Złomowanie aut Szamotuły

Złomowanie samochodów w Szamotułach to świetna opcja dla każdego, kto chce pozbyć się niechcianego auta. Każdy pojazd po jakimś czasie osiąga swój maksymalny okres eksploatacji, kiedy to kończy się bieg jego użytkowania. Finalnie każdy pojazd trafia na auto szrot – np. do Auto Kurek. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w zakresie kasacji aut oraz realizowania ich transportu od klienta. Auto kasacja w Szamotułach i okolicach to jeden z głównych profili naszej działalności. Jeśli chcesz oszczędzić sobie formalności, postaw na złomowanie samochodu. Cena odkupu auta do demontażu oraz kasacji całkowitej zależy głównie od wagi pojazdu.

Auto szrot Szamotuły – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Chcesz wiedzieć, jakie są główne zalety korzystania z naszego auto szrotu Auto Kurek? Współpraca z nami to przede wszystkim oszczędność czasu, transparentne warunki wypłaty gotówki za szrot oraz minimum formalności do załatwienia. Złomowanie pojazdów z udziałem naszej firmy to czysta przyjemność, która pozwala na pozbycie się wielu problemów związanych z uszkodzonym samochodem i nie tylko.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Niebieskie auto

  Jak działa złomowanie aut Szamotuły – Auto Kurek?

  Zasada działania naszej firmy jako autozłomu jest dziecinnie prosta. W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami pod numerem 660 638 702 lub 692 443 443. W razie potrzeby zostaw swój numer telefonu i dane osobowe w formularzu kontaktowym dostępnym na stronie naszego auto szrotu.

  Kolejny krok to rozmowa telefoniczna z naszym pracownikiem, który zawsze poprosi o komplet dokumentów potrzebnych do wyceny auta oraz sporządzenia stosownej umowy.

   

  Ostatnim krokiem jest podpisanie potrzebnej dokumentacji oraz wydanie dowodu potwierdzającego kasację auta. Z naszej strony na ostatnim etapie kasacji pojazdów w auto szrocie otrzymasz ekspresową wypłatę należnych środków.

  Zapamiętaj, że nasza firma ma wiele zalet jako auto szrot. Złomowanie samochodów Szamotuły realizujemy najszybciej jak to możliwe i to przy naprawdę minimum formalności do spełnienia. Nasze główne zalety to:

   

  • ekspresowe działanie,
  • bezproblemowa i szybka wypłata gotówki,
  • rzetelna wycena auta,
  • przejrzysty cennik,
  • możliwość odebrania auta od klienta bez dodatkowej opłaty,
  • dostęp do usług złomowania aut przez całą dobę 7 dni w tygodniu.
  transportowane auta

  Złomowanie samochodów Szamotuły – poznaj cennik Auto Kurek!

  Auto kasacja w Szamotułach i okolicach to dobry sposób, aby zniszczyć całkowicie uszkodzone auto i wyrejestrować je z urzędu. W celu dopełnienia formalności podpisujemy z klientami umowę kupna-sprzedaży oraz wystawiamy zaświadczenia o złomowaniu/demontażu. Nasz cennik poznasz już na pierwszej rozmowie z pracownikiem Auto Kurek. Ten na podstawie podanych informacji wycenia auto i w razie chęci umawia się na darmowy odbiór bezpośrednio od klienta. W razie pytań lub obaw zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez stronę internetową, lub infolinię. Uwaga! Kasacja pojazdów Szamotuły to nie wszystko, co możemy zaproponować. Zajmujemy się też skupem aut w Szamotułach i w okolicznych miejscowościach.

  FAQ

  W Auto Kurek bierzemy pod uwagę każdy model auta osobowego i nie tylko – niezależnie od jego stanu technicznego oraz rocznika. U nas złomowanie aut Szamotuły realizowane jest na każdą prośbę klienta wraz z dokonaniem rzetelnej wyceny złomu.

  Auto szrot Auto Kurek jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

  Złomowanie pojazdów, które proponujemy w Auto Kurek, nie wymaga posiadania tablic rejestracyjnych. Tutaj kluczowe są takie dane jak nr. VIN.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.