Skup aut Oborniki Wlkp

Auto Kurek – atrakcyjne ceny i szybka transakcja

Oferta Auto Kurek jest atrakcyjna dla klientów głównie przez wzgląd na proponowane warunki i jasne zasady realizacji transakcji. Skupujemy auta na terenie Obornik Wielkopolskich, jednakże jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Polsce. Ponadto nie zamykamy się na konkretne marki i typy pojazdów. Jesteśmy zainteresowani zarówno samochodami osobowymi, dostawczymi, ciężarówkami i anglikami.

Dzięki takim możliwościom i korzystnym warunkom współpracy, nasza oferta cieszy się ogromną popularnością wśród klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm. Nasi specjaliści wycenią Państwa auto i jesteśmy przekonani, że dopasują cenę do wartości pojazdu. Im lepszy stan tym lepsza cena, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Skup aut z Auto Kurek to inwestycja, która się opłaca! Obsługujemy Oborniki Wlkp. i nie tylko.

skup aut oborniki wlkp
kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą spółką – telefoniczny (zalecane numery to – 692 443 443 oraz 660 637 702) bądź przy pomocy opracowanego przez naszą spółkę formularza online znajdującego się na stronie www. Wtedy nasz pracownik ustali termin, w którym dojdzie do wyceny samochodu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go na podstawie stanu technicznego, rocznika oraz marki.


Kupno samochodu

Końcowy krok to kupno auta – cały proces przebiega skutecznie i bez nadmiernych formalności. Następuje podpisanie koniecznej dokumentacji i wypłata gotówki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę auta,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • kupujemy każde auto (bez względu na stan techniczny i markę).
laweta z busami

Skup aut – Oborniki Wlkp.

Gwarantujemy rzetelną wycenę, która w 100% odpowiada stanowi technicznemu Państwa samochodu. Prowadzimy skup aut osobowych, dostawczych, ciężarowych w Obornikach Wielkopolskich, jednakże obszaru działalności nie ograniczamy do konkretnego województwa. Pozostajemy do Państwa dyspozycji niezależnie od odległości i stanu technicznego pojazdu. Nasza oferta jest niezwykle elastyczna, a zespół dokłada wszelkich starań, by sposób finalizacji transakcji był bezpieczny i z korzyścią dla Państwa.

Nasza firma powstała z myślą o klientach, którzy chcą sprzedać używane samochody lub kupić auto z drugiej ręki. Proponujemy atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy, dlatego nasza oferta jest tak konkurencyjna. Ponadto udogodnieniem jest działalność na terenie Polski. Nie ogranicza nas województwo, w którym mamy siedzibę i z powodzeniem działamy wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na profesjonalne usługi w bardzo dobrych cenach.

Kompleksowe usługi skupu aut w Obornikach Wlkp.

Naszym celem jest bycie absolutnym liderem w naszej branży, dlatego rozszerzyliśmy działalność na współpracę z klientami z całego kraju. Proponujemy atrakcyjne ceny skupu aut od klientów z Obornik Wlkp. i okolic. Nasza propozycja jest korzystna dla każdego, kto chciałby pozbyć się nieużywanego i uszkodzonego auta oraz dobrze na nim zarobić.

laweta i stare auta

Formularz zgłoszeniowy