Skup Aut Ostrzeszów

Głównym celem dla naszej firmy jest satysfakcja klienta, która następuje w wyniku nie tylko atrakcyjnych stawek, ale przede wszystkim wygody i bezpieczeństwa. Klienci Auto Kurek z punktu skup samochodów osobowych w Ostrzeszowie cenią nas za indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz wyjątkową dbałość o szczegóły. Zależy nam, by pozytywne opinie na temat naszej działalności rosły w siłę, dlatego proponujemy szereg udogodnień, dzięki którym każdy klient wychodzi od nas zadowolony. Zapewniamy stały dostęp do profesjonalnej obsługi oraz fachowego doradztwa, transport pojazdu oraz szybki proces finalizacji transakcji. Nie bez znaczenia pozostaje gotówka od ręki, którą proponujemy tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Skup aut Ostrzeszów

kontakt telefoniczny

Czerwony Peugeot

Jak oddać auto do skupu w Ostrzeszowie?

W naszych usługach znajdziesz nie tylko skup aut, ale i kasację pojazdów, ich złomowanie, a także możliwość zakupu części samochodowych niezależnie od marki. Kładziemy nacisk na oszczędność czasu przy jednoczesnej maksymalizacji zalet. Współpraca z Auto Kurek przebiega pomyślnie niezależnie od stanu technicznego, marki, rocznika pojazdu, a także jego sprawności. Z powodzeniem skupujemy auta powypadkowe i takie, które przez lata zajmowały miejsce w garażu.

Nasi specjaliści poprzez dokonanie rzetelnej wyceny obliczanej na podstawie masy samochodu osobowego podają finalną kwotę. Wówczas klient decyduje, czy korzysta z naszych usług i w jakiej formie chce otrzymać zapłatę. Wartość skupowanych przez nas pojazdów waha się w przedziale od 200 do 200 000 złotych, zatem oferta może być znacznie korzystniejsze niż prywatna sprzedaż lub oddanie auta do komisu.Proces finalizacji transakcji jest bardzo prosty podobnie jak kontakt z naszymi przedstawicielami. Wystarczy wizyta w naszym auto skupie w Ostrzeszowie lub kontakt telefoniczny, a my błyskawicznie podejmiemy się realizacji zlecenia. Klienci doceniają sposób finalizacji transakcji przez Auto Kurek z uwagi na bezpieczeństwo, legalność, rzetelną wycenę i szybkość. Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Oferując pomoc w transporcie samochodu i dalszych etapach mamy, na celu poprawę komfortu i wygody klienta w czasie sprzedaży auta.

Formularz zgłoszeniowy