Skup samochodów Włocławek

Włocławek – opłacalny skup aut

Nasza firma auto-kurek.pl oferuje bardzo wysokie stawki za wszelkiego rodzaju pojazdy. Skup samochodów w mieście Włocławek to najkorzystniejsza oferta, z jakiej mogą Państwo skorzystać. Ponadto, gwarantujemy korzystne warunki transakcyjne. W kręgu naszych zainteresowań są różnego rodzaju modele – skup aut Auto Kurek obejmuje samochody w każdym stanie! Złomowaniu jest poddawanych ponad pięć tysięcy aut w ciągu roku – również i Państwo mogą skorzystać z tej okazji i oddać swoje stare, nieużywane już auto na złom.

Zajmujemy się także eksportem używanych części samochodowych. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych, a dokładniej w 1996 roku rozpoczęliśmy recykling pojazdów. Tego typu działania prowadzimy do dziś.

skup aut włocławek
kontakt telefoniczny
skup samochodów włocławek

Skup aut – Włocławek

Skup samochodów w mieście Włocławek jest jedną z opcji, którą oferuje nasza firma auto-kurek.pl. Prowadzimy także między innymi sprzedaż części używanych, które mogą nabyć właściciele pojazdów osobowych oraz dostawczych różnego rodzaju marek. Pozyskane elementy sprzedajemy, ale zawsze bierzemy pod uwagę ich stan. Nie chcemy, aby w Państwa ręce trafił uszkodzony produkt. Oferujemy również nowe części do samochodu, oleje, akumulatory i inne, bardzo przydatne produkty. Na pewno będą Państwo zadowoleni z każdej świadczonej przez nas usługi.

Gwarancja bezpiecznego skupu każdego samochodu we Włocławku

Nasza firma auto-kurek.pl oferuje skup samochodów dla klientów m.in. w mieście Włocławek. Poza tym dostępne są u nas takie usługi, jak mechanika pojazdowa, napełnianie oraz odgrzybianie klimatyzacji, serwis opon, kosmetyka samochodu czy geometria komputerowa i zbieżność kół. Jeśli zdecydują się Państwo na serwis opon, można liczyć między innymi na prostowanie felg aluminiowych, wymianę opon do różnych pojazdów, przechowywanie ogumienia oraz kół w depozycie, piaskowanie i lakierowanie felg, wyważanie kół. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wszystkich naszych usług. Sprostamy potrzebom najbardziej wymagających klientów i zagwarantujemy Ci najlepsze warunki skupu Twojego auta.

stare zielone bmw

Formularz zgłoszeniowy