Skup aut Płock - skup samochodów używanych

Zadzwoń lub napisz i sprzedaj swój pojazd w mniej niż godzinę Przyjedziemy i “od ręki” załatwimy wszystkie formalności. Wycenimy, odbierzemy samochodów i od razu wypłacimy Ci gotówkę.

Dołącz do setk zadowolonych klientów z Płocka i okolic, którzy już nam zaufali i sprzedali swoje używane pojazdy za uczciwą i atrakcyjną cenę.

Zadzwoń: 694 443 443

skup aut płock

Dlaczego warto?

 

Poznaj kluczowe korzyści wynikające ze współpracy z naszym skupem.

 • Gwarantujemy uczciwe ceny

Dokładnie sprawdzamy każdy pojazd, aby zaproponować Ci najatrakcyjniejszą kwotę jego odkupu.

 • Zapewniamy minimum formalności

Podczas tylko jednego spotkania wycenimy, przygotujemy dokumenty oraz zapłacimy za Twoje auto.

 • Działamy na terenie całego Płocka oraz okolic

Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy i dokonamy bezpłatnych oględzin – w dowolnej części miasta.

 • Skupujemy wszystkie samochody

Odkupimy Twój pojazd – bez względu na markę, model czy stan techniczny.

Zadzwoń: 694 443 443

 

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak sprzedać używany samochód w Płocku?

Jesteś z Płocka i to właśnie w tej miejscowości chcesz sprzedać swój samochód? Sprawdź, w jaki sposób przebiega transakcja.

Kontakt telefoniczny

Każda procedura polegająca na skupie samochodów zawsze rozpoczyna się od kontaktu.
Jeśli chcesz sprzedać swój pojazd – daj znać telefonicznie (660 637 702 oraz 692 443 443 ) lub użyj do tego formularza online, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

Oględziny i wycena auta

Zaproponujemy Ci termin spotkania, podczas którego za darmo wycenimy Twój pojazd.

Nasz ekspert przyjedzie prosto pod wskazany adres, gdzie przeprowadzi dokładne oględziny oraz przedstawi Ci propozycję odkupu.

Kupno samochodu

Jeżeli zaakceptujesz przedstawioną wycenę – przejdziemy do formalności.

Po podpisaniu wszelkich dokumentów otrzymasz gotówkę lub przelew, a my zajmiemy się odbiorem auta.

Zadzwoń: 694 443 443

Formularz zgłoszeniowy


  Cennik skupu aut z Płocka. Ile zarobisz na sprzedaży samochodu?

  Dokładna kwota, jaką możesz otrzymać, jest uzależniona od takich czynników, jak: marka i model Twojego pojazdu, jego stan, rocznik, a nawet wyposażenie. W poniższej tabeli znajdziesz przybliżone kwoty. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę – wystarczy, że skontaktujesz się z nami.

  Zadzwoń: 694 443 443

   

  skup aut płock

  Skup używanych samochodów w Płocku – opinie

  Sprawdź, jak oceniają nas klienci, którzy już skorzystali z naszego wsparcia, aby sprawnie i szybko odsprzedać swoje pojazdy.

  Jakie samochody skupujemy?

  Działalność naszego skupu działającego na terenie Płocka i nie tylko, charakteryzuje fakt, iż chętnie przyjmujemy wszystkie pojazdy. To oznacza, że możesz nam sprzedawać dowolny samochodów osobowy – bez względu na jego markę, rocznik oraz model, a tym bardziej na to, w jakim stanie się znajduje.

  Skup aut w Płocku – czym różni się od komisu?

  Bardzo często zdarza się, że skupy aut są mylone z komisami. Warto więc wiedzieć, że zasada działania obu tego typu firm jest zdecydowanie odmienna, a co za tym idzie – nie można stawiać między nimi tzw. znaku równości.

  Skup samochodów używanych przede wszystkim zapewnia, że Twój pojazd zostanie odkupiony natychmiast, a zapłatę za niego otrzymasz nawet tego samego dnia. W przypadku komisu sprawa wygląda już zupełnie inaczej. Otóż, jako właściciel musisz najpierw zostawić w nim swój samochód, który zostanie wystawiony na sprzedaż. Pieniądze zostaną Ci wypłacone dopiero wówczas, gdy znajdzie on nowego nabywcę. Komis w tym miejscu pełni zatem rolę pośrednika.

  Skup natomiast nie pełni funkcji pośrednika, a co za tym idzie – sam płaci za oddany przez Ciebie samochód. Taka specyfika działalności powoduje, że otrzymujesz szybki dostęp do gotówki, a dodatkowo – oszczędzasz mnóstwo czasu.

  Co jeszcze możesz zyskać, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup samochodów z Płocka?

  Warto również wiedzieć, że każdy mieszkaniec Płocka, który zdecyduje się skorzystać z usług naszego skupu aut, może liczyć na różnego rodzaju dodatkowe usługi. Jedną z nich jest, wspomniana już wcześniej, możliwość dojazdu we wskazane miejsce. Dzięki temu oszczędzasz swój czas na dojazdy oraz ewentualną konieczność stania w korkach. Co więcej, bardzo chętnie skupujemy niemalże każde auto, niezależnie od jego stanu. Interesują nas zarówno samochody osobowe, terenowe, jak i dostawcze.

  Kiedy warto skorzystać ze skupu aut?

  Istnieją takie sytuacje, kiedy sprzedaż samochodu za gotówkę w skupie jest najlepszą i najbardziej opłacalną opcją. Są to, chociażby momenty, w których ktoś znajduje się w nagłej potrzebie, w której w krótkim czasie musi pozyskać sporą sumę pieniędzy. W przypadku skupu każdy otrzymuje pewność, że sprzedaż będzie błyskawiczna. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku samochodów starszych, które zdecydowanie trudniej sprzedać za pośrednictwem aukcji internetowych.

  Jeżeli chcesz w krótkim czasie sprzedać samochód i dostać gotówkę lub też przelew “od ręki” – skup aut z Płocka może okazać się dla Ciebie prawdziwym “strzałem w dziesiątkę”. Nasza propozycja kierowana jest między innymi do osób zamieszkujących Płock, lecz nie tylko. Nasza firma to prawdopodobnie jedyne takie miejsce, w którym błyskawicznie można pozbyć się swojego samochodu, co dla wielu osób jest kwestią niezwykle istotną. Warto również wiedzieć, że w trosce o zadowolenie naszych klientów, oferujemy możliwość dojazdu w wyznaczone miejsce, co jest niezwykle wygodne.

   

  Skup aut Płock i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627