Złomowanie aut Iłława

W naszym auto szrocie można z łatwością oddać każdy samochód na złom, czyli zakończyć możliwość jazdy nim po drogach publicznych i uzyskać w ten sposób niewielkie wynagrodzenie. Na nasz auto złom klienci oddają swoje pojazdy ze względu na uszkodzenie mechaniczne, np. zalanie czy podpalenie, jak i z powodu ich bardzo kosztownej naprawy, której przeprowadzenie się nie opłaca. Złomowanie aut w Iławie to dla nas codzienność, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej usługi już dziś!

Auto szrot Iłława – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Iławie to rozwiązanie, z którego coraz częściej korzystają właściciele aut osobowych i firmowych. Fakt ten wynika między innymi z oszczędności. W ten sposób można ograniczyć wydatki, gdyż nie trzeba np. opłacać obowiązkowego ubezpieczenia OC, jak i przeprowadzać stosunkowo kosztownej naprawy. Złomowanie pojazdów Auto Kurek jest także bardzo komfortowe – możemy odebrać auto z miejsca jego składowania naszym własnym transportem, a wynagrodzenie standardowo wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz zezłomować samochód szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Konsultanci czekają na Twój kontakt pod numerem telefonu 692 443 443 lub 660 637 702, a także sprawnie odpowiadają na wiadomości przesłane przez formularz dostępny na stronie.

Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja pojazdu ma na celu sprawdzenie oryginalności i kompletu wszystkich dokumentów samochodu, w tym dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, a także numeru VIN. Następnie dochodzi do ważenia samochodu i porównania jego wagi z danymi wpisanymi do dowodu. Na tej podstawie jesteśmy w stanie wycenić dany pojazd i przejść do kolejnego kroku.

Kupno pojazdu

Aby samochód mógł legalnie trafić na nasz złom, niezbędne jest podpisanie stosownych dokumentów. Możemy to zrobić już podczas pierwszego spotkania i tym samym dopełnić wszystkich formalności, które są wymagane w trakcie kasacji. Po zakończonym procesie przekazujemy gotówkę do ręki wraz z zaświadczeniem o złomowaniu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Iłława

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • łatwa i szybka procedura,
  • natychmiastowa wycena,
  • minimum formalności,
  • realizowanie usług przez całą dobę,
  • pojazd odbierany naszym transportem,
  • bezpłatny dojazd na wskazany przez klienta adres.

  Czy warto postawić na złomowanie aut w Iławie?

  Wielu osobom ciężko rozstać się ze swoim autem i fakt ten nie powinien nikogo dziwić. Większość z nas przywiązuje się do samochodów, które w pewnym momencie ciężko już traktować jako zwykły środek transportu – szczególnie gdy auto pozostaje w jednej rodzinie od wielu dziesięcioleci. W takim przypadku kasacja pojazdów w Iławie może wiązać się z wieloma emocjami, w których my, jako jedna z największych tego typu firm na rynku, bardzo chętnie pomożemy. Auto złom bardzo często stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnej sprzedaży auta, szczególnie gdy cała sprawa dotyczy samochodu zniszczonego, wyeksploatowanego i trudnego w przeprowadzeniu naprawy. Każdy pojazd warto oddać do kasacji samochodów w chwili, gdy koszty związane z usuwaniem jego usterek przekraczają jego wartość, szczególnie w ujęciu rocznym.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Iławie Auto Kurek można oddać w praktyce każdy samochód – w tym ten w stanie uznawanym jako idealnym, jak i ten, na którego naprawę trzeba przeznaczyć ogromną sumę pieniędzy.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Przyjmujemy na złom każdy rodzaj pojazdu, bez względu na jego stan. Niekompletny samochód może mieć niższą masę realną niż ta zapisana w dowodzie rejestracyjnym i w takiej sytuacji wynagrodzenie będzie stosunkowo niższe.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Po kasacji zawsze wydajemy klientowi dokument w postaci zaświadczenia o zezłomowaniu auta, który należy wraz z wnioskiem o wyrejestrowanie dostarczyć do Wydziału Komunikacji w swojej miejscowości w ciągu 30 dni po kasacji.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627