Złomowanie aut Ostróda

Na nasz auto szrot można oddać każdy rodzaj samochodu. Przyjmujemy egzemplarze wyeksploatowane oraz zniszczone, których nie da się naprawić bez ogromnych nakładów finansowych, a także te, które wyglądają w zasadzie na zupełnie nowe. W naszej firmie można przeprowadzić złomowanie w Ostródzie w typie SUV, aut miejskich i kompaktów, a także pojazdów specjalistycznych, w tym ciężarówek, aut budowlanych oraz sportowych.

Auto szrot Ostróda – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Współpraca z naszą kasacją pojazdów w Ostródzie zawsze układa się po myśli klienta. Przede wszystkim każdy pojazd, również ten doszczętnie zniszczony, możemy odebrać z miejsca jego składowania naszym własnym transportem. Ponadto przeprowadzona przez nas kasacja samochodów kończy się wypłatą należności w formie gotówki do ręki, co stanowi nasz wyróżnik na tle innych firm tego typu. W naszym auto złomie mamy także zasadę, że najważniejszy jest klient, dlatego bardzo chętnie pomożemy i udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

W celu skontaktowania się z naszą firmą zachęcamy do skorzystania z infolinii bądź przesłania do nas wiadomości przez formularz kontaktowy, który jest dostępny na stronie internetowej. Podczas pierwszej rozmowy konsultanci odpowiedzą na każde pytanie, rozwieją wszelkie wątpliwości, przekażą szczegóły na temat kasacji oraz umówią się na złomowanie samochodu.

Weryfikacja pojazdu

Kolejnym etapem współpracy z naszą firmą jest inspekcja samochodu, która ma na celu zważenie pojazdu, sprawdzenie kompletności dokumentów oraz ich oryginalności. Na podstawie zgromadzonych danych proponujemy cenę za każdy kilogram wraku oraz zapewniamy minimum formalności.

Kupno pojazdu

Ostatnim etapem współpracy jest sfinalizowanie transakcji, w pełni zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi kasacji. Dochodzi do podpisania umowy, unieważnienia dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, jeśli została wydana, oraz do wypłaty ustalonej kwoty w gotówce lub na konto bankowe – w zależności od preferencji klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Ostróda

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • rzetelność i terminowość,
  • złomowanie każdego rodzaju pojazdu,
  • szybka wypłata gotówki,
  • możliwość bezpłatnego transportu wraku,
  • minimum formalności,
  • pełen profesjonalizm,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku.

  Dlaczego warto wybrać naszą firmę Auto Kurek?

  Nasz auto szrot Auto Kurek jest obecnie jednym z najpopularniejszych na całym rynku i fakt ten nie wynika znikąd. Przede wszystkim od początku naszego istnienia stawiamy na zagwarantowanie naszym klientom jak najlepszej obsługi. Widać to po tym, że przeprowadzany przez nas demontaż samochodów jest procesem bardzo szybkim, który z reguły zamyka się w jednym dniu roboczym. Ponadto dysponujemy naszym własnym transportem, którym możemy odebrać każde auto przeznaczone na złomowanie samochodów w Ostródzie z magazynów czy prywatnych lub ogólnodostępnych parkingów. Kolejną zaletą naszego auto złomu jest także bezpieczeństwo, które wynika z tego, że należność wypłacamy w formie gotówki do ręki w chwili przeniesienia własności i przekazania dalszych informacji na temat kolejnych działań.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszym auto szrocie Auto Kurek złomowanie aut w Ostródzie to usługą, którą realizujemy nieprzerwanie od początku naszej działalności. Na auto złom można oddać każdy rodzaj samochodu – zarówno te w stanie idealnym, które nie noszą żadnych śladów użytkowania, jak i te, które do dalszej eksploatacji wymagają przeprowadzenia kosztownej naprawy.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak, wynagrodzenie zależy od realnej masy wraki. Jeśli jest ona niższa niż 90% wagi wpisanej w dowodzie rejestracyjnym, pobierana jest niewielka opłata za każdy brakujący kilogram.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Po zakończonej kasacji zawsze wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta, które należy wraz ze wnioskiem o wyrejestrowaniu pojazdu złożyć we właściwym dla siebie Wydziale Komunikacji.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627