Złomowanie aut Luboń

W dzisiejszych czasach każdy samochód ma swój jasno określony czas na eksploatację. Po wykonaniu określonego przebiegu silnik auta oraz jego podzespoły ulegają po prostu nadmiernym uszkodzeniom. Nasz auto szrot na szczęście przyjmuje pojazdu w każdym stanie technicznym i wizualnym. Złomowanie aut w Luboniu to nie jedyne miejsce, w jakim działamy na terenie Polski. Jako auto kasacja Luboń i okolice wiemy, jak zadowolić swoich potencjalnych klientów. Świadczymy usługi kasacji aut wysokiej jakości, dzięki czemu procedury złomowania są proste do spełnienia i praktycznie każdy może pozbyć się problemu z zalegającym na podwórku autem.

Auto szrot Luboń – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Chcesz poznać zalety, które są najistotniejsze, jeśli chodzi o złomowanie samochodu? Cena odkupu auta w naszej firmie zależy od tego, jaka jest jego rzeczywista waga w stosunku do tego, jakie dane zostały podane w dowodzie rejestracyjnym. Nasz auto złom Auto Kurek to miejsce, gdzie każdy ma prawo oddać samochód do kasacji – niezależnie od jego stanu oraz sposobie eksploatacji.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Niebieskie auto

  Złomowanie aut Luboń – Auto Kurek. Krok po kroku

  Pierwszym krokiem, aby rozpocząć z nami współpracę, jest kontakt telefoniczny. Możesz się z nami porozumieć poprzez formularz kontaktowy na stronie www – na pewno oddzwonimy lub bezpośrednio pod numerem telefonu: 660 637 702 albo 692 443 443.

  Drugi etap to podanie danych osobowych dotyczących osoby złomującej pojazd, a także informacji o samym samochodzie. Dzięki temu pracownik naszego auto szrotu Auto Kurek będzie w stanie wycenić pojazd i umówić się Tobą na darmowy odbiór z dowolnie wskazanego adresu.

   

  Ostatni krok to podpisanie dokumentacji, wydanie zaświadczenia oraz zezłomowanie auta. Współpraca z nami to minimum formalności, a wypłatę gotówki zrealizujemy praktycznie natychmiast po zezłomowaniu auta.

  Złomowanie aut Luboń to jeden z profili naszej działalności. Nasze atuty to głównie:

   

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • brak ukrytych/dodatkowych opłat,
  • rzetelna wycena pojazdu,
  • bezpłatny transport auta z dowolnego miejsca do kasacji,
  • szybka wypłata gotówki.
  transportowane auta

  Dlaczego warto zdecydować się na złomowanie pojazdów w Auto Kurek?

  Chcesz wybrać nasz auto szrot? W Auto Kurek wiemy, jak ważna jest szybkość działania, dlatego złomowanie pojazdów realizujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn miażdżących. Finalna kasacja auta odbywa się dopiero po demontażu wszystkich podzespołów nadających się do recyklingu. Auto kasacja w Luboniu i okolicach, realizowana przez naszą firmę to szansa na uniknięcie konieczności opłacenia obowiązkowej polisy OC, która obejmuje wszystkie pojazdy na terenie kraju. Zapamiętaj, że do kasacji samochodu z naszą pomocą potrzebujesz tylko dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu (o ile była wydana). Zdecydowanie warto postawić na nasz auto szrot Auto Kurek – chociażby ze względu na nieposzlakowane opinie konsumentów w całej Polsce.

  FAQ

  Przyjmujemy każde samochody – zarówno osobiste, jak i dostawcze. Po ich demontażu te poddawane są złomowaniu przy pomocy specjalistycznych maszyn np. prasy do metalu.

  Za zezłomowanie auta nie zapłacisz ani złotówki (nawet za transport), a jednocześnie możesz liczyć na ciekawą cenę odkupu w cenie złomu zgodnie z naszym cennikiem. W razie, gdyby auto nie przekroczyło 90% wagi oznaczonej w dowodzie, będziesz zobowiązany do zapłacenia określonej kwoty zgodnie z regulaminem.

  Tak! Tuż po wykonaniu złomowania przez auto szrot Auto Kurek otrzymasz stosowne zaświadczenie o zrealizowaniu usługi. Z tym dokumentem udaj się do Wydziału Komunikacji i zgłoś wyrejestrowanie pojazdu z urzędu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.