Złomowanie aut Przasnysz

Złomowanie aut w Przasnyszu to podstawowa działalność naszej firmy Auto Kurek. Realizujemy swoje zadania, podchodząc do każdego klienta indywidualnie, a dodatkowo proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu kasacji aut. Każdy samochód w dzisiejszych czasach prędzej lub później trafia na auto szrot. Warto pamiętać, że podczas oddawania pojazdu do kasacji konieczne jest wydanie stosownego zaświadczenia, które pozwala na skuteczne wyrejestrowanie auta w urzędzie. Jako profesjonaliści zaopiekujemy się Twoim zużytym autem w ramach usługi – złomowanie samochodu. Cena, jaką otrzymasz finalnie po kasacji, zależy od tego, jaka będzie rzeczywista waga pojazdu.

Auto szrot Przasnysz – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Działamy w branży już od wielu lat, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Jako auto szrot w Przasnyszu proponujemy też darmowy transport pojazdów na terenie całej miejscowość oraz innych lokalizacji na terenie całej Polski. Czekamy na Twój samochód z niecierpliwością. Jeśli chcesz czym prędzej pozbyć się swojego auta, które tylko zalega na domowym podjeździe lub garażu pod blokiem, koniecznie skontaktuj się z nami. Auto kasacja Przasnysz i okolice w Auto Kurek to dobry wybór!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Niebieskie auto

  Jak w praktyce wygląda złomowanie aut Auto Kurek?

  Zasada działania naszej firmy jest prosta. Złomowanie pojazdów realizujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz pozbyć się niechcianego auta i jednocześnie zdobyć dodatkową gotówkę na auto złomie, koniecznie skontaktuj się z nami.

  Pierwszy krok do zezłomowania pojazdów w Przasnyszu to kontakt z naszą firmą bezpośrednio pod numerem telefonu: 692 443 443 lub 660 637 702. Jeśli chcesz, możesz zostawić swoje dane w formularzu dostępnym na stronie www i poczekać na kontakt z naszej strony.

   

  Drugi etap to podanie niezbędnych danych potrzebnych do umowy kasacji pojazdu, a także tych dotyczących samochodu. Dopiero po weryfikacji informacji podanych przez klienta dokonujemy wyceny auta i przyjmujemy go na auto szrot po akceptacji oferty.

  Ostatni krok to podpisanie dokumentów, przekazanie pojazdu, wydanie zaświadczenia o kasacji auta oraz wypłaca gotówki.

  Naszą ofertę warto wybrać głównie ze względu na:

   

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • dostęp do usług przez całą dobę,
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu auta od klienta na auto szrot,
  • błyskawiczna wypłata należnej gotówki i bezproblemowa wycena auta.
  transportowane auta

  Auto kasacja Przasnysz i okolice – czy warto i dlaczego?

  Jest wiele powodów, dla jakich warto zdecydować się na złomowanie pojazdów. Auto Kurek to auto szrot, który działa na rynku już od wielu lat ze sporymi sukcesami. Realizujemy złomowanie pojazdów w Przasnyszu oraz w wielu innych miejscowościach, a dodatkowo proponujemy też skup samochodów w tym samym mieście. Pamiętaj, że z nami dopełnisz wszystkich formalności ekspresowo, a zaświadczenie, które otrzymasz podczas złomowania auta, będzie dla Ciebie podstawą do tego, by ubiegać się o wyrejestrowanie auta w Wydziale Komunikacji w Twoim mieście.

  FAQ

  W celu zezłomowania i demontażu pojazdy możesz oddać do naszej firmy praktycznie każdy samochód niezależnie od marki, stanu technicznego oraz przebiegu. Najważniejsze jest to, aby auto ważyło nie mniej niż 90% tego, co zadeklarowano w dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu.

  Kasacja samochodów i demontaż to nie wszystko, czym zajmujemy się jako auto złom. Proponujemy też innowacyjne rozwiązania z zakresu transportu pojazdu bezpośrednio od klienta i to bez żadnych dodatkowych opłat.

  Fakt demontażu i zezłomowania pojazdu musisz zgłosić bezpośrednio do Wydziału Komunikacji w Twoim mieście. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą wydane w Auto Kurek zaświadczenie o kasacji pojazdu – w przeciwnym razie jego legalne wyrejestrowanie nie będzie możliwe.

  Złomowanie pojazdów Przasnysz w Auto Kurek opłaca się wtedy, kiedy masz uszkodzone auto powypadkowe lub inne i nie chcesz płacić za niego obowiązkowej składki OC. Dzięki temu unikniesz kosztów, a dodatkowo zdobędziesz dodatkowe pieniądze za kasację.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.