Skup aut Warszawa Bemowo

Korzystna oferta dla mieszkańców Bemowa

Nasza oferta skupu aut dedykowana jest przede wszystkim mieszkańcom Bemowa w Warszawie. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące te okolice, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta na terenie miasta Warszawa – Bemowo odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów wysoce komfortowe. Skup aut Auto Kurek to oferta, obok której nie możesz przejść obojętnie!

skup aut bemowo
kontakt telefoniczny
skup aut warszawa bemowo

Skup aut na warszawskim Bemowie za gotówkę

Nasz skup aut na Bemowie oferuje Klientom pieniądze lub też przelew od ręki. W praktyce oznacza to, że mogą Państwo otrzymać gotówkę jeszcze tego samego dnia, co jest bardzo wygodne. Pierwszym etapem sprzedaży jest poinformowanie nas o tym w jakim stanie technicznym znajduje się dany pojazd. Mogą Państwo udzielić tego typu informacji drogą mailową, telefoniczną lub też podczas bezpośredniego spotkania. Następnie nasz przedstawiciel, będący jednocześnie rzeczoznawcą, zapozna się ze stanem technicznym samochodu, starając się zaproponować Państwu możliwie jak najkorzystniejszą cenę.

Skup aut. Warszawa Bemowo to jeden z naszych obszarów działania

Skup aut Auto Kurek oferuje swoje usługi między innymi mieszkańcom warszawskiego Bemowa. Jeżeli więc chcą Państwo sprzedać swój samochód w możliwie jak najkrótszym czasie oraz za atrakcyjną kwotę, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród wielu naszych Klientów, którzy cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm oraz uczciwość.

laweta z autami

Formularz zgłoszeniowy