Złomowanie aut Grójec

Samochody produkowane w dużych fabrykach mają określony czas na swoją eksploatację. Najczęściej w ciągu kilkunastu lat każdy pojazd trafia na auto szrot. Złomowanie aut w Grójcu cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców tej miejscowości. Kasacja aut z naszym udziałem to szansa na uniknięcie konieczności wykupienia obowiązkowej polisy OC, a także możliwość zdobycia dodatkowej gotówki. Auto kasacja w Grójcu i okolicach, którą prowadzimy to miejsce, gdzie praktycznie każdy może zdecydować się na oddanie swojego pojazdu na demontaż i złomowanie.

Auto szrot Grójec – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Chcesz wiedzieć, czy warto nawiązać współpracę z auto szrotem Auto Kurek? Jako nieliczni w branży oferujemy bezpłatny transport pojazdów do kasacji aut w Grójcu i okolicach. Dużym atutem naszej firmy jest dostęp do usług przez całą dobę. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, a to pozwala na naprawdę sprawne złomowanie samochodu. Cena za pojazd oddany do kasacji w naszym przypadku jest ustalana na podstawie wagi auta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Niebieskie auto

  Złomowanie aut Grójec – jak to działa w Auto Kurek?

  Pierwszym krokiem do tego, aby zezłomować swoje auto, jest kontakt z naszym pracownikiem. Ten jest dostępny przez całą dobę 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów: 660 637 702 lub 692 443 443 . W razie potrzeby zostaw też swoje dane w formularzu na stronie – na pewno oddzwonimy.

  Drugi krok to wycena telefoniczna pojazdu. Musisz podać kilka standardowych informacji podczas połączenia, a auto szrot Auto Kurek wyceni Twój pojazd najszybciej, jak tylko to możliwe.

   

  Podpisanie dokumentów niezbędnych do kasacji auta oraz odbiór pojazdu przez auto złom z podanego adresu to ostatni etap kasacji aut. Po wykonaniu czynności otrzymasz zaświadczenie o kasacji oraz należną gotówkę za szrot.

  Jeśli masz obawy przed tym, aby zdecydować się na złomowanie pojazdów przez Auto Kurek, poznaj kilka kluczowych atutów naszej firmy:

   

  • błyskawiczna obsługa klienta,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny transport pojazdów,
  • szybka wypłata gotówki,
  • indywidualne podejście do każdego klienta.
  transportowane auta

  Złomowanie samochodów Grójec i okolice – postaw na doświadczenie stacji demontażu i kasacji!

  Auto szrot Auto Kurek już od wielu lat zajmuje się kasacją oraz demontażem pojazdów. Stały rozwój firmy spowodował, że zajmujemy się także skupem aut w Grójcu i innych miastach na terenie Polski. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo transakcji oraz liczymy na same pozytywne opinie współpracy z nami w zakresie auto kasacji. Złomowanie pojazdów to dość skomplikowany proces, który wymaga demontażu wszystkich podzespołów samochodowych nadających się do recyklingu. Dopiero po demontażu realizujemy całkowitą kasację auta w nowoczesnych maszynach zgniatających.

  FAQ

  Nasz auto szrot Auto Kurek przyjmuje wszystkie auta – zarówno te sprawne, jak i uszkodzone np. powypadkowe. Płacimy w gotówce, demontujemy i złomujemy każdy pojazd, jakiego chce się pozbyć potencjalny klient.

  Jeśli chodzi o złomowanie samochodu, cennik zależy od tego, jaka jest waga auta. Kiedy jednak masa pojazdu jest niższa niż 90% wagi wynikającej z dowodu rejestracyjnego, konieczna będzie dopłata do kasacji od każdego brakującego kilograma.

  W Auto Kurek zaświadczenie o zezłomowaniu auta wydajemy praktycznie natychmiast po wykonaniu czynności i podpisaniu dokumentów przez klienta.

  Jest wiele powodów, aby zezłomować nieużywany lub uszkodzony pojazd. Podstawowym atutem jest jednak brak konieczności dalszego opłacania obowiązkowej polisy OC.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.