Złomowanie aut Lidzbark Warmiński

Na nasz auto szrot można oddać wszystkie rodzaje samochodów – w tym te małe i kompaktowe, jak i duże pojazdy typu SUV. Na usługę złomowania aut w Lidzbarku Warmińskim mogą zdecydować się także właściciele pojazdów rolniczych i ciężarowych, w tym autobusów, dostawczaków czy ciągników. Za pojazd pozostawiony w naszym auto złomie wypłacamy należność skorelowaną z jego wagą oraz jej stosunkiem do masy wpisanej w dowodzie rejestracyjnym.

Auto szrot Lidzbark Warmiński – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasz auto szrot Auto Kurek ma wiele zalet w stosunku do innych firm realizujących podobne usługi. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo i widać to znakomicie po tym, że należność wynikającą ze złomowania samochodu w Lidzbarku Warmińskim wypłacamy w formie gotówki do ręki. Ponadto zawsze dysponujemy pełną dokumentacją i zostaliśmy objęci niezwykle istotnym certyfikatem C-65, który upoważnia nas do realizacji złomowania pojazdów.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć współpracę z naszą firmą, wystarczy skontaktować się z nami, dzwoniąc pod jeden z numerów telefonicznych 660 637 703 lub 692 443 443 bądź wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie. Po otrzymaniu wiadomości nasi konsultanci skontaktują się z klientem na podany e-mail i ustalą dalsze warunki współpracy oraz omówią szczegóły dotyczące kasacji.

Weryfikacja pojazdu

Niezbędnym etapem współpracy i tym samym złomowania pojazdu jest ważenie wraku. Po zakończonym procesie i ustaleniu ceny możemy odebrać samochód ze wskazanego miejsca, a po dopełnieniu niezbędnych formalności, rozpocząć procedurę kasacji od demontażu sprawnych części oraz usunięcia niebezpiecznych elementów, takich jak płyny eksploatacyjne. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, a także o dobro środowiska naturalnego podczas złomowania.

Kupno pojazdu

Na koniec współpracy, po dopełnieniu formalności i zakończonym procesie kasacji wystawiamy klientowi zaświadczenie o złomowaniu, które należy dostarczyć do Wydziału Komunikacji i złożyć wraz ze wnioskiem o wyrejestrowanie samochodu. Następuje także wypłata gotówki do ręki lub na konto bankowe, w zależności od decyzji klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Lidzbark Warmiński

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • dbałość o środowisko naturalne podczas kasacji pojazdu,
  • wystawienie zaświadczenia o złomowaniu,
  • dostępność usług 24/7,
  • odbiór wraku naszym transportem bez dodatkowych opłat,
  • szybka wypłata gotówki,
  • unieważnienie dowodu rejestracyjego.

  Czy warto oddać samochód na auto szrot?

  Wielu osobom auto szrot kojarzy się wyłącznie z wieloma formalnościami, których należy dopełnić już na miejscu oraz poza nim. Tak naprawdę jednak cały proces demontażu samochodów nie jest zbyt trudny, oczywiście zakładając, że skorzystasz z usług znanego auto złomu – marki Auto Kurek. Każdy pojazd, który nie nadaje się do naprawy lub jazdy bądź też taki, który podczas użytkowania generuje zbyt wysokie koszty, warto oddać na złomowanie pojazdów w Lidzbarku Warmińskim. W ten sposób można przestać zgodnie z prawem opłacać obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz dokonywać napraw, które w skrajnych przypadkach przekraczają wartość całego samochodu. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym auto złomem – chętnie odpowiemy na wszystkie i rozwiejemy wątpliwości pojawiające się tuż przed przekazaniem pojazdu na demontaż samochodów Auto Kurek.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na naszym auto szrocie możesz przeprowadzić złomowanie samochodów w Lidzbarku Warmińskim każdego typu i w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Przyjmujemy pojazdy zużyte, wyeksploatowane i nienadające się do dalszej jazdy, jak i te, które mogłyby mieć przed sobą kolejne lata eksploatacji. Możesz na naszą auto kasację w Lidzbarku Warmińskim oddać samochód osobowy, ciężarowy, dostawczy czy też specjalistyczny.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Zawsze warto zezłomować pojazd, gdy jest uszkodzony, a naprawa się nie opłaca lub generuje wyłącznie koszty, np. związane z opłatą parkingową lub obowiązkowym ubezpieczeniem. Ponadto poruszanie się niesprawnym autem może stanowić duże zagrożenie, dlatego w wielu przypadkach bezpieczniejszym rozwiązaniem jest kasacja, szczególnie gdy pojazd ma już dawno za sobą swoje lata świetności.

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  Jesteśmy w stanie dokonać kompleksowej kasacji samochodu bez tablic rejestracyjnych. W przypadku takich modeli są one weryfikowane po numerze VIN i kilku innych parametrach.

  Złomowanie aut Lidzbark Warmiński i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627