Złomowanie aut Nidzica

Na usługę złomowania aut w Nidzicy może zdecydować się dosłownie każdy. Przyjmujemy do auto złomu pojazdu osobowe, w tym małe samochody miejskie oraz bardzo duże SUVy, jak i pojazdy specjalistyczne, w tym ciężarówki, dostawczaki oraz samochody budowlane i rolnicze. Po przeprowadzonej kasacji samochodu uzyskuje się niewielkie wynagrodzenie związane z masą złomu.

Auto szrot Nidzica – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Nidzicy w firmie Auto Kurek ma wiele zalet, które wynikają przede wszystkim z ogromnego doświadczenia naszej marki. Każde auto przeznaczone na złom możemy samodzielnie odebrać z miejsca magazynowania naszym własnym transportem, a całą należność wynikającą z kasacji auta w Nidzicy wypłacamy w formie gotówki do ręki. Ponadto można skontaktować się z nami o każdej porze dnia i nocy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap współpracy to przede wszystkim rozmowa z naszym konsultantem. Obsługa klienta dostępna jest pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Można także przesłać do nas wiadomość, wypełniając w tym celu formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy omówimy kwestie odbioru wraku oraz wszelkie szczegóły dotyczące kasacji.

Weryfikacja pojazdu

Złomowanie pojazdu poprzedzone jest weryfikacją samochodu, która jest kluczowym etapem naszej współpracy. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie czynności były wykonane szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie. Nasi pracownicy zezłomują każdy rodzaj samochodu, dbając przy tym o środowisko i dopełniając przy tym wszystkich formalności.

Kupno pojazdu

W ostatnim etapie przychodzi czas na dopełnienie pozostałych formalności, czyli podpisanie umowy, wydanie zaświadczenia o złomowaniu, które należy dostarczyć do Wydziału Komunikacji z wnioskiem o wyrejestrowanie. Ponadto wypłacana zostaje gotówka na miejscu do ręki bądź na życzenie klienta na wskazane przez niego konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Nidzica

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • wieloletnie doświadczenie,
  • bezpłatny odbiór wraku,
  • realizowanie usług 24h/7,
  • wystawienie zaświadczenia o zezłomowaniu samochodu,
  • kasacja każdego rodzaju pojazdu, 
  • indywidualne podejście do każdego klienta.

  Kiedy warto oddać samochód na auto złom Auto Kurek?

  Z usług naszej kasacji pojazdów w Nidzicy może skorzystać dosłownie każdy zmotoryzowany, gdyż przyjmujemy do naszego punktu każdy rodzaj aut – również te, które coraz ciężej utrzymać. Na usługę demontażu warto się zdecydować w chwili, gdy koszty utrzymania związane z np. naprawami oraz obowiązkowym ubezpieczeniem OC przekraczają wartość całego samochodu, szczególnie w ujęciu rocznym. Ponadto na kasację aut decydują się także właściciele samochodów, których ciężko się pozbyć w zwykły sposób. Są to między innymi modele wyeksploatowane, powypadkowe, po rozkradzeniu, aktach wandalizmu, spaleniu i zalaniu. Takie samochody zawsze warto przekazać nam do auto kasacji w Nidzicy i okolicach – bardzo chętnie przeprowadzimy ich szybki demontaż i wypłacimy należność związaną z ich masą oraz stosunkiem realnej wagi do tej wbitej w dowód rejestracyjny.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Przeprowadzamy złomowanie aut w Nidzicy każdego typu – w tym samochodów osobowych, miejskich, typu SUV oraz specjalistycznych, takich jak ciężarówki, dostawczaki czy też auta sportowe bez homologacji na ulicę. Możesz u nas dokonać kasacji auta powypadkowego, zalanego, po pożarze lub wypadku.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Nasze usługi są kierowane zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, dzięki czemu można za naszą pomocą zezłomować pojazd o dowolnym przeznaczeniu.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Przyjmujemy na złom każdy rodzaj pojazdu, również ten niekompletny, jednak za brakujące części, które wpływają na realną masę samochodu, pobierana jest niewielka opłata.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627