub 660 637 702 bądź przesłać wiadomość przez formularz. Podczas rozmowy od razu warto podać najistotniejsze informacje na temat samochodu przeznaczonego do kasacji, a także wskazać miejsce spotkania, skąd możemy odebrać pojazd własnym transportem.

Weryfikacja pojazdu

W trakcie weryfikacji pojazdu dokonujemy precyzyjnego ważenia i oceniamy wszystkie kwestie prawne dotyczące dokumentacji złomowanego samochodu. Z tego względu podczas oględzin niezbędny będzie dowód osobisty, dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli została wydana do samochodu. Cały proces przebiega szybko i sprawnie, a formalności ograniczone są do minimum.

Kupno pojazdu

W ostatnim etapie współpracy przychodzi czas na skup auta przez nasz szrot. Zawsze sporządzamy przejrzystą, bezpieczną i prostą w zrozumieniu umowę, której celem jest przeniesienie własności auta na naszą firmę w celu realizacji złomowania. Wcześniej ustalona kwota przekazywana jest w gotówce do ręki po zakończonym procesie lub na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Szczytno

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • pojazdy odbieramy bezpłatnie ze wskazanego miejsca,
  • dyspozycyjność 24h/7,
  • szybka wypłata należności w gotówce lub przelewem bankowym,
  • doświadczony zespół specjalistów,
  • rzetelna wycena.

  Dlaczego warto postawić na auto szrot Auto Kurek?

  W naszej firmie kasacja samochodów to codzienność i z tego względu proces ten nie ma przed nami dosłownie żadnych tajemnic. Dysponujemy wymaganym prawnie certyfikatem C-65 oraz ogromną wiedzą, której zakres zwiększamy dosłownie z roku na rok. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, dla których praca w naszej kasacji samochodów jest nie przykrym obowiązkiem, a samą przyjemnością. Z tego względu zachęcamy do skorzystania z usługi demontażu samochodów w naszym auto złomie, a w razie pytań do telefonicznego lub mailowego kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z wszystkimi realizowanymi przez nas usługami, a także udzielimy odpowiedzi na pytania już po przeprowadzeniu demontażu samochodu, w tym na te związane z dalszymi formalnościami w urzędach.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasze złomowanie aut w Szczytnie może zdecydować się właściciel każdego rodzaju samochodu. Usługę kierujemy zarówno do właścicieli pojazdów zniszczonych, wyeksploatowanych i nienadających się do dalszej jazdy, jak i tych, którzy chcą na nasz auto szrot oddać samochód praktycznie nowy.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Samochody nienadające się do dalszego użytkowania warto zezłomować, gdyż generują koszty związane z ubezpieczeniem czy też opłatami parkingowymi. Ponadto mogą zajmować miejsce w garażu czy stanowić zagrożenie dla innych użytkowników dróg.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Jesteśmy w stanie zezłomować każdy rodzaj pojazdu, również ten niekompletny, gdyż wypłacana kwota jest adekwatna do realnej masy samochodu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627