złomowanie aut Sierpc

Praktycznie każdy samochód niezależnie od marki prędzej czy później będzie nadmiernie wyeksploatowany. Niektóre uszkodzenia powodują, że pojazd nadaje się tylko na auto szrot. W Auto Kurek wiemy, jak szybko realizować złomowanie pojazdów oraz wypłacamy należne pieniądze tak szybko, jak tylko to możliwe. Chętnie zaopiekujemy się Twoim samochodem, który nie nadaje się już do jazdy. Złomowanie aut Sierpc to nie jedyny profil naszej działalności. Chcesz oddać swój samochód na auto złom? A może interesują Cię szczegóły dotyczące złomowania samochodów w Sierpcu? Jako profesjonaliści oferujemy skup, złomowanie oraz transport pojazdów od klienta.

Auto szrot Sierpc – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto Kurek to miejsce, gdzie demontaż samochodów oraz kasacja aut odbywa się naprawdę szybko i bez zbędnych formalności. Jako auto kasacja Sierpc i okolice realizujemy darmowy transport samochodów od klientów. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa transakcji oraz wydajemy niezbędną dokumentację jako auto szrot, która pozwala na wyrejestrowanie auta w WK.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Niebieskie auto

  Dlaczego warto wybrać auto szrot Auto Kurek w Sierpcu?

  Chcesz dowiedzieć się, jak działa nasza auto kasacja w Sierpcu i okolicach? To proste. Jako firma realizująca złomowanie samochodu cennik udostępniamy już podczas pierwszego kontaktu klienta z naszą firmą. Sama kasacja samochodów wymaga przejścia trzech prostych kroków.

  W pierwszej kolejności musisz skontaktować się z naszą firmą pod numerem telefonu: 660 637 702 lub 692 443 443 . Możesz też uzupełnić formularz kontaktowy na naszej stronie – na pewno oddzwonimy.

   

  Podczas rozmowy telefonicznej poprosimy Cię o podanie podstawowych informacji o pojeździe oraz danych osobowych do sporządzenia umowy. Złomowanie aut Sierpc wymaga podania marki, modelu i stanu samochodu. Na tej podstawie jesteśmy w stanie zrealizować wycenę auta.

  Finalnie zapłacimy za podpisaną umowę i przekazany pojazd. Kasacja aut jest też możliwa wraz z usługą transportową, którą proponujemy bezpłatnie dla naszych klientów na terenie Sierpca i innych miejscowości na terenie Polski.

  Jako profesjonaliści zapewniamy naszym klientom podczas kasacji aut:

  • ekspresową i bezproblemową obsługę,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • bezpłatny dojazd i transport pod wskazany adres,
  • usługi dostępne 24/7,
  • szybka wypłata należnych środków w gotówce.
  transportowane auta

  Co można zyskać, decydując się na złomowanie samochodów Sierpc w Auto Kurek?

  Kasacja pojazdów Sierpc Auto Kurek to miejsce, gdzie każdy może oddać swoje auto do kasacji niezależnie od jego stanu technicznego, marki oraz rocznika. Przyjmujemy praktycznie wszystkie pojazdy jako kasacja aut – także z opcją darmowego transportu z dowolnie wskazanego adresu. Warto dodać, że jako Auto Kurek realizujemy też skup samochodów w danym mieście – zarówno w Sierpcu, jak i innych miejscowościach w kraju.

  FAQ

  Przyjmujemy wszystkie auta osobowe, dostawcze i inne niezależnie od kraju pochodzenia, stanu i przebiegu. Nasz auto złom Auto Kurek złomuje też auta powypadkowe oraz takie doszczętnie zniszczone.

  Na etapie złomowania pojazdów wydajemy potwierdzenie zezłomowania pojazdu, które należy przedstawić w Wydziale Komunikacji wraz z wnioskiem o wyrejestrowanie samochodu.

  Złomowanie samochodów w Sierpcu jest w 100% bezpłatne. Jako auto szrot zajmujemy się kasacją pojazdów z zaangażowaniem, a dodatkowo bezpłatnie odbieramy auta od klientów.

  Jak najbardziej! Nasz auto złom przyjmuje wszystkie auta, choć w razie braków w jego masie oznaczonej w dowodzie rejestracyjnym stosujemy dodatkowe opłaty za brakujące kilogramy. Dotyczy to masy pojazdu mniejszej niż 90% wartości z dowodu rejestracyjnego.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.