Skup samochodów Swarzędz

Auto Kurek – usługi dla najbardziej wymagających

Auto Kurek to firma z wieloletnim doświadczeniem. Rozpoczynaliśmy działalność tam, gdzie znajduje się nasza siedziba, czyli w województwie kujawsko-pomorskim. Dziś z sukcesem działamy na terenie całego kraju pozyskując zaufanie klientów indywidualnych i przedstawicieli małych i dużych firm. Dzięki naszej rzetelności, terminowości i profesjonalizmowi, zyskaliśmy zaufanie nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta (skup aut) i podejście do klienta zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług. Oferujemy skup samochodów dla klientów z miasta Swarzędz i jego okolic.

skup aut swarzędz
kontakt telefoniczny
skup samochodów swarzędz

Skup aut – Swarzędz

Naszym priorytetem jest profesjonalizm i najwyższa jakość obsługi. Zespół firmy Auto Kurek tworzą profesjonaliści, którzy od lat kształcą się w zakresie oferowanych usług. Skupujemy samochody wszystkich marek i modeli wyprodukowanych w latach 1960-2014. Do współpracy zachęcamy w szczególności klientów, którzy są właścicielami aut powypadkowych lub będących w stanie, który wyklucza ich dalszą eksploatację. Zapewniamy atrakcyjne warunki skupu aut niezależnie od ich stanu technicznego.

Skup samochodów w Swarzędzu i okolicach

Skup samochodów w Swarzędzu i okolicach prowadzimy w sposób rzetelny i profesjonalny. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo podczas finalizacji transakcji. Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, umowę kupna-sprzedaży oraz transport auta. Ponadto oferujemy gotówkę lub przelew bankowy od ręki, co jest bardzo istotne dla klientów, którzy niecodziennie dokonują tak poważnych transakcji. Dbamy o wszystkie formalności i staramy się odciążyć naszych klientów, tak jak tylko umiemy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest godna przeanalizowania. W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami.

Dzięki naszym usługom skupu aut możecie Państwo szybko i sprawnie pozbyć się starego, nieużywanego, a nawet powypadkowego auta. Naszym atutem z pewnością jest gotówka, którą wypłacamy od razu oraz odbiór pojazdu z dowolnie wskazanego przez klienta miejsca. Nawet jeśli zamieszkują Państwo tereny południa czy Pomorza, zgłosimy się po auto we wcześniej określonym terminie.

stare i zadbane auto

Formularz zgłoszeniowy