Złomowanie aut Braniewo

Na nasz auto szrot można oddać każdy rodzaj samochodu – używane i mocno wyeksploatowane, jak i te w zasadzie nowe, nienoszące żadnych śladów użytkowania. Podobnie jest w kwestii ich stanu technicznego i wizualnego. Przeprowadzamy złomowanie aut w Braniewie typu SUV, miejskich i niewielkich kompaktów, jak i dużych samochodów specjalistycznych, w tym terenówek, sportowych oraz ciężarowych i autobusów.

Auto szrot Braniewo – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Przeprowadzane przez nas złomowanie samochodów w Braniewie jest odpowiedzią na obecne wymagania klientów. Widać to po tym, że odbieramy samochody naszym własnym transportem z miejsca ich przechowywania, a całą należność wynikającą ze złomowania pojazdów wypłacamy w formie gotówki do ręki. Ponadto zawsze mamy przy sobie komplet dokumentów, dzięki którym proces demontażu samochodu można załatwić w trakcie jednej wizyty.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Pracujemy 24 godziny na dobę, przez co nasi klienci mogą się z nami skontaktować w dowolnym momencie. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny na numer 692 443 443 lub 660 637 702, a drugim przesłanie wiadomości przez formularz kontaktowy. Nasi konsultanci podczas pierwszej rozmowy przekażą najistotniejsze informacje.

Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja samochodu to jeden z najważniejszych i jednocześnie niezbędnych etapów współpracy i tym samym kasacji pojazdu. Podczas oględzin ważymy samochód, a na podstawie otrzymanego wyniku dotyczącego realnej masy zostanie wypłacona ustalona kwota. Przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu i oferujemy kompleksowe usługi związane ze złomowaniem auta.

Kupno pojazdu

Nasza firma wyróżnia się terminowością i elastycznością, dlatego gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza współpraca zawsze kończy się wystawieniem zaświadczenia o kasacji, a złomowany samochód wystarczy dostarczyć do jednego z naszych punktów, a gdy jest niesprawny, poinformować nas o konieczności transportu, który organizujemy bezpłatnie. Na koniec podpisywane są stosowane dokumenty i wypłacanie gotówki do ręki.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Braniewo

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • indywidualne podejście do klienta,
  • pełen profesjonalizm,
  • rzetelność i terminowość,
  • szybka i sprawna kasacja, 
  • dostępność usług 24h/7,
  • miła atmosfera, 
  • uczciwa i bezpieczna transakcja.

  Czy nasz auto szrot jest dobrym kompanem do współpracy?

  Kasacja pojazdów w Braniewie to nasza domena od początku powstania naszej firmy, dlatego proces ten dopracowaliśmy dosłownie do perfekcji. Dysponujemy wymaganym prawnie certyfikatem C-65, a wśród naszych pracowników znajdują się wyłącznie takie osoby, dla których praca w auto szrocie stanowi nie przykry obowiązek, a ciekawe i różnorodne hobby. Stawiamy na częste szkolenia i staramy się, aby każdy pracownik, niezależnie od jego stażu na rynku czy dotychczasowego doświadczenia, dysponował zawsze świeżą wiedzą z zakresu motoryzacji. Nasza auto kasacja w Braniewie i okolicach to także pełne bezpieczeństwo. Przywiązujemy ogromną wagę do przejrzystości naszych umów oraz tego, aby skutecznie zabezpieczały obie strony współpracy. Całą należność wynikającą z przeprowadzenia kasacji aut wypłacamy w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto, jednak wyłącznie na wyraźne życzenie klienta.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Braniewie przyjmujemy każdy rodzaj samochodu – zarówno to, które wygląda na praktycznie nowe, jak i to, które wymaga ogromnych nakładów finansowych do naprawy. Możesz u nas przeprowadzić złomowanie samochodów w Braniewie, które uległy wypadkowi lub zalaniu czy też powodzi.

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  Dokonujemy złomowania każdego pojazdu, również takiego bez tablic rejestracyjnych. W takim przypadku do weryfikacji posłuży numer VIN oraz kilka innych parametrów.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Tak, współpracujemy z klientami firmowymi i prywatnymi, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszych kompleksowych usług i możliwości kasacji dowolnego pojazdu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627