Złomowanie aut Elbląg

Na nasz auto szrot można oddać każdy samochód – zarówno ten praktycznie nowy i nieużywany, jak i ten, który ma przed sobą wiele kolejnych lat eksploatacji, lecz np. trudno go sprzedać lub ciężko znaleźć do niego części na rynku wtórnym. W takich chwilach warto wybrać złomowanie aut w Elblągu w firmie Auto Kurek, w której pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, dla których proces demontażu samochodów nie ma dosłownie żadnych tajemnic.

Auto szrot Elbląg – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Za przeprowadzoną kasację pojazdów wypłacamy zawsze pewne wynagrodzenie, które odpowiada jego wadze oraz ewentualnie różnicy wynikającej z realnej masy w stosunku do tej wbitej w dowód rejestracyjny. Co ważne, wynagrodzenie przekazuje w formie gotówki do ręki. Dla naszej firmy złomowanie pojazdów jest codziennością, dlatego mamy dostęp do naszych własnych środków transportu i odbieramy auta z praktycznie każdego zakątka w całym kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszego auto złomu!

Kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług dotyczących złomowania samochodu, skontaktuj się z nami telefonicznie (692 443 443 lub 660 637 702) bądź przesyłając wiadomość przez formularz dostępny na stronie i przekazując informacje na temat pojazdu, który przeznaczony jest do kasacji. Gwarantujemy możliwość odbioru auta z każdego miejsca.

Weryfikacja pojazdu

Po skontaktowaniu się z naszym konsultantem przychodzi czas na weryfikację pojazdu. Proces ten jest prosty i szybki. Polega na zważeniu samochodu, a następnie na porównaniu jego wagi z danymi wpisanymi do dowodu rejestracyjnego. Na tej podstawie proponowana jest klientowi kwota. Dodatkowo sprawdzana jest kompletność i oryginalność dokumentów dotyczących auta.

Kupno pojazdu

Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy i przekazanie nam praw własności. Po dopełnieniu tych formalności przychodzi czas na rozliczenie i przekazanie klientowi ustalonej kwoty do ręki w gotówce lub na konto bankowe wraz z zaświadczeniem o złomowaniu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Elbląg

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • własny transport niesprawnych aut,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • płatność za każdy kilogram wraku,
  • szybka wypłata gotówki,
  • wystawienie zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu,
  • kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdej transakcji.

  Kiedy auto powinno się oddać na złomowanie pojazdów w Elblągu?

  Od lat staramy się osiągnąć w złomowaniu aut w Elblągu perfekcję i widać to doskonale przede wszystkim po liczbie dotychczas zrealizowanych usług. Nasi klienci trafiają do nas z różnych powodów. Jedni chcą przekazać pojazd do kasacji aut ze względu na jego uszkodzenie, którego nie da się usunąć bez bardzo dużych nakładów finansowych. Inni z kolei do kasacji samochodów w Elblągu oddają pojazdy, których w zasadzie nie da się sprzedać na rynku wtórnym. Są to egzemplarze powypadkowe z bardzo wieloma zniszczeniami konstrukcji, auta po zalaniu lub pożarze, a także samochody, których nie opłaca się naprawiać ze względu na ich bardzo niską wartość. Demontażu samochodów dokonujemy zawsze zgodnie z prawem (dysonujemy certyfikatem C-65), a także z poszanowaniem środowiska i ekologii.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie aut w Elblągu to dla nas codzienność i ma to odzwierciedlenie w rodzajach aut, które przyjmujemy do naszego auto szrotu. Możesz nam oddać auto w stanie doskonałym, jak i to, które uległo spaleniu, powodzi lub zniszczeniu na skutek wypadku. Może to być samochód osobowy, jak i specjalistyczny, w tym ciężarówka lub autobus.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po rozpoczęciu współpracy z naszą firmą każdy klient zostanie przeprowadzony przez proces kasacji, który przebiega szybko i sprawnie. Po zakończonej procedurze wystawiamy zaświadczenie o złomowaniu, które należy dostarczyć do najbliższego sobie Wydziału Komunikacji wraz z wnioskiem o wyrejestrowanie pojazdu w ciągu 30 dni od kasacji.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do złomowania niezbędny będzie dowód osobisty w celu zweryfikowania tożsamości, dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli została wydana.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627