Złomowanie aut Biskupiec

Na złomowanie aut w Biskupcu może zdecydować się każdy właściciel zupełnie różnych samochodów. Przyjmujemy na auto szrot pojazdy zupełnie wyeksploatowane, po zalaniu, pożarach lub kradzieży, jak i te, które do jazdy nie wymagają dosłownie żadnych wydatków na naprawę. Po przeprowadzonej kasacji aut wypłacamy należność w formie gotówki do ręki lub rzadziej przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta.

Auto szrot Biskupiec – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że na nasze złomowanie samochodów w Biskupcu decyduje się coraz więcej zmotoryzowanych. Mamy świadomość tego, że dla większości z nich pojęcie kasacji auta jest skomplikowane i wymagające ogromnej wiedzy z zakresu prawa i motoryzacji. Tak naprawdę jednak demontaż samochodów może być prosty i szybki – wystarczy skorzystać z usług naszej firmy Auto Kurek!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług, należy w pierwszej kolejności skontaktować się z nami pod jednym z podanych na stronie numerów telefonu lub przesłać wiadomość drogą internetową, wykorzystując w tym celu formularz kontaktowy. Podczas rozmowy warto przekazać najistotniejsze informacje na temat złomowanego samochodu oraz umówić się na spotkanie z naszym pracownikiem.

Weryfikacja pojazdu

W trakcie weryfikacji ważymy pojazd, co jest niezbędnym etapem podczas złomowania samochodu oraz sprawdzamy wszystkie kwestie prawno-techniczne, w tym kompletność i oryginalność dokumentów. Z tego względu należy mieć przy sobie dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeśli istnieje.

Kupno pojazdu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest przeniesienie własności na firmę Auto Kurek poprzez podpisanie stosownej umowy. W tym czasie dochodzi również do unieważnienia dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, a także wydania zaświadczenia o kasacji, które należy wraz z wnioskiem o wyrejestrowanie auta dostarczyć do swojego Wydziału Komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Biskupiec

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • możliwy bezpłatny transport wraku,
  • przejrzyste umowy,
  • minimum formalności,
  • zaświadczenie o złomowaniu,
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego,
  • pełne wsparcie techniczne.

  Kiedy warto oddać samochód na auto szrot Auto Kurek?

  Na nasze złomowanie aut w Biskupcu decyduje się coraz więcej klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą przede wszystkim pozbyć się problematycznego pojazdu. Kłopot z jego utrzymaniem rozpoczyna się w chwili, gdy koszty jego utrzymania stają się niewspółmiernie wysokie w stosunku do jego ostatecznej ceny, przez co zdarza się, że naprawa może kosztować tyle, ile zakup kolejnego auta. Wówczas złomowanie pojazdów staje się jedynym słusznym rozwiązaniem, dzięki któremu można skończyć opłacanie obowiązkowego ubezpieczenia OC, jak i przestać przeprowadzać obowiązkowy przegląd techniczny pojazdu. Ponadto w zamian za demontaż samochodu otrzymuje się niewielkie wynagrodzenie, które można przeznaczyć np. na zakup kolejnego auta lub naprawę drugiego samochodu. Ponadto auto złom to idealne rozwiązanie dla właścicieli aut niezbywalnych, których w zasadzie nikt nie chce kupić.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto złom w Biskupcu można oddać wszystkie auta. Przyjmujemy samochody osobowe, w tym auta typu SUV oraz niewielkie pojazdy miejskie, w dosłownie każdym stanie wizualnym i technicznym. Możesz u nas przeprowadzić złomowanie samochodów w Biskupcu, które uległy groźnemu wypadkowi lub odwrotnie – mają idealny stan techniczny i wizualny.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Złomowanie samochodu warto wziąć pod uwagę, gdy nie nadaje się do dalszej eksploatacji, przez co może zagrażać bezpieczeństwu kierowcy, pasażerów oraz innych użytkowników dróg. Ponadto może także generować koszty związane z obowiązkowym ubezpieczeniem, opłatami parkingowymi lub zajmować miejsce w garażu.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Zdecydowanie tak, jednak należy przy tym pamiętać, że jeśli masa nie osiągnie 90% wagi wpisanej do dowodu rejestracyjnego, cena za wrak zostanie stosunkowo obniżona, gdyż za każdy brakujący kilogram, pobierana jest niewielka opłata.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627