Złomowanie aut Nasielsk

Uszkodzony, powypadkowy lub jakikolwiek inny samochód zalega na Twoim parkingu i generuje tylko dodatkowe koszty? Jeśli chcesz pozbyć się problemu, koniecznie postaw na nasz auto szrot. W Auto Kurek wiemy, jak ważne jest szybkie i bezproblemowe złomowanie aut. Nasielsk to tylko jedno z wielu miast, na którego terenie działamy. Auto kasacja Nasielsku i okolicach realizowana przez naszą firmę to minimum formalności oraz szybka wypłata gotówki do rąk klienta. Ze względu na wieloletnie doświadczenie wiemy, jak powinna wyglądać w praktyce kasacja aut. Chętnie zaopiekujemy się Twoim uszkodzonym lub niezdatnym do jazdy samochodem.

Auto szrot Nasielsk – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Ciągle wahasz się, czy zdecydować się na złomowanie samochodu? Cena w tym przypadku nie ma znaczenia, gdyż nasze usługi są całkowicie darmowe. Dodatkowo zapewniamy bezpłatny transport pojazdów od klienta do naszego auto złomu, a także ekspresowo wypłacamy gotówkę za szrot. Postaw na Auto Kurek, jeśli chcesz mieć pewność, że złomowanie pojazdów będzie przeprowadzone szybko, a Ty otrzymasz niezbędne zaświadczenie do urzędu.

Kontakt telefoniczny

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy

Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

 • zapewniamy szybką procedurę,
 • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
 • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
 • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
 • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
 • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
Niebieskie auto

Złomowanie aut Nasielsk w Auto Kurek – krok po kroku

Proces złomowania aut w Nasielsku przez naszą firmę Auto Kurek wymaga w pierwszej kolejności kontaktu telefonicznego pod numerem: 660 637 702 lub 692 443 443. Warto też dodać, iż możesz zostawić swoje dane kontaktowe w formularzu na stronie www i poczekać na telefon zwrotny.

Drugi krok to podanie standardowych informacji osobowych oraz o złomowanym samochodzie. Na tej podstawie wykonamy rzetelną wycenę auta i zaproponujemy jego złomowanie na atrakcyjnych warunkach.

 

Ostatni krok to podpisanie dokumentów, wydanie zaświadczenia o zezłomowaniu auta oraz wypłata gotówki. Z naszej strony możesz liczyć na szybkie załatwienie sprawy.

Chcesz wiedzieć, dlaczego warto postawić na nasz auto szrot? Jako firma zajmująca się kasacją pojazdów w Nasielsku i nie tylko wyróżniamy się takimi aspektami jak:

 

 • dostęp do usług przez całą dobę 7 dni w tygodniu,
 • ekspresowa wypłata gotówki,
 • minimum formalności,
 • darmowy transport pojazdu od klienta,
 • szybka wycena auta,
 • indywidualne traktowanie każdego klienta.
transportowane auta

Co jest ważne podczas kasacji aut? Sprawdź, jak działa Auto Kurek w Nasielsku i nie tylko!

Nasz auto złom to miejsce, gdzie chętnie przyjmujemy wszystkie uszkodzone pojazdy i nie tylko. Jako profesjonaliści realizujemy też skup samochodów – Nasielsk i okolice. U nas pozbędziesz się każdego auta, które jest dla Ciebie problematyczne. Złomowanie, demontaż i całkowita kasacja pojazdów to odpowiedzialne zajęcie, do którego podchodzimy z pasją oraz należytą starannością. Podczas rozbiórki pojazdów jesteśmy ostrożni i demontujemy podzespoły tak, aby te nie zostały bardziej uszkodzone. Dopiero po rozdzieleniu poszczególnych części samochodowych wykonujemy proces zgniatania ramy samochodowej – to korzystne dla środowiska naturalnego. Obecnie zaufały nam setki klientów z całej Polski, co tylko świadczy o naszym profesjonalizmie. Postaw na złomowanie samochodów Nasielsk w Auto Kurek, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

FAQ

Auto Kurek Nasielsk i nie tylko przyjmuje wszystkie samochody do kasacji oraz skupu – niezależnie od ich stanu technicznego, rocznika, wielkości oraz przebiegu.

Jest wiele powodów, dla jakich warto korzystać z kasacji aut. Przede wszystkim można uniknąć dzięki temu konieczności opłacania obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Po zezłomowaniu pojazdu w Auto Kurek otrzymasz stosowne zaświadczenie o kasacji, które wystarczy zanieść do Wydziału Komunikacji wraz z wnioskiem o wyrejestrowanie pojazdu z ewidencji.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.