Skup używanych samochodów osobowych za gotówkę

Skup samochodów Auto Kurek – skupujemy wszystkie marki samochodów z terenu całego kraju

Auto Kurek oferuje Państwu skup używanych samochodów osobowych wszystkich marek z terenu całego kraju, a dokładniej skup aut używanych w każdym stanie technicznym – roczniki samochodów 1960–2014. Cena, którą możemy zaoferować mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Bierzemy pod uwagę samochody całe i uszkodzone, auta zadbane, serwisowane, jak również zupełnie wyeksploatowane. Auto Kurek to także korzystny skup samochodów osobowych, dostawczych, terenowych oraz wielu innych rodzajów pojazdów. Uumowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki lub w przypadku złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Samochody odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Gwarantujemy najlepsze ceny adekwatne do stanu każdego pojazdu.

skup aut używanych za gototówkę
kontakt telefoniczny
skup samochodów używanych za gotówkę

Skup aut używanych czynny siedem dni w tygodniu – bezpiecznie, wygodnie i najdokładniej ze wszystkich firm tego rodzaju

Obszarem naszego działania są różne miejscowości na terenie całego kraju, do których należy między innymi Warszawa, Gniezno, Bydgoszcz, a także okoliczne miasteczka. Działamy codziennie, 24 godziny na dobę. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do naszych klientów, dlatego mogą spotkać się Państwo z nami w umówionym terminie. Skup aut za pośrednictwem Auto Kurek odbywa się szybko oraz wygodnie. Staramy się wypełniać jak najdokładniej wszystkie dokumenty i powiadamiać każdego klienta o każdych formalnościach związanych ze skupem auta za gotówkę.

Skup aut za gotówkę oraz przelewem bankowym od razu po dokonaniu transakcji – najlepsza oferta z najlepszych propozycji na rynku

Oferujemy skup za gotówkę lub przelewem bankowym od razu po dokonaniu transakcji. Wyceniamy każdy samochód w taki sposób, aby cena była adekwatna do stanu danego pojazdu, jak i atrakcyjna dla naszego klienta. Ponadto, zapewniamy bezpłatny transport pojazdu, który chcą Państwo sprzedać. Skupujemy różnego rodzaju marki, jak i modele samochodów. Gwarantujemy skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i wielu innych. W krąg naszych zainteresowań wchodzą również pojazdy powypadkowe, w dużej części uszkodzone oraz luksusowe.

Oprócz skupu samochodów oferujemy również sprzedaż pojazdów oraz części używanych. Dysponujemy częściami samochodowymi przeznaczonymi do aut osobowych i dostawczych różnych marek. Wybieramy tylko takie części, jakie pozyskaliśmy i które nadają się do sprzedaży. Są one dokładnie sprawdzane pod względem technicznym. Chcemy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych ze sprzedażą wadliwego towaru. Zarówno skup aut, jak i części samochodowych jest w naszej firmie stuprocentowo bezpieczny. Na elementy do auta udzielamy dwutygodniowego okresu rękojmi. Każdy klient może również zaopatrzyć się w nowe części do auta, a także akumulatory czy oleje.

plac z autami

Skup samochodów używanych – gwarantowane zadowolenie z każdej transakcji pieniężnej zrealizowanej w naszej firmie auto-kurek.pl

Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna za sprawą najwyższych cen odkupu za każde auto. Prowadzimy skup oraz eksport używanych części samochodowych. Od 1996 roku oddajemy samochody do recyklingu, a także złomujemy powyżej pięciu tysięcy aut rocznie. Ponadto, bez problemu porozumiewamy się również z większością klientów zagranicznych.

Oprócz skupu aut osobowych, a także innych rodzajów pojazdów, oferujemy także serwis opon, mechanikę pojazdową, geometrię komputerową kół i zbieżność, napełnianie oraz odgrzybianie klimatyzacji, a także kosmetykę auta. Serwis opon obejmuje m.in. takie usługi, jak piaskowanie oraz lakierowanie felg, wymiana opon do pojazdów różnego rodzaju – rolniczych, osobówek, ciężarowych, dostawczych itd., wyważanie kół, przechowywanie kół i opon w depozycie, prostowanie felg aluminiowych i pompowanie azotem. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom każdego klienta.

Skup samochodów osobowych w naszej firmie auto–kurek.pl, gorąco polecamy nasze usługi

W ramach mechaniki pojazdowej, oferujemy Państwu m.in. wymianę paliwa, filtrów oleju itp., naprawę układów kierowniczych np. amortyzatorów, układów hamulcowych np. klocków, bębnów, przeglądy pogwarancyjne pojazdów osobowych, jak i dostawczych. Dbamy o Państwa zadowolenie na każdym etapie realizacji transakcji – skup aut użwanych w Auto Kurek po prostu się opłaca. Dokonujemy również szybkich przelewów na konta bankowe. Jesteśmy przekonani, że każdy klient – również i Państwo – będzie pozytywnie zaskoczony jakością oferowanych przez nas usług.

Wiemy, że dla właścicieli pojazdów ważny jest komfort jazdy, odpowiednie utrzymanie samochodu, ale też możliwość sprzedania go w jak najlepszej cenie, dostosowanej do stanu technicznego swojego auta. Skup samochodów prowadzony w naszej firmie na pewno spełni potrzeby każdego posiadacza samochodu. Cena za sprzedawane auto zawsze jest adekwatna do stanu pojazdu, który jest nam przekazywany. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Stuprocentowo znajdziemy czas dla każdej osoby i wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z transakcją. Zapraszamy do kontaktu!

Formularz zgłoszeniowy