Skup aut Zachodniopomorskie

Prowadzimy skup aut w województwie zachodniopomorskim

Auto Kurek to firma, która rozpoczynała swoją działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie do dnia dzisiejszego mamy naszą siedzibę. Dzięki współpracy z wieloma klientami mogliśmy rozszerzyć naszą działalność i dziś z powodzeniem prowadzimy skup samochodów między innymi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Naszym atutem są atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Przygotowaliśmy ofertę z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują szybkiej, bezpiecznej i wartościowej transakcji dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Zależy nam na tym, by klienci byli usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą, dlatego stale inwestujemy w obszar obsługi i dokładamy wszelkich starań, by była na jak najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

bus na lawecie
kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się rozpocząć z nami współpracę, może być pewien rzetelnego skupu własnego auta. Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Wspólnie określamy dogodny termin, w którym jeden z naszych rzeczoznawców przyjedzie pod wskazany przez Was adres, aby dokonać oględzin pojazdu i określić jego cenę (ta usługa jest bezpłatna). Cena zależy od takich czynników, jak stan techniczny, markę oraz rocznik.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą pojazdu i podpisaniem stosownych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). Na koniec wypłacamy pieniądze.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • od razu wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.
stary golf

Atrakcyjna oferta skupu samochodów w zachodniopomorskim

Nasza oferta jest atrakcyjna dla klientów głównie przez wzgląd na proponowane warunki i nieograniczone możliwości. Skupujemy samochody w zachodniopomorskim, jednakże jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Polsce. Ponadto nie zamykamy się na konkretne marki i typy pojazdów. Jesteśmy zainteresowani zarówno samochodami osobowymi, dostawczymi, ciężarówkami i angielkami. Dzięki takim możliwością i korzystnym warunkom współpracy, nasza oferta cieszy się ogromną popularnością wśród klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm. Nasi specjaliści wycenią Państwa auto i jesteśmy przekonani, że dopasują cenę do wartości pojazdu. Im lepszy stan auta tym lepsza jego cena, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Dobrzany Dobino

Formularz zgłoszeniowy