Złomowanie aut Działdowo

Na nasz auto szrot Auto Kurek warto oddać pojazd, który nie nadaje się do dalszej jazdy, generuje zbyt duże koszty lub staje się uciążliwy dla otoczenia. Do kasacji aut przyjmujemy samochody wyeksploatowane i zniszczone, które generują na ulicy duże niebezpieczeństwo, jak i te, które mają dobry stan, lecz wymagają ciągłych funduszy na jego naprawę. Na złomowanie aut w Działdowie może zdecydować się właściciel samochodu osobowego, typu SUV, miejskiego oraz specjalistycznego, w tym autobusów, pojazdów ciężarowych oraz dostawczaków.

Auto szrot Działdowo – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wśród wielu zalet wynikających ze współpracy z naszym autom złomem warto wymienić przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Każdy pojazd możemy odebrać naszym własnym transportem z dowolnej lokalizacji, a wypłatę wynagrodzenia przekazujemy z reguły w formie gotówki do ręki w chwili podpisywania umowy. Nasza auto kasacja w Działdowie i okolicach jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów, dlatego zapraszamy do współpracy już dziś!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny lub przesłanie wiadomości przez formularz kontaktowy dostępny na stronie to pierwszy etap naszej współpracy, od którego rozpoczyna się proces złomowania. Już podczas pierwszej rozmowy nasi konsultanci omówią całą procedurę i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Weryfikacja pojazdu

W kolejnym etapie współpracy następuje weryfikacja pojazdu i jego ważenie. Proces ten wpływa na wypłaconą sumę po zakończeniu współpracy. Podczas oględzin technicy sprawdzają również kompletność dokumentów, ich oryginalność, podobnie jak zgodność numeru VIN.

Kupno pojazdu

Do sfinalizowania transakcji dotyczącej kasacji pojazdu niezbędne jest podpisanie stosownej umowy i tym samym unieważnienie dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, jeśli została wydana. Na koniec wypłacana jest gotówka, którą można przeznaczyć na dowolny cel.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Działdowo

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • możliwość złomowania każdego samochodu,
  • przejrzyste umowy,
  • kompleksowa obsługa podczas kasacji,
  • pełne bezpieczeństwo,
  • wieloletnie doświadczenie w branży,
  • szybki i sprawny proces,
  • dostępność usług przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  Dlaczego warto zdecydować się na usługi auto złomu Auto Kurek?

  Złomowanie aut w Działdowie to nasza domena od początku obecności naszej firmy na krajowym rynku. Jest to także nasza najbardziej znana usługa, na którą decyduje się praktycznie każdy, kto chce przeznaczyć swój pojazd na auto złom. Współpraca z nami ma sens przede wszystkim ze względu na to, że całą usługę dopracowaliśmy dosłownie do perfekcji. Wypłacamy całą należność związaną z przeprowadzeniem auto kasacji w Działdowie i okolicach w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta. Ponadto mamy ogromną wiedzę z zakresu formalności, dlatego chętnie pomożemy na każdym etapie współpracy i odpowiemy na wszystkie pytania – również te, które są szczególnie trudne. Na demontaż samochodów decydują się osoby, dla których liczy się szybka obsługa, pełen profesjonalizm oraz stuprocentowe bezpieczeństwo współpracy.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot można oddać każdy rodzaj samochodu – w tym pojazdy osobowe, ciężarowe, specjalistyczne oraz wszystkie inne. Na kasację pojazdów w Działdowie możesz oddać samochód zniszczony, wyeksploatowany i nienadający się do dalszej jazdy, jak i ten, który mógłby spędzić kolejne lata na drogach publicznych.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Chętnie współpracujemy z klientami prywatnymi i firmowymi, oferując kompleksowe usługi dotyczące złomowania samochodów o każdym przeznaczeniu.

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  Bez problemu dokonujemy profesjonalnej, bezpiecznej i zgodnej z obowiązującymi przepisami kasacji samochodu bez tablic rejestracyjnych. W takiej sytuacji liczyć się będzie przede wszystkim numer VIN.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627